Forestier Carpa S závesná lampa, čierna, Ø 34 cm

3567106X
Forestier Carpa S závesná lampa, čierna, Ø 34 cm
Forestier Carpa S závesná lampa, čierna, Ø 34 cm
 • Forestier Carpa S závesná lampa, čierna, Ø 34 cm
 • Forestier Carpa S závesná lampa, čierna, Ø 34 cm
229,90 €

Dodacia lehota: 5 – 6 týždňov

 • Bezplatná doprava
 • Vrátenie zadarmo do 30 dní
 • Záruka najlepšej ceny
Zdieľať:

Ste podnikateľ alebo firma? Nakupujete často alebo vo veľkom množstve?

Kontaktujte našich predajcov

Technické Špecifikácie

Forestier

Forestier Carpa S/M/L závesná lampa, čierna

Položka č. 3567106X
Značka Forestier

Popis výrobku

 • Prémiová kvalita

Čierne závesné svietidlo Carpa so špeciálnym svetelným efektom


Elegantné prívesné svietidlo Carpa vyzerá jednoducho a napriek tomu má vzrušujúci dizajn. Jeho plochý, polkruhový tienidlo na lampu je dole otvorený, ale svetlo môže unikať aj všetkými ostatnými smermi. To umožňuje jemný oplet, ktorý tvorí tienidlo na lampu . Kovová základňa poskytuje potrebnú podporu jemným bavlneným niťám, ktoré dodávajú tienidlo na lampu špeciálny, individuálny vzor a v celkovom vzhľade vyzerajú ako prútené práce.

Čierny vrchlík a čierne textilné odpruženie harmonicky dopĺňajú vzhľad Carpy a vytvárajú z nej solídny osvetľovací objekt, ktorý je možné integrovať do mnohých štýlov vybavenia. Pod tienidlom, v malej vzdialenosti od lampy (nie je súčasťou balenia), je namontovaná diskrétna misa s priechodom v strede, ktorá je držaná jemnými vzperami a je orientovaná nahor. Svetlo svieti priamo na misku a čiastočne sa odráža smerom hore, takže prechádza priestormi medzi okami a vytvára v miestnosti veľmi zvláštny svetelný obraz.

Lampu navrhol Jette Scheib, dizajnérka, ktorá vyštudovala priemyselný dizajn na univerzite v Berlíne (Berlín) a ktorá sa neskôr usadila v Barcelone. Vyvíja produkty pre medzinárodné spoločnosti, ktoré sa špecializujú na bytové doplnky a osvetlenie, a tvrdí, že najkrajší kus nábytku nebude nikdy pohodlný bez správneho osvetlenia.

Zakladateľ francúzskej osvetľovacej spoločnosti Bernard Forestier dal za úlohu dizajnéra vytvárať objekty so silnou identitou, ktoré kombinujú vášeň, slobodu a objavovanie do jedného. Toto sú hodnoty Forestier, ktoré by sa mali nachádzať v každom osvetlení a vytvárajú rovnováhu medzi dizajnom a remeselným spracovaním.

Potrebujete poradiť?

Náš tím expertov je vám k dispozícii Po - Pia: 9:00 - 17:00 .

0 258 419 273 Otázky ohľadom produktu
Naše odporúčania

  Získajte zľavový kupón v hodnote 10 !

  Registrácia Vás nič nestojí, ale čakajú na Vás skvelé propagačné akcie, ktoré sa oplatí využiť.

  10 Poukážka

  *Platí na nákup nad 75 €. Jeden kupón na zákazníka a objednávku. Kupón nie je možné kombinovať s inými zľavovými akciami a nie je možné ho následne odpočítať z faktúry. Poukaz nie je možné uplatniť na vylúčených výrobcov. Poukaz je platný 21 dní od jeho prijatia.