Príjemné svetlo na čítanie

Kútik na čítanie ako obľúbené útočisko

Svietidlo na osvetlenie stropu so svetlom na čítanie nie je zďaleka jedinou možnosťou, ako vytvoriť útulný priestor na posedenie, čítanie a prehliadanie on-line. Možnosti, ako vybaviť kútik na čítanie a priestor okolo pohovky svetlom, sú rozmanité. Stojanové, stolové, závesné a nástenné svietidlá v trendovom dizajne, ak chcete aj s „husacím krkom“, premenia Vaše obľúbené miesto oddychu na „lapač“ pohľadov v kreatívnom interiéri. A aj keď si večer v posteli čítate, nie je klasická nočná stolová lampa jediným nápadom na osvetlenie.

Stojanové svietidlo
It-Piece

Vezmite si kreslo alebo pohovku a pridajte stojanové svietidlo – a už je útulný kútik na čítanie takmer perfektný. K poriadnej porcii útulnosti by samozrejme nemali chýbať prikrývky a vankúše, či teplé biele, stmievateľné svetlo. O tablete, či obľúbenej knihe ani nehovoriac.

Dokúpte si stojanové svietidlá

Klasika
stolová lampa

Položte do miestnosti útulný koberec, vybavte ju kreslom a odkladacím stolíkom a skrášlite stolík filigránskym stolovým svietidlom. A už sa môžete za príjemného teplého bieleho svetla vnoriť do napínavého sveta kriminálok.

Dokúpte si stolové lampy

Light up
the wall

Keď svetlo v kútiku na čítanie prichádza šikmo zozadu, už nič nestojí v ceste tomu, aby ste si v pokoji prelistovali časopis. Nástennými svietidlami nedokážete vytvoriť iba príjemnú atmosféru osvetlenia, ale aj skvelý vzhľad. Pretože keď výnimočne navrhnuté zdroje svetla visia vo výške očí, je pozornosť zaručená.

Dokúpte si nástenné svietidlá

Nepriame
svetlo

Klasické svietidlo na osvetlenie stropu poskytuje Nepriame svetlo miestnosti príjemne jasné, nepriame svetlo a často je dodávané s extra ramenom na čítanie. Časy, keď boli všetky svietidlá na osvetlenie stropu navrhnuté s podobnou funkcionalitou, sú však dávno preč. Pre čitateľský kútik sú dostupné v mnohých zaujímavých tvaroch.

Dokúpte si svietidlo na osvetlenie stropu

Útulnosť
zhora

Každý, kto predpokladá, že závesné svietidlá sú iba do predsiení a nad jedálenské stoly, sa veľmi mýli. V kútiku na čítanie prinášajú pohodu zhora a vytvárajú úžasnú atmosféru osvetlenia. Práve v malých priestoroch s minimom miesta sú závesné svietidlá praktickou a elegantnou alternatívou ku klasickému stojanovému svietidlu alebo svietidlu na osvetlenie stropu.

Dokúpte si závesné svietidlá

Večerné svetlo
na čítanie

Večer si v posteli ešte listovať alebo prehľadávať stránky – s príjemným osvetlením je útulné prostredie perfektné. Pritom sa vždy môžete spoľahnúť na starú dobrú nočnú stolovú lampu, ale aj stojanové, závesné a nástenné svietidlo taktiež dobre osvetlí čítanie pred spaním.

Dokúpte si nočné stolové svietidlá

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY: Často kladené otázky o svetlách pre kútiky na čítanie

Získajte zľavový kupón v hodnote 10 !

Registrácia Vás nič nestojí, ale čakajú na Vás skvelé propagačné akcie, ktoré sa oplatí využiť.

10 Poukážka

*Platí na nákup nad 75 €. Jeden kupón na zákazníka a objednávku. Kupón nie je možné kombinovať s inými zľavovými akciami a nie je možné ho následne odpočítať z faktúry. Poukaz nie je možné uplatniť na vylúčených výrobcov. Poukaz je platný 21 dní od jeho prijatia.