Flör závesná lampa z lunopalu, kábel strieborný

2600485X
Flör závesná lampa z lunopalu, kábel strieborný
219,90 €
A++

Dodacia lehota: 4-7 pracovných dní

 • Bezplatná doprava
 • Vrátenie zadarmo do 30 dní
 • Záruka najlepšej ceny
Zdieľať:

Ste podnikateľ alebo firma? Nakupujete často alebo vo veľkom množstve?

Kontaktujte našich predajcov

Technické Špecifikácie

Domus

Flör závesná lampa z lunopalu

Položka č. 2600485X
Výrobca DOMUS
Energetická trieda A++

Popis výrobku

 • Flag of Germany Vyrobené v Nemecku

Prírodné závesné svietidlo Flör po zapnutí rozvinie svoju krásu


Svietidlá vyrobené z prírodných materiálov veľmi zvláštnym spôsobom zaisťujú, aby ste sa v ich okolí cítili príjemne. Na jednej strane je to spôsobené samotnými materiálmi a na druhej strane teplým a útulným svetelným efektom, ktorý vytvárajú. Vynikajúcim príkladom toho je prívesné svetlo Flör, ktorého tienidlo na lampu je vyrobené z Lunopalu. Jedná sa o pevný, ale priesvitný materiál, ktorý sa čoraz viac používa na výrobu tienidiel. Závesné svetlo Flör je dodávané v nevinnej bielej farbe. Aby sa vzhľad trochu okorenil, rozhodol sa výrobca Domus dodať lampe nápadné šnurovanie. Je k dispozícii vo farbách červená a strieborná. Výber zaručuje, že Flör sa dá individuálne prispôsobiť každému prostrediu.

Aby ste zistili, prečo sa táto lampa volá Flör (čo znamená kvetina), musí sa najskôr zapnúť. Potom vznikne jedinečná svetelná šou - spôsobená otvormi v tvare listu, cez ktoré svetlo prúdi nahor. Tieto zaisťujú, že Flör vrhá na strop krásnu kvetinovú hru svetla. Vďaka tejto vynikajúcej vlastnosti je závesné svetlo Flör ideálne na použitie v obývacej izbe. Tu sa môže najlepšie rozvinúť jeho upokojujúce a inšpiratívne svetlo.

Potrebujete poradiť?

Náš tím expertov je vám k dispozícii Po - Pia: 9:00 - 17:00 .

0 258 419 273 Otázky ohľadom produktu
Naše odporúčania

  Získajte zľavový kupón v hodnote 10 !

  Registrácia Vás nič nestojí, ale čakajú na Vás skvelé propagačné akcie, ktoré sa oplatí využiť.

  10 Poukážka

  *Platí na nákup nad 75 €. Jeden kupón na zákazníka a objednávku. Kupón nie je možné kombinovať s inými zľavovými akciami a nie je možné ho následne odpočítať z faktúry. Poukaz nie je možné uplatniť na vylúčených výrobcov. Poukaz je platný 21 dní od jeho prijatia.