Industriálne závesné svietidlá

Naše odporúčania týkajúce sa kategórie

  Industriálne závesné svietidlá

  Industriálny nádych doma

  Industriálne závesné svietidlá, či už vyrobené z kovu, medi alebo betónu (áno, čítate správne), sú vynikajúcim spôsobom, ako vyjadriť svoju osobnosť a dodať domácnosti osobitný nádych.

  Sú ideálne nielen na osvetlenie obývacej izby alebo konferenčného stolíka, ale keď ich umiestnite nad jedálenským stolom, industriálne lustre v historickom štýle steampunk alebo v tvare klietky vytvoria úžasný komunikačný bod, ktorý uchváti vašich hostí pri večeri.

  betonove zavesne svetla od Lindby
  cierne industrialne klietkove svetla od Lindby
  industrialne zavesne svetla od Steinhauser
  steampunk zavesne svetla od Lindby

  Aké lustre sú teraz v móde?

  Industriálne závesné svietidlá sú v súčasnosti mimoriadne populárne.

  Prečo?

  Pretože industriálny štýl, pre ktorý sú typické ventily, rúry, odlupujúce nátery, kov a meď, si našiel cestu do mnohých moderných interiérov, najmä v kombinácii s minimalistickým dizajnom.

  Popri kovových lampách sú obzvlášť obľúbené aj betónové tienidlá, pretože spájajú industriálny štýl s drsnosťou a upokojujúcimi odtieňmi sivej.

  Hľadáte tip na ten najštýlovejší prvok?

  Skombinujte filamentové žiarovky s industriálnym lustrom, pretože pripomínajú klasické žiarovky s uhlíkovým vláknom.

  V akej výške zavesiť luster v domácnosti?

  Ak sa závesné svietidlo používa na všeobecné osvetlenie, odporúča sa minimálna vzdialenosť 2 m od podlahy. Ak však luster používate napríklad na osvetlenie konferenčného stolíka, výšku si môžete určiť ľubovoľne.

  V akej výške zavesiť luster nad jedálenským stolom?

  Závesné svietidlo je ideálne umiestniť tak, aby medzi povrchom stola a dolným okrajom tienidla bolo približne 80 cm alebo viac, vďaka čomu dobre uvidíte spolustolovníkov a nebuchnete si pritom hlavu pri vstávaní.

  biele industrialne zavesne svetla od Eglo

  Chcete sa dozvedieť viac o industriálnych závesných svietidlách? Alebo o akejkoľvek inej téme, ktorá sa týka závesných svietidiel alebo lámp v tvare klietky? Ak áno, náš tím odborníkov vám ochotne odpovie na akékoľvek otázky. Zavolajte nám ešte dnes na telefónne číslo +421 258 419 273 alebo nás kontaktujte e-mailom.

  Získajte zľavový kupón v hodnote 10 !

  Registrácia Vás nič nestojí, ale čakajú na Vás skvelé propagačné akcie, ktoré sa oplatí využiť.

  10 Poukážka

  *Platí na nákup nad 75 €. Jeden kupón na zákazníka a objednávku. Kupón nie je možné kombinovať s inými zľavovými akciami a nie je možné ho následne odpočítať z faktúry. Poukaz nie je možné uplatniť na vylúčených výrobcov. Poukaz je platný 21 dní od jeho prijatia.