UŽITOČNÉ INFORMÁCIE INTELIGENTNÁ DOMÁCNOSŤ

Dodatočné vybavenie inteligentným ovládaním roliet

Samozrejme že si človek ušetrí s elektrickým inteligentným navíjačom pásu ručnú námahu pri zdvíhaní a spúšťaní roliet. Avšak výhoda je oveľa ďalekosiahlejšia. To, čo robí prestavbu takou atraktívnou, je komfort, ktorý si užijete, keď sa rolety v lete prispôsobia polohe slnka a postarajú sa o chladné miestnosti. Alebo ten prirodzený pocit, keď sa rolety v spálni pomaly zdvíhajú a slnečné lúče Vás príjemne prebudia.


Dodatočné vybavenie ručným navíjačom pásu:
Ovládanie rolety pre montáž na omietku a pod omietku

Elektrické navíjače pásov roliet sú ideálne na jednoduché dodatočné vybavenie existujúcich systémov roliet. Fungujú ako samostatný výrobok, ale po integrácii do príslušného systému inteligentného domova prostredníctvom bezdrôtového spojenia poskytujú maximálny rozsah funkcií.

Pre montáž na omietku

Verzie pre montáž na omietku eliminujú natieranie alebo tapetovanie. Vďaka tomu sú optimálne aj na dodatočné vybavenie inteligentným ovládaním roliet v nájomných bytoch.

Elektrický navíjač pásu na omietku za < 200 €

Od Rademacher

Od Schellenberg

Pre montáž pod omietku

Elektrický navíjač rolety pod omietku sa montuje do existujúcej skrinky pásu. Vďaka nekomplikovanému riešeniu plug & play a napájaním zo siete cez kábel a zástrčku nie sú potrebné žiadne väčšie prestavby.

Elektrický navíjač pásu na pod omietku za < 200 €

Od Rademacher

Od Schellenberg

Náš tip: Súprava Rademacher Start2Smart
na ovládanie rolety za < 200 €

Systém inteligentného domova, ktorý presahuje rámec inteligentného ovládania roliet. Je to zaujímavé? Ale ešte nemáte systém? S touto štartovacou súpravou navíjačov pásov pod omietku a stanicou HomePilot® je automatizovaný domov jednoduchý a môžete ho kedykoľvek rozšíriť.


Ovládanie roliet s Homematic IP

Ovládanie roliet Homematic IP je špeciálne navrhnuté pre rolety s elektromotormi. Akčné členy roliet namontuje elektrikár. Na aktor sa nasadí adaptér, ktorý je dostupný pre všetky značkové spínače. Po nasadení spínača je kontrola pásu možná prostredníctvom systému Homematic IP.


Výhody inteligentného ovládania roliet

Inteligentná klimatizácia miestnosti

Inteligentná klimatizácia miestnosti

Rolety vždy zaujmú perfektnú polohu ochrany pred slnkom. Vďaka tomu zostanú miestnosti v lete príjemne chladné.

Inteligentné prebúdzanie

Inteligentné prebúdzanie

Niet prirodzenejšieho spôsobu prebúdzania, ako plynulé pribúdanie denného svetla cez pomaly sa zdvíhajúce rolety.

Inteligentné únikové cesty

Inteligentné únikové cesty

V kombinácii s inteligentnými detektormi dymu sa zvyšuje bezpečnosť domu. V prípade požiaru sa rolety automaticky otvoria a uvoľnia únikové a záchranné cesty.


Získajte zľavový kupón v hodnote 10 !

Registrácia Vás nič nestojí, ale čakajú na Vás skvelé propagačné akcie, ktoré sa oplatí využiť.

10 Poukážka

*Platí na nákup nad 75 €. Jeden kupón na zákazníka a objednávku. Kupón nie je možné kombinovať s inými zľavovými akciami a nie je možné ho následne odpočítať z faktúry. Poukaz nie je možné uplatniť na vylúčených výrobcov. Poukaz je platný 21 dní od jeho prijatia.