Artemide Discovery Square DALI hliník 3 000 K

1060727X
Artemide Discovery Square DALI hliník 3 000 K
1 739,90 €

Dodacia lehota: 4 – 5 týždňov

 • Bezplatná doprava
 • Vrátenie zadarmo do 30 dní
 • Záruka najlepšej ceny
Zdieľať:

Ste podnikateľ alebo firma? Nakupujete často alebo vo veľkom množstve?

Kontaktujte našich predajcov

Technické Špecifikácie

Artemide

Artemide Discovery Square závesná lampa DALI Al

Položka č. 1060727X
Značka ARTEMIDE

Popis výrobku

 • Prémiová kvalita

Závesné svietidlo Discovery Square LED s fascinujúcim svetelným efektom


Discovery Square je veľmi moderne navrhnutý LED svetelný zdroj, ktorý je vďaka svojmu vertikálnemu usporiadaniu a nízkej sile vo vypnutom stave takmer nepostrehnuteľný a optimálne sa hodí na atmosférické osvetlenie nielen obytných priestorov, ale aj kancelárií a konferenčných miestností.

Ploché tienidlo pozostáva z úzkeho hliníkového rámu s technológiou osvetlenia Edgelight: to znamená, že do rámu je po celom obvode vložený pás LED, ktorý zaplavuje veľký difúzor z technopolyméru jasným svetlom. Homogénne vyžarujúce svetlo ponúka vysokú úroveň vizuálneho komfortu a spĺňa normy UGR pre prácu s VDU bez oslnenia, vďaka čomu je Discovery Square ideálnym riešením osvetlenia aj pre moderné kancelárske priestory, napríklad coworkingové priestory.

- Externe stmievateľné (DALI)

Ultramoderný dizajn pochádza od spoluzakladateľa výrobnej spoločnosti Artemide - Ernesta Gismondiho (1931-2020). Ernesto Gismondi, ktorý vyštudoval letecké inžinierstvo, vyvíjal a vyrábal osvetľovacie systémy od začiatku 60. rokov 20. storočia. Bol súčasťou avantgardného hnutia "Memphis" a svojimi návrhmi a výrobkami ovplyvnil dizajn v Taliansku a vo svete. Tento dizajnér, ktorý bol mnohokrát ocenený, získal okrem iného v roku 1994 cenu Compasso d'Oro a v roku 1997 Európsku cenu za dizajn. V roku 2018 mu bolo udelené ocenenie Compasso d'Oro za jeho celoživotné dielo.

Potrebujete poradiť?

Náš tím expertov je vám k dispozícii Po - Pia: 9:00 - 17:00 .

0 258 419 273 Otázky ohľadom produktu
Naše odporúčania

  Získajte zľavový kupón v hodnote 10 !

  Registrácia Vás nič nestojí, ale čakajú na Vás skvelé propagačné akcie, ktoré sa oplatí využiť.

  10 Poukážka

  *Platí na nákup nad 75 €. Jeden kupón na zákazníka a objednávku. Kupón nie je možné kombinovať s inými zľavovými akciami a nie je možné ho následne odpočítať z faktúry. Poukaz nie je možné uplatniť na vylúčených výrobcov. Poukaz je platný 21 dní od jeho prijatia.