LUCANDE – EXQUISITE COLLECTIONS FOR EVERY HOME

LUCANDE V OBCHODE

Pohoda vo všetkých smeroch s jedinečným svetlom: O to ide v prípade kvalitných svetiel od Lucande. Vďaka inovačným dizajnom a excelentnej technike vznikajú lampy a svietidlá pre každého a zároveň pre najvyššie nároky. Za značkou, ktorá bola založená v roku 2002 v Nemecku, stoja nadšenci a experti na osvetlenie s citom pre trendy a inšpiráciu.

Svietidlá od Lucande

“Vytvoriť definitívnu hranicu medzi hravosťou a jednoduchosťou znamená pridať do výrobku Lucande rozhodujúci prvok. Pre viac charakteru, pre viac potešenia - pre zlepšenie ľudského blahobytu.” – Ingo Thiele

Závesné svietidlá Lucande
Stolové svietidlá Lucande
Nástenné svietidlá Lucande
Stojanové svietidlá Lucande
Exteriérové svietidlá Lucande

Technológia. Kvalita. Dizajn. The perfect light at home

Svetlo je jedným z najzákladnejších stavebných kameňov nášho domova. Svetlo zviditeľňuje, vytvára a mení obytné priestory. S technikou LED, materiálmi vysokej kvality a v neposlednom rade aj vďaka nadčasovému dizajnu, sú interiérové svietidlá od Lucande zdrojmi svetla pre desaťročia.

“Vytvorte priateľské, útulné prostredie plné svetla!”

Minimalizmus dáva našim priestorom jasnú líniu – a tým aj nášmu každodennému životu. Svietidlá Lucande to stelesňujú svojím elegantným, redukovaným a nekomplikovaným dizajnom.

Modernosť sa prejavuje v zaujímavých kombináciách materiálov a farieb, ako aj v estetických dizajnoch. Svietidlá Lucande sú nadčasové a zároveň sledujú trendy.

Rafinovanosť dizajnu a techniky: Svietidlá Lucande sa spoliehajú na svetelnú techniku LED. Vďaka nej sa drasticky zredukujú náklady na elektrickú energiu a urobíte ešte niečo dobré pre životné prostredie.

Individualita má v Lucande mnoho podôb. Napríklad nastaviteľnou teplotou farieb a svietivosťou alebo flexibilným usporiadaním rôznych segmentov svietidiel.

Video preview image

Weather proof: Vonkajšie svietidlá od Lucande

Kvalita je nevyhnutná pre svietidlá, ktoré musia odolať akýmkoľvek poveternostným podmienkam. Vývojári od Lucande kombinujú svoju expertízu s citom pre najlepší dizajn aj v oblasti techniky pre exteriér. Robustné a atraktívne svietidlá urobia z každého exteriéru niečo výnimočné.

“Moderné vonkajšie osvetlenie je minimalistické, elegantné, súčasné a prístupné.“

Excelentné vonkajšie osvetlenie sa stará o vyššiu bezpečnosť okolo domu. Lucande spĺňa svojimi svietidlami najvyššie nároky zákazníkov.


Vonkajšie svietidlá Lucande sú moderné produkty vysokej kvality a všade, kde to je možné, sa spoliehajú na energeticky efektívnu techniku, akou je LED, či solárna energia.

Work and well-being: Kancelárske svietidlá od Lucande

Bez optimálneho svetla nemožno efektívne pracovať: Kancelárske svietidlá Lucande osvetľujú domácu aj firemnú kanceláriu. Ich dizajn je čistý, šikovný, ako aj pohodlný a stará sa o produktívnu pracovnú atmosféru, v ktorej sa možno cítiť dobre.

“Právne osvetlenie obytného, pracovného alebo rekreačného priestoru je kľúčovým prvkom pohody a pohodlia.”

Práca z domu
Vybavenie malého Workspace at home kancelárskymi svietidlami Lucande.

Professional Office
Vybavenie kancelárskych priestorov výkonnými kancelárskymi lampami od Lucande.

O Lucande

Krajina pôvodu: Nemecko
Rok založenia: 2002

Adresa:
Seelbüde 13
36110 Schlitz

Prečiarknuté ceny na svetlá.sk zodpovedajú doporučenej maloobchodnej cene výrobcu.
Všetky ceny produktov sú uvedené v €, vrátane 20 % DPH a bez prepravných nákladov.

© 2023 Lampenwelt GmbH