Artemide Ripple závesné LED svetlo ovl. apl. Ø50cm

1060637X
Artemide Ripple závesné LED svetlo ovl. apl. Ø50cm
1 329,90 €

Dodacia lehota: 3 – 5 týždňov

 • Bezplatná doprava
 • Vrátenie zadarmo do 30 dní
 • Záruka najlepšej ceny
Zdieľať:

Ste podnikateľ alebo firma? Nakupujete často alebo vo veľkom množstve?

Kontaktujte našich predajcov

Technické Špecifikácie

Artemide

Artemide Ripple závesné LED svetlo ovl. aplikáciou

Položka č. 1060637X
Výrobca ARTEMIDE

Popis výrobku

 • Prémiová kvalita

Stmievateľná závesná LED lampa Ripple v tvare kruhu, ovládateľná cez aplikáciu Artemide


Závesné svietidlo LED Ripple bolo navrhnuté v tvare kruhu a pozostáva z plastu, ktorý vedie teplo. Vďaka svojmu diskrétnemu dizajnu a jasnému tvaru dodá lampa každému prostrediu ten správny šmrnc. Závesné svietidlo vyžaruje teplé biele svetlo zamerané na podlahu a možno ho použiť v kanceláriách, konferenčných miestnostiach alebo sálach na podujatia. Dobre sa však uplatní aj v súkromnej sfére, napríklad v kuchyni, v pracovni alebo na osvetlenie obývačky či jedálenského stola.

Ripple funguje skvele ako samostatné svietidlo, ale je možné ho kombinovať aj s inými závesnými svietidlami série a vytvárať na strope neobvyklé tvary, ak sa majú osvetliť väčšie miestnosti. Lampa bola navrhnutá tak, aby bola kompatibilná s bezplatnou aplikáciou Artemide (iOS a Android) a dala sa ovládať cez Bluetooth. Umožňuje zapínanie a vypínanie, ako aj stmievanie svietidla. Takisto je možné použiť vopred nakonfigurované scenáre na ovládanie svetla, prispôsobiť ich alebo vytvoriť nové.

Závesná LED lampa je projektom výrobcu osvetlenia Artemide a skupiny Bjarke Ingels Group (BIG). Vyznačuje sa štýlovým, nadčasovým dizajnom a presvedčí modernou technológiou osvetlenia, ktorú možno ovládať prostredníctvom aplikácie. Vďaka tomu je možné nastaviť jas svetla ideálne podľa osobných potrieb. Vďaka možnostiam rozšírenia ponúka aj flexibilné možnosti využitia pre rôzne priestory. Tento atraktívny projekt spoločností Artemide a BIG dopĺňa použitie vysokokvalitných a efektívnych materiálov.

Potrebujete poradiť?

Náš tím expertov je vám k dispozícii Po - Pia: 9:00 - 17:00 .

0 258 419 273 Otázky ohľadom produktu
Naše odporúčania

  Získajte zľavový kupón v hodnote 10 !

  Registrácia Vás nič nestojí, ale čakajú na Vás skvelé propagačné akcie, ktoré sa oplatí využiť.

  10 Poukážka

  *Platí na nákup nad 75 €. Jeden kupón na zákazníka a objednávku. Kupón nie je možné kombinovať s inými zľavovými akciami a nie je možné ho následne odpočítať z faktúry. Poukaz nie je možné uplatniť na vylúčených výrobcov. Poukaz je platný 21 dní od jeho prijatia.