LINDBY – THE BRIGHT CHOICE

Všetky svetlá v obchode

Značka Lindby je mladá, odvážna a vášnivá. Značka Lindby je funkčná a moderná – trendová značka pre jasné, atraktívne osvetlenie vlastného obydlia. Značka Lindby sa spolieha na svetelnú techniku LED a osvojuje si, čo je práve v trende: od vzhľadu Industrial Chic cez štýl Scandi Style až po mosadzný trend. A značkou Lindby sa stáva moderný domov aj inteligentným: vďaka inteligentným svietidlám a osvetľovacím prostriedkom LED pre vydarený vstup do inteligentného sveta – úplne jednoducho a bez komplikácií.

Sortiment svietidiel od Lindby

Interiérové svietidlá od Lindby
Exteriérové svietidlá Lindby
Stropné svietidlá Lindby
Zavesené svietidlá Lindby
Stolové svietidlá Lindby

Čo značka Lindby znamená?

Pustiť sa do osvetlenia vlastného obydlia nebolo ešte nikdy tak jednoduché, ako so značkou Lindby. Pretože trendová značka ponúka svietidlá a osvetľovacie prostriedky, ktoré sa perfektne hodia do každého mladého a moderného interiéru. Od kreatívne urbanistického vnútorného zariadenia v priemyselnom nádychu až po prvý byt mladej rodiny v trendovom štýle Scandi Style. Od detskej izby s nápadito navrhnutými „lapačmi“ pohľadov až po kompletné osvetlenie nového obytného domu s inteligentnými funkciami pre všetky obytné priestory: Lindby znamená objavovať svetlo a užívať si ho.

Inteligentné svietidlá v primeraných štýloch

Lindby znamená pestré nápady týkajúce sa svetiel v primeraných štýloch. A množstvo modelov môžete získať aj s inteligentnými funkciami. Prostredníctvom aplikácie v smartfóne môžete na svietidlách prepínať rôzne farby RGB. A taktiež aj inteligentné svietidlá do kúpeľne, ktoré môžete diaľkovým ovládaním nastaviť na svoje individuálne požiadavky farby osvetlenia alebo aj stlmiť. Prinášajú do všedného dňa pridanú hodnotu a pocit pohodlia.

Lindby Muriel
Lindby Bernie

Vždy na pulze času

Značka Lindby vytvára nové trendy a ponúka to, čo je práve „in“. Tak napríklad vo veciach priemyselného/industriálneho štýlu, ktorý u značky Lindby získal osobitnú pestrosť. Veľmi žiadaný ako štýlový „lapač pohľadov“: Svietidlá pripomínajúce vodovodné potrubie, ktoré môžete vybaviť modernými filamentovými žiarovkami alebo žiarovkami Retrofit.

Stvorené pre útulné obytné priestory

O kreatívnu pohodu sa značka Lindby postará v každom prípade. Osobitná špecialita mladej značky svietidiel: Stojanové svietidlá vo všetkých stvárneniach, vďaka ktorým je ešte krajší váš kútik na čítanie a každá pohovka útulenejšia. Dostupné vo všetkých moderných materiáloch, od mosadze až po drevo. Od modelov s jednou žiarovkou až po svietidlá s viacerými tienidlami, od klasických až po inteligentné, od svietidiel na osvetlenie stropu až po trojnožky.

Lindby Benik

Kreatívne nápady osvetlenia záhrady

V prípade vonkajšieho osvetlenia sa značka Lindby spolieha popri obľúbenej palete chodníkových svietidiel a pod., aj na kreatívne solárne svietidlá. Táto mladá značka prináša aj trendové solárne svietidlá, ktoré sú nadmieru flexibilné – môžete ich ľubovoľne usporiadať a rozmiestniť, a taktiež sú úplne nezávislé od elektrickej siete.

Prečiarknuté ceny na svetlá.sk zodpovedajú doporučenej maloobchodnej cene výrobcu.
Všetky ceny produktov sú uvedené v €, vrátane 20 % DPH a bez prepravných nákladovVšetky ceny produktov sú uvedené v €, vrátane 20 % DPH a bez prepravných nákladov.

© 2023 Lampenwelt GmbH