Japandi, symbióza Japonska a Škandinávie

Japandi !

Japandi, symbióza Japonska a Škandinávie

Keď škandinávska elegancia dopĺňa japonský štýl interiéru. Toto kreatívne spojenie medzi škandinávskou atmosférou pohody a japonskou minimalistickou estetikou otvára dvere úplne novému usporiadaniu: znížené formy a prírodné materiály v kontraste s bohatými farbami, čiernymi prvkami a kovovými tónmi.

< Inšpirácia
Louis Poulsen Keglen | 6090293
Forestier Oyster | 3567055

Čo je Japandi chic štýl?


Minimalizmus nadovšetko!

Nábytok nie je k vyplneniu prázdneho priestoru. Uprednostňujeme originálne kľúčové kúsky, ako je sedačka, kreslo, nízky stolík alebo komoda. Zostávame verní minimalistickému heslu "menej je viac" a ponechávame priestor vybavovaním jednoduchých foriem.

Inšpirujte sa
Forestier Capsule | 3567007
KARE Kuntuk Mesh | 5517638

Ktoré materiály prevládajú?


Prírodný look

Japonský štýl, napriek svojej jednoduchej elegancii, je vrelý a príjemný. Prírodné materiály sú rozhodne jeho súčasťou (najmä svetlé a tmavé drevo), často odvážne kombinované. Bambus, ratan, konope a papier sa tiež radia medzi najpoužívanejšie materiály.

Inšpirujte sa
Forestier Bamboo | 3567042
Lucide Riva | 6054057

Aká je farebná paleta štýlu Japandi?


Predovšetkým harmónia

Prevládajú čierne a chladné kovové tóny. Na druhej strane tieto tóny dokonale ladia s prírodnými odtieňmi, ako je béžová, hnedá, zelená a dokonca aj baklažánová. A rovnako dôležité pre interiér 100% Japandi: zelené rastliny!

Inšpirujte sa
Ingo Maurer Wo-Tum-Bu | 5026060
Foscarini MyLight Spokes | 3560183

Aké je inšpirácia Japandi?


Spomalte

Nový interiérový trend tiež prináša Wabi Sabi dotyk pomalosti. Pretože aj tu je trendom upustenie od nadmernej spotreby v prospech zodpovednej a udržateľnej spotreby. Tento trend je samotným princípom japonského štýlu.

Inšpirujte sa
Forestier Take A Way | 3567089
AILATI Poldina | 1053349

Japandi štýl, aj vonku


Zen v záhrade

Záhrada je relaxačným miestom a čo by mohlo byť lepšie ako dotyk zenu pošas odpočinku vonku? Osvetlenie s elegantnými japonskými akcentmi pre uličky a patio osvetlenie z dreva či ratanu, zelené rastliny a dokonalá Japandi oáza je hotová.

Inšpirujte sa

Získajte zľavový kupón v hodnote 10 !

Registrácia Vás nič nestojí, ale čakajú na Vás skvelé propagačné akcie, ktoré sa oplatí využiť.

10 Poukážka

*Platí na nákup nad 75 €. Jeden kupón na zákazníka a objednávku. Kupón nie je možné kombinovať s inými zľavovými akciami a nie je možné ho následne odpočítať z faktúry. Poukaz nie je možné uplatniť na vylúčených výrobcov. Poukaz je platný 21 dní od jeho prijatia.