Bezplatné vrátenie do 30 dní
Doprava zadarmo nad 20 €
Garancia najlepšej ceny
Top značky na Svetlá.sk nájdite si svoje svietidlo

Objavte 40,000 svietidiel a lámp na svetlá.sk

V našom e-shope nájdete všetko, čo súvisí so svietidlami pre váš dom, záhradu, kanceláriu, obchod alebo nehnuteľnosť vo všeobecnosti. Nájdite si svoje vysnívané svetlá v našom širokom sortimente výrobkov a využite zľavové kódy a iné špeciálne ponuky. Ponúkame bezplatné dodanie tovaru na Slovensko pri každej objednávke nad 20 € a možnosť bezplatného vrátenia tovaru do 30 dní. Ak máte nejaké otázky týkajúce sa svietidiel a lámp, napríklad v súvislosti s prechodom z tradičných žiaroviek na LED žiarovky, v takom prípade vám radi pomôžu naši školení a ústretoví pracovníci zákazníckého servisu.

Už ste našli vašu vysnívanú lampu? Skvelé, ponúkame bezplatné doručenie v rámci Slovenska pri všetkých objednávkach nad 20 EUR a bezplatné vrátenie tovaru do 30 dní.

Objavte viac ako 20,000 svietidiel a lámp na svetlá.sk
Objavte dizajnové stropné svietidlá na svetlá.sk Nakupujte vnútorné osvetlenie online. Objavte skvelé značky na svetlá.sk

Pre správne osvetlenie

Nakupovať

Svietidlá neslúžia len na osvetlenie miestnosti. Lampy, podobne ako nový nábytok, môžu úplne zmeniť vzhľad miestnosti. Správne osvetlenie je v skutočnosti rozhodujúce pre vytvorenie príjemnej atmosféry a poskytnutie dobrej orientácie v miestnosti. Či už staviate nový dom, renovujete alebo sa jednoducho cítite potrebu zmeny, svetlá.sk je pre vás ten správny obchod!

Správne osvetlenie môže tiež zvýšiť váš pocit pohody a najmodernejšie svietidlá a žiarovky vám pomôžu šetriť energiu a peniaze. Napríklad vysokokvalitné LED žiarovky vám môžu ušetriť až 90 % nákladov na elektrickú energiu a vyznačujú sa rovnakou svietivosťou ako tradičné žiarovky. Keďže úspora energie znamená aj nižšie emisie CO², zároveň tým pomáhate životnému prostrediu.

Zákaznícky servis
SME TU PRE VÁS Po - Pia: 8:00 - 17:00 0 258 419 273
Feedback
MÁTE OTÁZKY? Potrebujete pomoc s objednávkou? Obráťte sa na nás
NAJČASTEJŠIE OTÁZKY
NAJČASTEJŠIE OTÁZKY Nájdite odpoveď na vaše otázky. Ísť na FAQ