OBJAVTE LAMPY KARE DESIGN

OBCHOD KARE DESIGN

KARE Design - Vneste do domácnosti hravosť

Kde sa iní výrobcovia prispôsobujú a ponúkajú produkty, ktoré oslovia široké masy, značka KARE Design predstavuje miesto pre individuality, ktoré hľadajú originálne, neprehliadnuteľné, no vždy autentické kúsky na vylepšenie svojho bývania.

Farebné produkty sortimentu KARE pôsobia nápadito a inšpirujúco, pretože nie sú len obyčajným zdrojom svetla v miestnosti. Sú súčasťou celkového dizajnu podobne ako štýlové kreslo, rustikálny konferenčný stolík alebo elegantný koberec.

Spoločnosť KARE Design je pravidelným účastníkom všetkých významných medzinárodných veľtrhov a výstav nábytku. Viac ako 1 000 zamestnancov po celom svete, výstavná miestnosť s rozlohou 2 800 metrov štvorcových, množstvo ocenení a silný zmysel pre spoločenskú zodpovednosť (účasť v iniciatíve Artists for Kids, e. V., ktorá podporuje znevýhodnených mladých ľudí) – spoločnosť KARE tak predstavuje úspešnú firmu na dizajnovanie osvetlenia, ktorá vníma témy modernej doby.

Ak ste nadšenci pre individualitu v bývaní, produkty KARE Design vám ukážu nové spôsoby, ako dať svojim štyrom stenám jedinečný vzhľad.

Sortiment osvetlenia KARE Design


O spoločnosti Kare Design

Krajina pôvodu: Nemecko
Rok založenia: 1981
Zakladatelia: Jürgen Reiter, Peter Schönhofen

Adresa:
KARE Online GmbH
Zeppelinstr. 16
85748 Garching-Hochbrück

Prečiarknuté ceny na svetlá.sk zodpovedajú doporučenej maloobchodnej cene výrobcu.
Všetky ceny produktov sú uvedené v €, vrátane 20 % DPH a bez prepravných nákladov.

© 2023 Lampenwelt GmbH