Nástenné svietidlá od Artemide

Nástenné svietidlá od Artemide

Moderné svetlá made in Italy

Bývanie s moderným talianskym vkusom: Svetlá od Artemide inšpirujú svojimi inovatívnymi nápadmi a estetickým dizajnom od roku 1960. Mnoho svetiel a lámp sa stalo klasikou. Za tú dobu ozdobili hotely, reštaurácie, kancelárie a miestnosti skutočných odborníkov na osvetlenie.

nh Wall

od Neri & Hu

Flexibilné ikona štýlu: Štýlové svetlo vyrobené z fúkaného skla s mosadzným odpružením možno vďaka káblu a zástrčke použiť takmer kdekoľvek.

Objaviť

Fato Bicolor

od M. de Lucchi, G. Fassina & G. Ponti

Malá soška inšpirovaná šesťdesiatymi rokmi: geometrický dizajn sa hodí nielen na steny, ale aj na stoly. Flexibilné použitie vďaka sieťovému vedenia a zástrčke.

Objaviť

Talo

od N. Poulton

Moderné osvetlenie s nostalgickým nádychom: minimalistický dizajn získava vďaka medenej úprave nádych retra. LED diódy vydávajú príjemné teplé biele svetlo.

Objaviť

Miconos

od E. Gismondi

Glass & Classic - úspešná kombinácia štýlov: Klasický rám v saténovej mosadze a číre sklenené tienidlo tvoria dokonalý pár. Ideálna do minimalistického interiéru.

Objaviť

Nebula

od R. Lovegrove

Svet fantázie a mystiky: Po zapnutí sa víry na disku s priemerom 80 cm javia ako plastické a zároveň vytvára dojem rozprestreté hmly.

Objaviť

La Petite

od A. Quaglio & M. Simonelli

Dizajn s nápadom: jemný čierny odtieň je hore a dole zakrytý difúzorom. Tým je zaistená ochrana pred oslnením a optimálna distribúcia svetla.

Objaviť

Discovery

od E. Gismondi

Nádych čistoty a neviditeľnosti: po vypnutí je disk PMMA v hliníkovom krúžku až neviditeľný. Pri zapnutí sa všetko rozsvieti a svetlo tak nadobudne úplne iný štýl.

Objaviť

Tolomeo Faretto

od M. de Lucchi & G. Fassina

Klasika na stene: Charakteristické črty pôvodného Tolomeo z roku 1986 sú v tejto štýlovej verzii s lesklými a matnými kovovými prvkami nezameniteľné.

Objaviť

Droplet Mini

od R. Lovegrove

Futuristické luxusné svetlo: Doska s guľatou stenou vyrobená z hliníka vytvára trojrozmerný odrazový povrch pre LED diódy v chrómovanom svetelnom ramene.

Objaviť

Získajte zľavový kupón v hodnote 10 !

Registrácia Vás nič nestojí, ale čakajú na Vás skvelé propagačné akcie, ktoré sa oplatí využiť.

10 Poukážka

*Platí na nákup nad 75 €. Jeden kupón na zákazníka a objednávku. Kupón nie je možné kombinovať s inými zľavovými akciami a nie je možné ho následne odpočítať z faktúry. Poukaz nie je možné uplatniť na vylúčených výrobcov. Poukaz je platný 21 dní od jeho prijatia.