Dizajnové lampy

Dizajnové lampy

Preslávené kultové svietidlá a kreatívne mysle za nimi

Umiestnenie dizajnových svietidiel do interiéru nie je iba vyznaním kvality, zmyslu pre štýl a ladnosti. Znamená to aj starostlivé a uvedomelé stvárnenie vlastných štyroch stien. S dizajnovými klasikami, ktoré sú také nadčasové, že prežijú pominuteľné trendy. Výber dizajnových svietidiel a výrobcov, ktorí vidia svetlo ako filozofiu je veľký: od nemeckých značiek, ako Tecnolumen, cez škandinávske značky, ako Fritz Hansen, až po talianske manufaktúry svietidiel ako FLOS.

Dizajnové stojacie lampy

Od klasického modelu až po oblúkové svietidlo

Stojacie lampy ako klasika dizajnu sú skutočnými pútačmi pohľadov a patria k bontónu dobrého osvetlenia interiéru. Umiestnené vedľa pohovky, jedálenského stola alebo komody vnášajú do obývačky osobitnú atmosféru osvetlenia a už iba svojím tvarom sa postarajú o pozornosť aj vo vypnutom stave. Čo sa týka tvarov si môžete vybrať medzi klasickým stojanovým svietidlom a absolútnou dizajnovou klasikou oblúkového svietidla.

Nakupovať dizajnové stojacie lampy

Dizajnové stolové lampy

Od viditeľného osvetľovacieho prostriedku až po nepriame svetlo

Zdobia komodu, odkladací stolík, kuchynský pult alebo nočný stolík: Dizajnové stolové lampy sú v interiéri absolútnym pútačom pohľadov. Vaša výhoda: Premiestniť ich môžete obratom ruky – v prípade modelov s akumulátorom aj bez starosti o najbližšiu zásuvku. Ich pôsobenie svetla s útulným teplým bielym svetlom vnáša pocit pohody – bez ohľadu na to, či ide o nepriamy rozptyl svetla alebo dizajn, ktorý urobí z osvetľovacieho prostriedku stredobod pozornosti.

Nakupovať dizajnové stolové lampy

Dizajnové závesné svietidlá

„From outer Space“ po „Cozy Flair“

Vďaka dizajnovým závesným svietidlám vytvárame odvážne odkazy, ktoré zaberú celý priestor. Svoj potenciál ukážu v jedálni nad jedálenským stolom. Čo sa týka výberu materiálov a tvarov, je kreativita dizajnérov takmer nevyčerpateľná a neustále vytvárajú nové svietidlá s kultovým potenciálom. Napríklad talianske závesné svietidlá alebo aj klasika v škandinávskom dizajne.

Nakupovať dizajnové závesné svietidlá

Dizajnové svietidlá na písací stôl

Funkčné celebrity

Sú to skutočnými prestížnymi objektmi pre kancelárske vybavenie vysokej kvality: Dizajnérske lampy na písací stôl vnášajú do všedného pracovného dňa atmosféru osvetlenia. Okrem toho sa vyznačujú aj svojou funkčnosťou. Známymi klasikami na pracovný stôl sú napríklad stolové svietidlo Wagenfeld v štýle Bauhaus alebo stolové svietidlo Tolomeo s flexibilnými kĺbmi na bodovo presné osvetlenie.

Nakupovať dizajnové svietidlá na písací stôl

Dizajnové stropné svietidlá

Svetelné umelecké diela pre extravagantné všeobecné osvetlenie

Tieto dizajnové stropné svietidlá pôsobivo demonštrujú, že všeobecné osvetlenie nemusí byť iba funkčné. Ako skutočné svetelné umelecké diela v kovových nuansách, organických tvaroch a kreáciami z viacerých svetiel zdobia naše obytné priestory a vytvárajú neporovnateľnú atmosféru. Absolútne štýlové dizajny, ktoré nás budú po desaťročia sprevádzať ako pútače pohľadov.

Nakupovať dizajnové stropné svietidlá

Dizajnové nástenné svietidlá

Pôvab vo výške očí

Skrášľujú steny a konkurujú obrazom a grafikám: Dizajnové nástenné lampy nevnášajú do interiéru iba atmosféru osvetlenia, ale dodajú priestoru aj číry pôvab. Ich dizajny sú očarujúce aj vo vypnutom stave. V spojení s teplým bielym svetlom vyniká dizajnérmi zamýšľaná súhra z materiálov, hry foriem a atmosféry svetla.

Nakupovať dizajnové nástenné svietidlá

Nástenné svietidlá pre exteriér

Svietiaci pocit pohody pod holým nebom

Svetlom dizajnových klasík vysokej kvality sa nedajú kompletne vylepšiť iba obytné priestory. Aj „obývacia izba“ vonku získa vďaka kreatívnym a prekvapujúcim dizajnovým svietidlám štýlovú aktualizáciu čistého salónového charakteru. Svietiace pútače pohľadov sú taktiež aj funkčné: keď osvetľujú chodníky okolo domu a v záhrade.

Nakúpiť vonkajšie dizajnové svietidlá

Špičkoví dizajnéri

Ingo Maurer

Zistiť viac

Stefano Papi

Zistiť viac

Christian Dell

Zistiť viac

Adriano Rachele

Zistiť viac

Tom Dixon

Zistiť viac

Wilhelm Wagenfeld

Zistiť viac

Arne Jacobsen

Zistiť viac

Verner Panton

Zistiť viac

Philippe Starck

Zistiť viac

Poul Henningsen

Zistiť viac

Patricia Urquiola

Zistiť viac

Marc Sadler

Zistiť viac


Nechajte sa inšpirovať obrázkami.

Označte nás na Instagrame a podeľte sa o nápady a inšpirácie. Váš obrázok by sa tu mohol čoskoro objaviť.

Získajte zľavový kupón v hodnote 10 !

Registrácia Vás nič nestojí, ale čakajú na Vás skvelé propagačné akcie, ktoré sa oplatí využiť.

10 Poukážka

*Platí na nákup nad 75 €. Jeden kupón na zákazníka a objednávku. Kupón nie je možné kombinovať s inými zľavovými akciami a nie je možné ho následne odpočítať z faktúry. Poukaz nie je možné uplatniť na vylúčených výrobcov. Poukaz je platný 21 dní od jeho prijatia.