Artemide stojacie lampy

Stojacie lampy od Artemide

Pre všetky miestnosti domu - pre interiér aj exteriér!

Tieto stojacie lampy kombinujú legendárne klasické kúsky a modernú tvorbu súčasných dizajnerov. Perfektná kombinácia modernej technológie osvietené s estetikou jemnosti a použitelnosti, ktorú Artemide používá od roku 1960.

Tolomeo Mega

od M. de Lucchi & G. Fassina

Starší brat: Inovatívny káblový systém pôvodnej stolovej lampy Tolomeo z roku 1986 tiež perfektne funguje ako stojaca lampa do obývacej izby.

Objaviť

Decomposé

od Atelier Oï

Sviežo odlišné: Táto lampa, inšpirovaná stuhami, sa odpúta od klasického tvaru stojacej lampy a v obývacej izbe alebo na chodbe zaujme pozornosť.

Inšpirovať sa

Melampo

od A. Gardère

Vynikajúci výber materiálov: Návrhár sa rozhodol pre krásny hodvábny satén, ktorý zakrýva otočné tienidlo. Reddot Design Award 1999.

Objaviť

Demetra

od N. Fukasawa

Funkčné majstrovské dielo "kráľa priemyselného dizajnu"! Návrhár obdržal tento titul za prvotriednu prácu, ako je táto stmievateľná lampa.

Objaviť

Megaron

od G. Frattini

Nadčasovo moderná: Už v roku 1979 navrhol dizajnér túto minimalistickú lampu z lesklého kovu. Vo svojej novej edícii sa rozsvieti pomocou stmievateľných LED.

Objaviť

Ilio

od E. Gismondi

Funkčný, farebný minimalizmus: úzky valec v jasných farbách svieti na strop a poskytuje tak nepriame a pohodlné osvetlenie miestnosti.

Inšpirovať sa

Tolomeo XXL

od M. de Lucchi & G. Fassina

Originál v mierke 4: 1! Táto gigantická lampa s krytím IP65 a osvedčeným systémom stolovej lampy z roku 1986 sa stáva velikánom v exteriéri.

Objaviť

Reeds Triple

od K. Begasse

Príroda vykladaná moderným spôsobom: priehľadné, rôzne výšky pôsobia dojmom prirodzene rastúceho rákosia a trochu mystického nádychu.

Objaviť

Tolomeo

od M. de Lucchi & G. Fassina

Navrhnuté pre pohodlie: Robustný, ľahko čistiteľné plastové tienidlo napodobňuje jutovú sieťku. Dizajn, ktorý sa hodí do každého interiéru.

Inšpirovať sa

Získajte zľavový kupón v hodnote 10 !

Registrácia Vás nič nestojí, ale čakajú na Vás skvelé propagačné akcie, ktoré sa oplatí využiť.

10 Poukážka

*Platí na nákup nad 75 €. Jeden kupón na zákazníka a objednávku. Kupón nie je možné kombinovať s inými zľavovými akciami a nie je možné ho následne odpočítať z faktúry. Poukaz nie je možné uplatniť na vylúčených výrobcov. Poukaz je platný 21 dní od jeho prijatia.