Chrómové/niklové/nerezové nástenné svietidlá

Naše odporúčania týkajúce sa kategórie

  Nástenné svietidlá z chrómu, niklu a nehrdzavejúcej ocele

  Štýlové osvetlenie pre moderné domácnosti

  Ak hľadáte niečo, čo dodá osvetleniu vo vašej domácnosti moderný punc, zastavte sa hneď pri našej ponuke nástenných svietidiel z chrómu, niklu a nehrdzavejúcej ocele.

  V ponuke rôznorodých štýlov a dizajnov si určite nájdete to pravé podľa vlastného vkusu a môžete tak dodať elegantný nádych svojej obývačke, jedálni, kúpeľni, kuchyni, chodbe alebo zimnej záhrade.

  alumíniové nástenné svetlo

  Aké vlastnosti majú nástenné svietidlá z chrómu, niklu a nehrdzavejúcej ocele?

  Naše nástenné lampy ponúkame v minimalistických tvaroch, vrátane kociek a kvádrov, s matnou, lesklou alebo brúsenou povrchovou úpravou.

  Bez ohľadu na to, akú veľkosť, tvar alebo povrchovú úpravu hľadáte, naša ponuka rôznych kombinácií vnesie luxusný vzhľad do akejkoľvek miestnosti.

  Môžem si kúpiť nástenné svietidlá s LED technológiu?

  Potešíme vás: môžete!

  Vďaka flexibilite osvetlenia LED je možné ho tvarovať do množstva extravagantných návrhov vrátane kovaných rámov a oblúkov a vytvoriť tak dômyselný moderný vzhľad a dojem.

  Ak by to nestačilo, naše nástenné svietidlá LED z chrómu, niklu a nehrdzavejúcej ocele šetria aj energiu a vďaka nim si môžete znížiť účty za elektrinu a vaša domácnosť bude o niečo ekologickejšia.

  moderne nastenne svetlo z kovu
  chrómované nástenné svetlo

  Ako mám nainštalovať nástenné svietidlá z chrómu, niklu a nehrdzavejúcej ocele?

  Nástenné svietidlá by sa mali inštalovať približne 5 cm nad úroveň očí, to znamená 1,70 m až 1,80 m od povrchu.

  Elektrické inštalácie by však mali vykonávať vždy kvalifikovaní elektrotechnici.

  Je možné použiť nástenné svietidlá z nehrdzavejúcej ocele aj vo vonkajšom prostredí?

  Jednoznačne!

  Vonkajšie nástenné svietidlá z nehrdzavejúcej ocele patria medzi naše najpredávanejšie produkty vďaka dlhej životnosti kovu, odolnosti voči korózii a jednoduchej starostlivosti.

  Upozorňujeme však, že nástenné lampy a svietniky určené do interiéru sa nesmú nikdy používať vo vonkajšom prostredí – vonkajšie osvetlenie musí byť odolné voči vode a vyžaduje si triedu ochrany pred vniknutím (IP) medzi IP44 – IP65 a vyššiu.

  nerezove vonkajsie nastenne svetlo

  Chcete sa dozvedieť viac o nástenných svietidlách z chrómu, niklu alebo nehrdzavejúcej ocele? Alebo o akejkoľvek inej téme, ktorá sa týka svetiel a osvetlenia?

  Ak áno, náš tím odborníkov vám ochotne odpovie na akékoľvek otázky. Zavolajte nám dnes na telefónne číslo +421 258 419 273 alebo vyplňte kontaktný formulár nižšie.

  Získajte zľavový kupón v hodnote 10 !

  Registrácia Vás nič nestojí, ale čakajú na Vás skvelé propagačné akcie, ktoré sa oplatí využiť.

  10 Poukážka

  *Platí na nákup nad 75 €. Jeden kupón na zákazníka a objednávku. Kupón nie je možné kombinovať s inými zľavovými akciami a nie je možné ho následne odpočítať z faktúry. Poukaz nie je možné uplatniť na vylúčených výrobcov. Poukaz je platný 21 dní od jeho prijatia.