Námorné lampy s prímorským šarmom Atmosféra osvetlenia s modrými odtieňmi, drevom a námorníckym lanom

Otočiť tvár smerom do vetra a užívať si – každý, kto tam bol, nezabudne na veľkoleposť drsného Severného mora a rozbúreného Atlantiku. Dostatočný dôvod na to, aby ste priniesli prímorskú atmosféru do vlastných štyroch stien. Napríklad so svietidlami v odtieňoch modrej ako more, s drevenými prvkami, akými sú palubné dosky, alebo s lanami a povrazmi. Do dizajnov osvetlenia možno jednoducho integrovať aj motívy kotiev, majákov a kormidiel. Takže: Svetelná dekorácia, ahoj!

Námornícke stolové lampy Nádych Atlantiku pre interiér

Masívny drevený stôl alebo rustikálna komoda sú dokonalým javiskom pre stolné lampy v maritímnom štýle. Sklenené svietidlá s modrým tónovaním tam vyniknú rovnako, ako dizajny osvetlenia s motívmi lán, kotiev alebo morských hviezdic.

Stropné svietidlá v pobrežnom dizajne Spomienky na dovolenku ožívajú

Prispôsobenie všeobecného osvetlenia maritímnej atmosfére – najlepšie to pôjde so svietidlami, ktoré kormidlom vzdávajú hold námorníctvu, alebo s modelmi, ktoré pripomínajú lodné lampy s klietkami.

Námornícke nástenné svietidlá Každodenné snívanie o poslednej návšteve pláže

Vezmeme si modré tienidlo v kombinácii s teplým drevom, lano, ktoré sa spojí do symbiózy s osvetľovacím prostriedkom, alebo kormidlo s tienidlom, na ktorom je mapa svetových morí – a už je dizajn maritímneho osvetlenia perfektný!

Námornícke závesné lampy Absolútna atmosféra prímoria!

Maritime Pendelleuchten passen ins nordisch moderne Interieur ebenso wie ins rustikale Loftflair. Je nach Geschmack kommen dezente Blautöne zum Tragen oder aber Designs, die auf Seemannsknoten und kräftige Taue setzen - in perfekter Harmonie mit Filamentleuchtmitteln!

Stojanové lampy s pobrežným šarmom Promenáda v obývačke

Piesok, duny a za nimi modré more! Tento upokojujúci a nádherný pohľad si vo vlastnom domove zachováme so stojanovými svietidlami v úchvatnej modrej, s drsným drevom a maritímnymi lanami v kombinácii s textilnými tienidlami v béžovej farbe, akú má pláž.

Svetelné reťaze Ahoj, moja letná záhrada!

Letnú záhradu, osobitne balkón a terasu, si večer ešte spríjemníme svetelnými reťazami. Ak pritom vstúpi do hry lano alebo klietkové svietidlo, nastane so súmrakom maritímna atmosféra.

Námornícke vonkajšie nástenné svietidlá Šarm milovaných pobrežných miest

Urobte chodníky okolo domu svetlejšie a bezpečnejšie s maritímnymi vonkajšími nástennými svietidlami a vytvorte pritom atmosféru Severného mora! Na to sa perfektne hodia modely z mosadze a medi, aj ako verzie odolné proti morskej vode použiteľné v blízkosti pobrežia, ktoré vďaka slanému vzduchu vytvárajú patinu.

Rustikale Gitterlampen Vitajte na palube!

Klietkové svietidlá poznáme vo všeobecnosti zo starých motorových rybárskych člnov, majákov a pobrežných regiónov. Okolo domu alebo v záhradnej chatke sa s nimi vracia atmosféra poslednej dovolenky pri mori a za súmraku nás unášajú do spomienok na ňu.

V priamej blízkosti pobrežia Tip experta

Ak žijete v blízkosti pobrežia, mali by ste na vonkajšie osvetlenie použiť modely, ktoré sú odolné proti morskej vode a odolávajú hrdzi, ako aj korózii. Pretože v slanom vzduchu sú svietidlá okolo domu vystavené drsnejším poveternostným podmienkam, než aké prevládajú vo vnútrozemí.

Prečiarknuté ceny na svetlá.sk zodpovedajú doporučenej maloobchodnej cene výrobcu.
Všetky ceny produktov sú uvedené v €, vrátane 20 % DPH a bez prepravných nákladov.

© 2023 Lampenwelt GmbH