LINDBY – THE BRIGHT CHOICE

Všetky svetlá v obchode

Značka Lindby je mladá, odvážna a vášnivá. Značka Lindby je funkčná a moderná – trendová značka pre jasné, atraktívne osvetlenie vlastného obydlia. Značka Lindby sa spolieha na svetelnú techniku LED a osvojuje si, čo je práve v trende: od vzhľadu Industrial Chic cez štýl Scandi Style až po mosadzný trend. A značkou Lindby sa stáva moderný domov aj inteligentným: vďaka inteligentným svietidlám a osvetľovacím prostriedkom LED pre vydarený vstup do inteligentného sveta – úplne jednoducho a bez komplikácií.

Sortiment svietidiel od Lindby

Čo značka Lindby znamená?

Pustiť sa do osvetlenia vlastného obydlia nebolo ešte nikdy tak jednoduché, ako so značkou Lindby. Pretože trendová značka ponúka svietidlá a osvetľovacie prostriedky, ktoré sa perfektne hodia do každého mladého a moderného interiéru. Od kreatívne urbanistického vnútorného zariadenia v priemyselnom nádychu až po prvý byt mladej rodiny v trendovom štýle Scandi Style. Od detskej izby s nápadito navrhnutými „lapačmi“ pohľadov až po kompletné osvetlenie nového obytného domu s inteligentnými funkciami pre všetky obytné priestory: Lindby znamená objavovať svetlo a užívať si ho.

Inteligentné svietidlá v primeraných štýloch

Lindby znamená pestré nápady týkajúce sa svetiel v primeraných štýloch. A množstvo modelov môžete získať aj s inteligentnými funkciami. Prostredníctvom aplikácie v smartfóne môžete na svietidlách prepínať rôzne farby RGB. A taktiež aj inteligentné svietidlá do kúpeľne, ktoré môžete diaľkovým ovládaním nastaviť na svoje individuálne požiadavky farby osvetlenia alebo aj stlmiť. Prinášajú do všedného dňa pridanú hodnotu a pocit pohodlia.

Lindby Muriel
Lindby Bernie

Vždy na pulze času

Značka Lindby vytvára nové trendy a ponúka to, čo je práve „in“. Tak napríklad vo veciach priemyselného/industriálneho štýlu, ktorý u značky Lindby získal osobitnú pestrosť. Veľmi žiadaný ako štýlový „lapač pohľadov“: Svietidlá pripomínajúce vodovodné potrubie, ktoré môžete vybaviť modernými filamentovými žiarovkami alebo žiarovkami Retrofit.

Stvorené pre útulné obytné priestory

O kreatívnu pohodu sa značka Lindby postará v každom prípade. Osobitná špecialita mladej značky svietidiel: Stojanové svietidlá vo všetkých stvárneniach, vďaka ktorým je ešte krajší váš kútik na čítanie a každá pohovka útulenejšia. Dostupné vo všetkých moderných materiáloch, od mosadze až po drevo. Od modelov s jednou žiarovkou až po svietidlá s viacerými tienidlami, od klasických až po inteligentné, od svietidiel na osvetlenie stropu až po trojnožky.

Lindby Benik

Kreatívne nápady osvetlenia záhrady

V prípade vonkajšieho osvetlenia sa značka Lindby spolieha popri obľúbenej palete chodníkových svietidiel a pod., aj na kreatívne solárne svietidlá. Táto mladá značka prináša aj trendové solárne svietidlá, ktoré sú nadmieru flexibilné – môžete ich ľubovoľne usporiadať a rozmiestniť, a taktiež sú úplne nezávislé od elektrickej siete.

Prečiarknuté ceny na svetlá.sk zodpovedajú doporučenej maloobchodnej cene výrobcu.
Všetky ceny produktov sú uvedené v €, vrátane 20 % DPH a bez prepravných nákladov.

© 2023 Lampenwelt GmbH