Dizajnové-svetlá

Premyslená kombinácia osvetlenia v kombinácii s dizajnovými svetlami vytvorí jedinečnú atmosféru v každom interiéri a exteriéri. Návrhári svietidiel ponúkajú množstvo nápadov na osvetlenie: klasické, orientálne, škandinávske, priemyselné, retro alebo vintage.

Dizajnové
stropné svietidlá

Obývacia izba, jedáleň, alebo spálňa: dizajnové stropné svietidlá dodajú vášmu interiéru kúzlo a sú štýlovými a pútavými prvkami aj keď sú vypnuté. Dokonalý doplnok interiéru.

Všetky dizajnové stropné svietidlá

Dizajnové
závesné svetlá

Dizajnové závesné svetlá skrášlia každú miestnosť a poskytnú štýl a pôvab. Určite by nemali chýbať na jednom mieste: nad vaším jedálnym stolom, miestom, kde sa stretáva rodina každý večer.

Všetky dizajnové závesné svetlá
Louis Poulsen

Dizajnové
stojacie lampy

Kreatívna kombinácia materiálov je presne to, čo prinášajú dizajnéri svietidiel tých najlepších značiek. Dokonalým príkladom sú dizajnové stojacie lampy z nerezovej ocele kombinovanej s mramorom a harmonicky vytvorené dizajny lámp z dreva alebo papiera.

Všetky dizajnové stojacie lampy

Dizajnové
stolové lampy

Stolové lampy vytvárajú príjemnú atmosféru v každej miestnosti. Stolné lampy sa skvele vynímajú na konferenčných stolíkoch, komodách a dokonca aj na okenných parapetoch. Kombinácia neobvyklých tvarov s rôznymi materiálmi priťahuje pozornosť a lahodí oku.

Všetky dizajnové stolové lampy
Ingo Maurer

Prehľad ďalších značiek a dizajnerov


Luceplan Slamp Fontana Arte Tecnolumen Northern

Získajte zľavový kupón v hodnote 10 !

Registrácia Vás nič nestojí, ale čakajú na Vás skvelé propagačné akcie, ktoré sa oplatí využiť.

10 Poukážka

*Platí na nákup nad 75 €. Jeden kupón na zákazníka a objednávku. Kupón nie je možné kombinovať s inými zľavovými akciami a nie je možné ho následne odpočítať z faktúry. Poukaz nie je možné uplatniť na vylúčených výrobcov. Poukaz je platný 21 dní od jeho prijatia.