Bopp Box Comfort stropné LED ružové zlato 35 cm

1556210X
Bopp Box Comfort stropné LED ružové zlato 35 cm
Bopp Box Comfort stropné LED ružové zlato 35 cm
 • Bopp Box Comfort stropné LED ružové zlato 35 cm
 • Bopp Box Comfort stropné LED ružové zlato 35 cm
479,90 €

Dodacia lehota: 6 – 7 týždňov

 • Bezplatná doprava
 • Vrátenie zadarmo do 30 dní
 • Záruka najlepšej ceny
Zdieľať:

Ste podnikateľ alebo firma? Nakupujete často alebo vo veľkom množstve?

Kontaktujte našich predajcov

Technické Špecifikácie

BOPP

Bopp Box Comfort stropné LED svetlo ružové zlato

Položka č. 1556210X
Značka BOPP

Popis výrobku

 • Flag of Germany Vyrobené v Nemecku
 • Prémiová kvalita

Box Comfort - LED stropné svetlo s fantastickým vzhľadom


Fascinujúca optická ilúzia - to je stropné LED svetlo Box Comfort od Bopp Leuchten. Montovaný na strop alebo na stenu vyzerá ako trojrozmerná kocka. Tento vzhľad vzniká spojením troch kovových prvkov s rôznymi povrchovými prevedeniami. Tri prvky s jemnými farebnými a štruktúrnymi nuansami boli spojené a vytvorili plochú lampu s nízkou výškou. Do každého prvku boli zabudované energeticky účinné LED diódy a ich teplé biele svetlo rovnomerne svieti cez saténované kryty.

Nielen zaujímavý optický vzhľad, ale aj svetelná technológia robí z tohto LED stropného svietidla efektívny zdroj svetla pre rôzne miestnosti a oblasti, pretože LED diódy zabudované do svetla nielen osvetľujú miestnosť moderným, energeticky efektívnym spôsobom. spôsobom je možné ich ovládať aj pomocou fázového riadenia alebo stmievača fázovej regulácie vďaka funkcii „stmievanie na zahriatie“, taktiež počas procesu stmievania stlmia a zmenia svoju farba svetla - svetlo sa tak s poklesom jasu stáva čoraz teplejším.

LED stropné svietidlo Box Comfort vyrobené z hliníka s eloxovanou povrchovou úpravou z ružového zlata je svetelným výtvorom odopskej spoločnosti Bopp Leuchten. Od roku 1912 sa svetlá do obývacích izieb vyrábajú a distribuujú v Limbachu v Odenwalde, ktoré sa vyrábajú na remeselnej Basis s najvyššou kvalitou výrobkov. Svetlá od spoločnosti Bopp sa dodnes Bopp výhradne v sídle spoločnosti, pretože iba tak je možné zabezpečiť a splniť očakávania výrobkov „vyrobených v Nemecku“.

Potrebujete poradiť?

Náš tím expertov je vám k dispozícii Po - Pia: 9:00 - 17:00 .

0 258 419 273 Otázky ohľadom produktu
Naše odporúčania

  Získajte zľavový kupón v hodnote 10 !

  Registrácia Vás nič nestojí, ale čakajú na Vás skvelé propagačné akcie, ktoré sa oplatí využiť.

  10 Poukážka

  *Platí na nákup nad 75 €. Jeden kupón na zákazníka a objednávku. Kupón nie je možné kombinovať s inými zľavovými akciami a nie je možné ho následne odpočítať z faktúry. Poukaz nie je možné uplatniť na vylúčených výrobcov. Poukaz je platný 21 dní od jeho prijatia.