Bezplatné vrátenie do 60 dní
Doprava zadarmo nad 20 €
Garancia najlepšej ceny
Artemide stropné svietidlá

Stropné svietidlá od Artemide

Moderné svetlá Made in Italy

Viac ako zdroj svetla: stropné svietidlá od Artemide sú estetické umelecké diela s prepracovanou technológiou. Ikony moderného štýlu talianskej spoločnosti založenej v roku 1960 zdobia najluxusnejšie hotely, najlepšie reštaurácie, najväčšie kancelárie - a miestnosti skutočných odborníkov na osvetlenie!

Pirce Micro

od G. M. Scutellà

Svetelná show: Kruhy sú osvetlené zdola nahor, takže na strop premietajú fascinujúci svetelný vzor, ktorý vytvára nepriame osvetlenie miestnosti.

Objaviť

Skydro

od R. Lovegrove

Prírodné zlato, jednotlivé prvky vyzerajú ako lesklé strieborné kvapky a nepriamo vydávajú svetlo. V miestnosti je tak vytvorená svetelná atmosféra bez oslnenia.

Objaviť

Chlorophilia 2

od R. Lovegrove

Kvetinová fantázia: Priehľadné prvky PMMA pôsobia dojmom plávajúcich listov. Svetlo, ktoré nepriamo svieti smerom k stropu, vytvára s nimi pôsobivé efekty.

Objaviť

nh S3 14

od Neri & Hu

Orientálny purizmus: Čínski návrhári vyvinuli prispôsobiteľný svetelný zdroj pre moderné interiéry z tradičných prvkov orientálnej lucerny.

Objaviť

Decomposé

od Ateliér Oï

Zábavný dizajn: lampa inšpirovaná stočenou stuhou a rovnomerným "rozkladom", sa stáva jedinečným prvkom miestnosti a farebným akcentom.

Objaviť

Miconos

od E. Gismondi

Sklo s klasickou oceľou: oceľové prvky tejto lampy majú klasickú mosadznú povrchovú úpravu a dokonale ladia s čírym kruhovým odtieňom skla.

Objaviť

Nur Gloss

od E. Gismondi

Dve svietia lepšie: okrem smerovaného svetla nad napr.: jedálenský stôl, ponúka tiež nepriame svetlo smerom k stropu. Ovláda sa pomocou aplikácie Artemide.

Objaviť

Tolomeo

od M. de Lucchi & G. Fassina

Vylepšenie pre obývaciu izbu: Tento variant legendárnej lampy má ladné tienidlo vyrobený z pergamenu. Ideálna pre moderné a dizajnové interiéry.

Objaviť

Logico

od G. Reichert & M. de Lucchi

Jendoducho elegantná: táto rovnako impozantná a pohodlná lampa vyrobená z fúkaného skla obohacuje obytné priestory a napríklad B. Hotely alebo reštaurácie.

Objaviť

Zákaznícky servis
SME TU PRE VÁS Po - Pia: 8:00 - 17:00 0 258 419 273
Feedback
MÁTE OTÁZKY? Potrebujete pomoc s objednávkou? Obráťte sa na nás
NAJČASTEJŠIE OTÁZKY
NAJČASTEJŠIE OTÁZKY Nájdite odpoveď na vaše otázky. Ísť na FAQ