Svietidlá v čiernej a zlatej farbe

Odrazy teplého svetla pre pocit pohody

V posledných rokoch sa svietidlá kombinujúce sýtu čiernu farbu s elegantnou zlatou v nedávnej histórii dizajnu posunuli od trendu ku klasike. Je to najmä vďaka ich svetelnému efektu: vnútorné tienidlá so zlatou povrchovou úpravou vyžarujú do obytného priestoru teplé biele svetlo, ktoré pôsobí mimoriadne útulne - pre všestranný pocit pohody.


Stojacie lampy v čiernej a zlatej farbe

Štýlovo všestranné: od industriálneho po moderný štýl

Dizajn stojacej lampy v čiernej a zlatej farbe z nej robí puristický kúsok - bohatý retro vzhľad ako ľahký interiérový prvok s kvetinovým nádychom. Všetky tieto lampy majú skvelý svetelný efekt vychádzajúci zo zlatých povrchov.

Nakupujte stojacie lampy v čiernej a zlatej farbe

Stropné svietidlá v čiernej a zlatej farbe

Elegantné osvetlenie so skvelým svetelným efektom

Stropné svietidlá v čiernej a zlatej farbe dodávajú miestnosti mimoriadne pôvabný a útulný charakter vďaka harmonickým odrazom svetla. V závislosti od dizajnu sa na strope vytvárajú ďalšie svetelné hry, ktoré pôsobivo podčiarkujú dizajn a súhru farieb.

Nakupujte stropné svietidlá v čiernej a zlatej farbe

Závesné svietidlá v čiernej a zlatej farbe

Od puristických filigránových vzorov až po bohaté, odvážne kúsky

V interiéri zaujímajú čestné miesto závesné svietidlá v čiernej a zlatej farbe. Ukazujú aspekty, ktoré inšpirujú: od jemného rozvetveného dizajnu až po dominantnú hru tvarov v jasných geometrických formách - škála je široká, rovnako ako svetelný efekt.

Nakupujte závesné svietidlá v čiernej a zlatej farbe

Stolové lampy v čiernej a zlatej farbe

Hravé vzory v harmónii s teplým reflexným svetlom

Stolové lampy v čiernej a zlatej farbe prinášajú do našich obľúbených priestorov v domácnosti iskrivé a teplé svetelné akcenty. Dokážu osvetliť náš príručný stolík rovnako príjemne ako nočná lampa v spálni. Svetlo lomené na zlatých povrchoch jednoducho vyzerá dobre všade tam, kde je prioritou útulnosť.

Nakupujte stolové lámpy v čiernej a zlatej farbe

Nástenné svietidlá v čiernej a zlatej farbe

Svetelné umelecké diela s útulným nádychom

Nástenné svietidlá v čiernej a zlatej farbe prinášajú do našich obytných priestorov nielen harmonický svetelný efekt. Niektoré vzory vytvárajú na stenách krásne svetelné vzory. Aj z hľadiska dizajnu je tu všetko rozmanité - od puristického a moderného až po hravý a kvetinový.

Nakupujte nástenné svietidlá v čiernej a zlatej farbe

Reflektor v čiernej a zlatej farbe

Krásne zvýraznené oblasti

Bodové svetlá možno dokonale nastaviť tak, aby vybrané časti interiéru žiarili tým najkrajším svetlom. Ak svietidlo pozostáva z viacerých bodových svetiel, možno podľa toho nastaviť niekoľko svetelných bodov. Dizajn s komponentmi v čiernej a zlatej farbe prináša ušľachtilý pôvab, ktorý dopĺňa funkčnosť.

Nakupujte bodové svetlá v čiernej a zlatej farbe

Získajte zľavový kupón v hodnote 10 !

Registrácia Vás nič nestojí, ale čakajú na Vás skvelé propagačné akcie, ktoré sa oplatí využiť.

10 Poukážka

*Platí na nákup nad 75 €. Jeden kupón na zákazníka a objednávku. Kupón nie je možné kombinovať s inými zľavovými akciami a nie je možné ho následne odpočítať z faktúry. Poukaz nie je možné uplatniť na vylúčených výrobcov. Poukaz je platný 21 dní od jeho prijatia.