Bezplatné vrátenie do 60 dní
Doprava zadarmo nad 20 €
Garancia najlepšej ceny
2 položky
Najpredávanejšie

Baterky

Prenosné svetlo jediným šťuknutím spínača.

Ak máte so sebou baterku, nikdy vás neprekvapí úplná tma.

Či už snoríte na povale, kempujete s priateľmi alebo kontrolujete, či tieň na okraji záhrady bol len krík, čo sa kníše vo vetre, a nie votrelec, naša ponuka bateriek vám poskytne silu prenosného osvetlenia jediným šťuknutím spínača (alebo otočením kľuky na rukoväti).

baterka znacka hintz

Aké typy bateriek sú v ponuke?

Moderné baterky ponúkajú nielen vysoký štandard osvetlenia, ale aj ďalšie funkcie.

Kde teda začať!? Mnohé moderné značkové baterky nie sú len vodotesné a odolné voči poveternostným vplyvom, ale aj voči nárazom a pádom, takže odolajú v akomkoľvek počasí a nerozbijú sa pri páde.

Niektoré modely sú mimoriadne ľahké s hmotnosťou približne 100 gramov, iné majú pogumovanú rukoväť na pevné uchopenie v extrémnych podmienkach alebo obsahujú slučku na zavesenie, ktorou ich môžete pripojiť na opasok alebo popruh batoha.

Naše baterky sú dostupné vo všetkých veľkostiach a tvaroch, vrátane kompaktných plochých bateriek, ktoré sa vďaka dĺžke len 10 cm zmestia do každej odkladacej priehradky v aute alebo aktovke.

Aby sme spomenuli všetky druhy, nemôžeme vynechať kempovací svietnik, vďaka ktorému si môžete rozbaliť či zbaliť kempovacie vybavenie aj dávno po západe slnka.

baterka znacka brennstuhl

Aké typy batérií vyžadujú tieto baterky?

Do našich bateriek môžete použiť štandardné alebo nabíjateľné batérie.

Štandardné batérie v našich baterkách sú AA alebo D a v prípade plochých bateriek 3LR12.

Príslušné batérie sú uvedené na obale produktu a môžete si ich zakúpiť aj priamo.

Baterky s nabíjateľnými batériami majú v obľube všetci, čo radi kempujú, pretože nabíjacia dokovacia stanica slúži aj ako externá batéria na nabíjanie smartfónov, tabletov atď.

Celkom šikovné, keď už máte dosť opekania špekáčikov a radšej by ste si objednali pizzu, však?

Na sklade máme aj baterky s dynamom a pripojenou kľukovou rukoväťou, ktoré umožňujú pri otáčaní premieňať kinetickú energiu na elektrickú. Ich používanie je jednoduché a vždy vám poskytnú svetlo – nemusíte sa tak báť, že vás batérie sklamú práve vo chvíli, keď sa o tretej ráno vyberiete skontrolovať lomoz vonku pri stane.

baterka znacka duracell

Čo znamená označenie „lúmen“ pri baterkách?

Lúmen (alebo svetelný prúd) označuje jas svetelného zdroja a používa sa pri všetkých svetlách do interiéru aj exteriéru i pre baterky.

Moderné baterky často používajú technológiu LED popri kryptónových žiarovkách, vďaka čomu dokážu svietiť na batérie až 10 hodín. A v prípade kempovacieho svietnika až 30 hodín.

Vo vyjadrení pomocou svetelného prúdu môžu LED svetlá Cree vysokej kvality dosiahnuť približne 300 – 600 lúmenov. A v závislosti od modelu môže dosah svetla predstavovať pri mnohých baterkách až niekoľko stoviek metrov.

Chcete sa dozvedieť viac o našich baterkách? Alebo o akejkoľvek inej téme, ktorá sa týka bateriek LED alebo kempovacích svietnikov? Ak áno, náš tím odborníkov vám ochotne odpovie na akékoľvek otázky. Zavolajte nám ešte dnes na telefónne číslo +421 258 419 273 alebo nás kontaktujte e-mailom.

Zákaznícky servis
SME TU PRE VÁS Po - Pia: 8:00 - 17:00 0 258 419 273
Feedback
MÁTE OTÁZKY? Potrebujete pomoc s objednávkou? Obráťte sa na nás
NAJČASTEJŠIE OTÁZKY
NAJČASTEJŠIE OTÁZKY Nájdite odpoveď na vaše otázky. Ísť na FAQ