Foscarini Tress piccola závesná lampa, čierna

3560095X
Foscarini Tress piccola závesná lampa, čierna
621,90 €

Dodacia lehota: 3 – 4 týždne

 • Bezplatná doprava
 • Vrátenie zadarmo do 30 dní
 • Záruka najlepšej ceny
Zdieľať:

Ste podnikateľ alebo firma? Nakupujete často alebo vo veľkom množstve?

Kontaktujte našich predajcov

Technické Špecifikácie

Foscarini

Foscarini Tress závesná lampa zo skleneného vlákna

Položka č. 3560095X
Značka Foscarini

Popis výrobku

 • Prémiová kvalita

Foscarini Tress - Závesné svietidlo zo sklenených vlákien


Okrem fascinujúcej optiky, ktorá zaujme na prvý pohľad, sa za charakteristické znaky tejto rodiny svietidiel považuje aj proces tvorby, ako aj príbeh, ktorý sa skrýva za závesným svietidlom Tress. Marc Sadler sa pri navrhovaní série Tress inšpiroval zvodným vzhľadom zapleteného vrkoča. Ako základné materiály na realizáciu jeho koncepcie mu poslúžili sklenené vlákna a syntetická živica. Páska z oboch materiálov sa počas výrobného procesu navíja ručne v náhodnom poradí. Výsledkom je telo svietidla, ktoré je v niektorých oblastiach úplne uzavreté a v iných je popretkávané svetelnými vývodmi, čo mu dodáva charakter prúteného diela.

Závesné svietidlo bolo navrhnuté na priame a presné osvetlenie menšieho priestoru pod svietidlom. Preto sa ideálne hodí nad jedálenský stôl alebo stôl v obývacej izbe a prirodzene sa začlení do dizajnového štýlu interiéru.

"Fare Luce" - to je motto výrobcu dizajnových svietidiel Foscarini so sídlom v Benátkach. V priebehu procesu navrhovania a výroby spoločnosť Foscarini umožňuje, aby sa svet tvorby (fare) a svet svetla (luce) navzájom spojili, a tak vytvára svetelné objekty najvyššej triedy.

Potrebujete poradiť?

Náš tím expertov je vám k dispozícii Po - Pia: 9:00 - 17:00 .

0 258 419 273 Otázky ohľadom produktu
Naše odporúčania

  Získajte zľavový kupón v hodnote 10 !

  Registrácia Vás nič nestojí, ale čakajú na Vás skvelé propagačné akcie, ktoré sa oplatí využiť.

  10 Poukážka

  *Platí na nákup nad 75 €. Jeden kupón na zákazníka a objednávku. Kupón nie je možné kombinovať s inými zľavovými akciami a nie je možné ho následne odpočítať z faktúry. Poukaz nie je možné uplatniť na vylúčených výrobcov. Poukaz je platný 21 dní od jeho prijatia.