Bopp Reflections stropné LED dlhé biele/bronz

1556263X
Bopp Reflections stropné LED dlhé biele/bronz
Bopp Reflections stropné LED dlhé biele/bronz
 • Bopp Reflections stropné LED dlhé biele/bronz
 • Bopp Reflections stropné LED dlhé biele/bronz
679,90 €

Dodacia lehota: 6 – 7 týždňov

 • Bezplatná doprava
 • Vrátenie zadarmo do 30 dní
 • Záruka najlepšej ceny
Zdieľať:

Ste podnikateľ alebo firma? Nakupujete často alebo vo veľkom množstve?

Kontaktujte našich predajcov

Technické Špecifikácie

BOPP

Bopp Reflections stropné LED svietidlo dlhé

Položka č. 1556263X
Značka BOPP

Popis výrobku

 • Flag of Germany Vyrobené v Nemecku
 • Prémiová kvalita

LED stropné svetlo Odrazy v obdĺžnikovom tvare s veľmi dobrým podaním farieb


LED stropné svetlo Reflections sa prezentuje ako vysoko kvalitné z hľadiska kvality materiálu a svetla. Názov hovorí pre svietidlo za všetko, pretože teplé biele LED diódy sú namontované v obdĺžnikových kovových prvkoch, ktoré sú pripevnené k obdĺžnikovej stropnej doske v rôznych smeroch, vyžarujú nahor a vytvárajú tak odlesky, ktoré nepriamo osvetľujú miestnosť a vytvárajú efekt veľmi krásnych efektov. stropu. Vo svetle žiarovky pôsobí interiér vo všetkých jeho farbách obzvlášť prirodzene a nefalšovane, pretože LED majú obzvlášť dobrý index podania farieb Ra 95. LED diódy je možné stlmiť pomocou triakového stmieva? (nie je súčasťou dodávky) a meniť pomocou funkcia „stmievanie na zahriatie“ „So stmievaním farba svetla svetla sa svetlo oteplí o 3 000 K až 2 000 K. O zvyšok sa postará moderný dvojfarebný dizajn, ktorý z lampy urobí pozoruhodný zdroj svetla, ktorý upúta pozornosť.

Reflections je vysoko kvalitné LED stropné svetlo, ktoré spĺňa vysoké štandardy kvality. Pochádza z výroby Bopp-Leuchten, spoločnosť, ktorá bola založená v roku 1912 na Limbach v Odenwald a stále vyrába vysoko kvalitné obývacia izba svetla na remeselné Basis výhradne v Nemecku. Okrem vysokých štandardov kvality, ktoré spoločnosť kladie na svoje výrobky, sú vo výrobe veľmi dôležité aspekty ochrany životného prostredia a udržateľnosti. Napríklad krátke vzdialenosti zaisťujú napríklad regionálni dodávatelia.

Potrebujete poradiť?

Náš tím expertov je vám k dispozícii Po - Pia: 9:00 - 17:00 .

0 258 419 273 Otázky ohľadom produktu
Naše odporúčania

  Získajte zľavový kupón v hodnote 10 !

  Registrácia Vás nič nestojí, ale čakajú na Vás skvelé propagačné akcie, ktoré sa oplatí využiť.

  10 Poukážka

  *Platí na nákup nad 75 €. Jeden kupón na zákazníka a objednávku. Kupón nie je možné kombinovať s inými zľavovými akciami a nie je možné ho následne odpočítať z faktúry. Poukaz nie je možné uplatniť na vylúčených výrobcov. Poukaz je platný 21 dní od jeho prijatia.