a extra
15 %

ZĽAVA*

nad 120 €

SKBW15
20 %

ZĽAVA*

nad 250 €

SKBW20
Akcia platí do 27.11.2022 *Podmienky kupónu

Zdieľajte vaše obrázky a inšpirujte sa. Stačí pridať #yessvetla.sk.

Označte vaše obrázky na Instagrame. Ukážte svoj interiér, obľúbené svietidlá, tipy a triky.

Trendy a inšpirácia

Artemide Tolomeo

Artemide: ikonické klasiky

Objaviť
Kitchen lighting

Štýlové lampy do kuchyne

Objaviť
Outdoor lighting

Moderné dizajnové svietidlá

Objaviť

Objavte 45,000 svietidiel a lámp na svetlá.sk


V našom e-shope nájdete všetko, čo súvisí so svietidlami pre váš dom, záhradu, kanceláriu, obchod alebo nehnuteľnosť vo všeobecnosti. Nájdite si svoje vysnívané svetlá v našom širokom sortimente výrobkov a využite zľavové kódy a iné špeciálne ponuky. Ponúkame bezplatné dodanie tovaru na Slovensko pri každej objednávke nad 20 € a možnosť bezplatného vrátenia tovaru do 30 dní. Ak máte nejaké otázky týkajúce sa svietidiel a lámp, napríklad v súvislosti s prechodom z tradičných žiaroviek na LED žiarovky, v takom prípade vám radi pomôžu naši školení a ústretoví pracovníci zákazníckého servisu.

Už ste našli vašu vysnívanú lampu? Skvelé, ponúkame bezplatné doručenie v rámci Slovenska pri všetkých objednávkach nad 20 € a bezplatné vrátenie tovaru do 30 dní.

Pre správne osvetlenie

Svietidlá neslúžia len na osvetlenie miestnosti. Lampy, podobne ako nový nábytok, môžu úplne zmeniť vzhľad miestnosti. Správne osvetlenie je v skutočnosti rozhodujúce pre vytvorenie príjemnej atmosféry a poskytnutie dobrej orientácie v miestnosti. Či už staviate nový dom, renovujete alebo sa jednoducho cítite potrebu zmeny, svetlá.sk je pre vás ten správny obchod!

Správne osvetlenie môže tiež zvýšiť váš pocit pohody a najmodernejšie svietidlá a žiarovky vám pomôžu šetriť energiu a peniaze. Napríklad vysokokvalitné LED žiarovky vám môžu ušetriť až 90 % nákladov na elektrickú energiu a vyznačujú sa rovnakou svietivosťou ako tradičné žiarovky. Keďže úspora energie znamená aj nižšie emisie CO², zároveň tým pomáhate životnému prostrediu.

Nenechajte si ujsť ponuky na Black Friday!

Prihláste sa na odber nášho newslettera a využite najlepšie ponuky!

10 Poukážka

*Platí na nákup nad 75 €. Jeden kupón na zákazníka a objednávku. Kupón nie je možné kombinovať s inými zľavovými akciami a nie je možné ho následne odpočítať z faktúry. Poukaz nie je možné uplatniť na vylúčených výrobcov. Poukaz je platný 21 dní od jeho prijatia.