Stolné lampy od Artemide

Stolné lampy od Artemide

Dizajn s Know-how

Úžasné lampy, ktoré spájajú dizajn a technológiu: Artemide je na trhu už od roku 1960. Môžete ich nájsť v hotelových lobby, v hollywoodskych filmoch, zdobia kancelárie štátnikov a miestnosti skutočných expertov na dizajn a svietidlá.

Tolomeo Tavolo

od M. de Lucchi & G. Fassina

Kancelárska klasika: Elegantná lampa, s drôtovým káblom inšpirovaným rybárskym prútom, si od roku 1987 našla svoje miesto na stoloch sveta.

Objaviť

Tizio

od R. Sapper

Ikona dizajnu: táto rada uzrela svetlo tohto sveta v roku 1972. Pohybovať sa môže do všetkých smerov a vďaka protizávažím zostáva spoľahlivo v nastavenej polohe.

Objaviť

Eclisse

od V. Magistretti

Retro vzhľad: Vďaka guľovému tvaru, výraznému sfarbeniu a oslňujúcemu svetlu je lampa typu "Masters 'Pieces" dokonalý spoločník.

Objaviť

Fato Bicolor

od M. de Lucchi, G. Fassina & G. Ponti

Hra s geometriou: v bielom rámčeku tejto lampy sa nachádzajú obdĺžnikové prvky v kontrastnej farbe. Lampa ako moderné umelecké dielo!

Objaviť

Come Together

od C. de Bevilacqua

Design to Go: Priehľadné telo vyžaruje svetlo všade okolo. Vďaka dobíjacej batérie vytvára lampa s teplým bielym svetlom všade príjemnú atmosféru.

Objaviť

Tolomeo Micro Table Bicolor

od M. de Lucchi, G. Fassina & G. Ponti

Štýlový nováčik: Táto dvojfarebná verzia rozširuje slávnu radu osvetlenia Tolomeo. Systém kompenzácie nárazu pružiny tu tiež zaisťuje dokonalú stabilitu.

Objaviť

Logico

od G. Reichert & M. de Lucchi

Diskrétne zvláštna: tienidlo vyrobené z troch vrstiev ručne fúkaného skla a doplnené lesklým hodvábnym povrchom. Svetlo jemne dopadá dole a do strán.

Objaviť

Gople

od Bjarke Ingels Group

Unikátny kúsok starej benátskej tradície: ručne vyrábané, vysoko kvalitné sklenené tienidlo je elegantným doplnkom aj po vypnutí svetla.

Objaviť

Yanzi

od Neri & Hu

Minimalistický klenot: LED svetlo vo vnútri sklenenej gule poskytuje príjemné dodatočné osvetlenie. Čierna a mosadz tvoria harmonický kontrast.

Objaviť

0258419273

Po - Pia: 9:00 - 20:00
So: 9:00 - 14:00

Nikdy nezmeškajte ponuku!

Newsletter svetlá.sk

10 Poukážka

* Uplatniteľné iba na svetlá.sk na jeden nákup a iba raz. Kód sa musí použiť pri zadávaní objednávky. Všetky výrobky podliehajú dostupnosti. Žiadna alternatíva v hotovosti. Za minimálnu nákupnú hodnotu 75 €. Platí do 31.03.2021.