Betónové lampy

Od stavebného materiálu po ikonu štýlu

Ak ste v minulosti uvažovali o betóne, pravdepodobne ste nepoužili kľúčové slovo "dekoratívny". Vďaka svojmu drsnému šarmu a šikovným dizajnovým nápadom sa však tento stavebný materiál stal módnym materiálom pre nespočetné množstvo obytných nehnuteľností a moderného osvetlenia.


Drsný pôvab betónovej elegancie

Vďaka svojmu robustnému vzhľadu sú betónové lampy prakticky predurčené pre industriálny štýl! Jedinečné rohy a hrany však zároveň uvoľňujú priamočiaru strohosť moderného štýlu. Naopak, základná sivá farba pôsobí ako sofistikovaný kontrast k farebným štýlom nábytku.

Všetko interiérové osvetlenie

Silný charakter: dizajnové svietidlá z betónu

Môže drsný betón vyzerať jemne a pôvabne? Túto výzvu prijali viacerí dizajnéri osvetlenia, ktorí navrhli úžasné betónové svietidlá pre svetoznáme značky ako Artemide, Flos a Karman. Všetky tieto výtvory vyžarujú eleganciu, váhu a predovšetkým nezameniteľnú individualitu.

Všetky dizajnové svetlá

Nevtieravý vonkajší betónový komfort

Betón sa ako stavebný materiál osvedčil už pred stáročiami. Je preto prirodzené, že tento materiál je vhodný aj pre funkčné vonkajšie svietidlá. To však nie je všetko, objavujú sa aj nové nápady pre vonkajšie priestory, ktoré sa hrajú s architektúrou alebo uhlom svetelného lúča a predstavujú jedinečné svetelné objekty.

Všetko vonkajšie osvetlenie

Inteligentná kombinácia: betón v zmesi materiálov

Pri betónových svietidlách v kombinácii materiálov sa drsný pocit betónu kombinuje s materiálmi, ako je eukalyptové drevo, lesklá meď alebo dymové sklo, čo je trendová kombinácia! Zatiaľ čo pórovitý povrch betónu evokuje chlad továrenských budov, napríklad prírodné drevené povrchy vytvárajú teplý kontrast, ktorý sa dokonale hodí k štýlu hygge. Betón je tak jedným zo spoločensky najprijateľnejších materiálov všetkých čias!

Nakupujte štýlovo

Nenechajte si ujsť ponuky na Black Friday!

Prihláste sa na odber nášho newslettera a využite najlepšie ponuky!

10 Poukážka

*Platí na nákup nad 75 €. Jeden kupón na zákazníka a objednávku. Kupón nie je možné kombinovať s inými zľavovými akciami a nie je možné ho následne odpočítať z faktúry. Poukaz nie je možné uplatniť na vylúčených výrobcov. Poukaz je platný 21 dní od jeho prijatia.