Moderné osvetlenie

Moderné osvetlenie Od severského štýlu až po industriálny vkus

Moderné osvetlenie má mnoho aspektov: na jednej strane inovatívna technológia LED, filigránove vzory svietidiel a minimalistické vzory. Ale štýly, ktoré sú momentálne v móde, sú tiež moderné. Napríklad Scandi chic s drevenými prvkami alebo vintage štýl. Aktuálny je aj priemyselný štýl mestských loftov. Moderné sú tiež populárne farby ako čierna a biela alebo čierna a zlatá.

Pútavé stropné svietidlá Všeobecné osvetlenie v rôznych štýloch

V závislosti od osobných preferencií sa v moderných interiéroch používajú stropné svietidlá v širokej škále dizajnov a materiálov, od dreva až po kovy zlatej farby. Jednoznačne obľúbené sú moderné krištáľové stropné svietidlá. Trendom sú aj stmievateľné stropné svietidlá.

Moderné lustre Elegantné a štýlové zvýraznenie priestoru

Lustre nie sú vyhradené len pre vily. Ich moderné odnože tiež prispievajú k ľahkej atmosfére v prenajatom byte. Od variantov z nehrdzavejúcej ocele cez modely v zlatých odtieňoch až po lustre s krištáľovými aplikáciami - dovolené je všetko, čo sa vám páči!

Must-have stojacie lampy Od dreva po zlato - úplne moderné!

Sú vyrobené pre kútik na čítanie: moderné podlahové svietidlá vo všetkých svojich podobách vyzerajú skvele vedľa pohovky alebo kresla na čítanie. Vnášajú do interiéru nádych škandinávskeho štýlu s drevenými prvkami. Model so zlatými prvkami je viac v smere Art Deco.

Filigránove stolové lampy Ten správny kúsok pre každú komodu

Možno ich použiť na vytvorenie skvelého osvetlenia v domácnosti: moderné stolové lampy majú šmrnc vďaka výrazným skleneným tienidlám a prvkom v zlatých a mosadzných odtieňoch. Teplé biele svetlo je ešte útulnejšie, keď sa jemne stlmí.

Stolové lampy 2go Moderné bezdrôtové svetlá na batériu

Stolné lampy s dobíjacími batériami sú absolútnou nevyhnutnosťou, pokiaľ ide o osvetlenie. Ak je batéria lampy nabitá, vydržia svietiť mnoho hodín bez zásuvky a môžu byť umiestnené kdekoľvek - na nočnom stolíku, na komode alebo v izbe pre hostí.

Elegantné závesné svetlá Jemné ľahké predmety, veľmi moderné

Ich obľúbeným miestom pre príjemné svetelné efekty je miesto nad jedálenským stolom. Moderné závesné svietidlá tu zaujmú kvalitnými materiálmi. Krištáľové prvky poskytujú dostatok pôvabu, ale v móde je aj drevo a sklo.

Nástenné svietidlá ako eyecatcher Svetelné prostredie vo výške očí

Nástenné svietidlá v modernom dizajne sa naplno prejavia v priamom zornom poli. V závislosti od materiálu a tvaru sa na stenách vytvárajú nádherné hry svetla. Obzvlášť obľúbené sú zlaté, mosadzné a strieborné odtiene, ktoré sa dajú ovládať aj priamo prepínačom.

Pohodlné nočné lampy Zapínanie a vypínanie pomocou dotykovej funkcie

Keď musíte v noci šmátrať po vypínači, nie je to nič príjemné. Preto sú moderné nočné lampy vybavené dotykovou funkciou, ktorá zapína a vypína svetlo stlačením tlačidla a dá sa dokonca stlmiť.

Moderné kuchynské lampy Funkčné a mimoriadne pekné

V závislosti od priestoru musia kuchynské svietidlá spĺňať rôzne požiadavky: na strope poskytujú jasné svetlo ako všeobecné osvetlenie. Ako závesné svietidlá nad pultom alebo svietidlá pod skrinku nad pracovnou doskou poskytujú cielené osvetlenie na krájanie zeleniny.

Moderné lampy do spálne Must-have pokiaľ ide o útulnosť

Všetky aspekty moderného osvetlenia spálne sa dajú použiť okolo postele rôznymi spôsobmi. Okrem klasickej nočnej lampy sú na večerné čítanie vhodné aj závesné a nástenné svietidlá nad nočným stolíkom.

Moderné lampy do obývacej izby Ľahké prostredie okolo pohovky

Pohovku a kútik na čítanie zútulňuje atraktívne osvetlenie. Nástenné, závesné a podlahové svietidlá sú rovnako vhodné pre teplé biele okolité svetlo.

Moderné lampy do jedálne Ľahký vkus pre útulný stôl

Útulný jedálenský stôl ako ústredný bod miestnosti je v svetelnom kuželi štýlového moderného závesného svetla absolútne príťažlivý. V závislosti od tvaru stola sú vhodné rôzne svietidlá - čím je stôl obdĺžnikovejšie, tým väčší zmysel má viacplameňový model.

Prečiarknuté ceny na svetlá.sk zodpovedajú doporučenej maloobchodnej cene výrobcu.
Všetky ceny produktov sú uvedené v €, vrátane 20 % DPH a bez prepravných nákladov.

© 2023 Lampenwelt GmbH