Artemide O vonkajšie závesné LED svietidlo Ø 45 cm

1060768X
Artemide O vonkajšie závesné LED svietidlo Ø 45 cm
Artemide O vonkajšie závesné LED svietidlo Ø 45 cm
 • Artemide O vonkajšie závesné LED svietidlo Ø 45 cm
 • Artemide O vonkajšie závesné LED svietidlo Ø 45 cm
699,90 €

Dodacia lehota: 4 – 5 týždňov

 • Bezplatná doprava
 • Vrátenie zadarmo do 30 dní
 • Záruka najlepšej ceny
Zdieľať:

Ste podnikateľ alebo firma? Nakupujete často alebo vo veľkom množstve?

Kontaktujte našich predajcov

Technické Špecifikácie

Artemide

Artemide O vonkajšie závesné LED svietidlo

Položka č. 1060768X
Značka ARTEMIDE

Popis výrobku

 • Prémiová kvalita

Závesné svietidlo LED v tvare kruhu O na vonkajšie použitie


Závesné svietidlo O LED je dekoratívny osvetľovací prvok, ktorý vďaka stupňu krytia IP67 odolá nepriaznivým poveternostným podmienkam. Prvok tienidla v tvare prstenca je vyrobený z hliníka, LED diódy sú pokryté silikónom. Hneď po zapnutí svetla sa teplé biele svetlo šíri do okolia a vytvára útulnú atmosféru.

Moderný dizajn bez zbytočností pochádza zo spoločnosti Do Tank Element. Tento think tank založil v roku 2001 Alejandro Aravena ako riaditeľ. Jeho partnermi sú Gonzalo Arteaga, Juan Cerda, Victor Oddó a Diego Torres.

Výrobca dizajnových produktov Artemide realizoval tento skvelý dizajn z hľadiska remeselného spracovania. Ernesto Gismondi založil spoločnosť v roku 1960 spolu so Sergiom Mazzom a položil tak základy dnešnej skupiny Artemide, ktorá patrí medzi najlepších svetových výrobcov osvetlenia. Spoločnosť Artemide sa v každom výrobku zameriava na filozofiu "ľudského svetla" a rozhodujúcim spôsobom prispela k medzinárodnému vývoju dizajnu svietidlami, ako sú Eclisse od Vica Magistrettiho (1967), Tolomeo od Michele De Lucchiho a Giancarla Fassinu (1989), ako aj Pipe od Herzog & De Meuron (2004) a kolekcia IN-EI od Issey Miyakeho (2014). Spoločnosť Artemide už v roku 1997 získala ocenenie Compasso d'Oro a v roku 2013 cenu Qualitá Italia za svoje firemné výsledky.

Potrebujete poradiť?

Náš tím expertov je vám k dispozícii Po - Pia: 9:00 - 17:00 .

0 258 419 273 Otázky ohľadom produktu
Naše odporúčania

  Získajte zľavový kupón v hodnote 10 !

  Registrácia Vás nič nestojí, ale čakajú na Vás skvelé propagačné akcie, ktoré sa oplatí využiť.

  10 Poukážka

  *Platí na nákup nad 75 €. Jeden kupón na zákazníka a objednávku. Kupón nie je možné kombinovať s inými zľavovými akciami a nie je možné ho následne odpočítať z faktúry. Poukaz nie je možné uplatniť na vylúčených výrobcov. Poukaz je platný 21 dní od jeho prijatia.