PORADCA

OSVETLENIE ZÁHRADNÉHO DOMČEKA
Oáza, kde sa človek cíti dobre a úžitková miestnosť

Záhradné domčeky sa často využívajú ako náraďovňa. Útulne zariadené sú zároveň aj príjemným útočiskom v každom ročnom období. Nezáleží však na tom, či večer v záhradnom domčeku grilujete, relaxujete s knihou a jedlom, alebo hľadáte určité náčinie: V záhradnom domčeku a okolo neho treba vždy dobré osvetlenie.


Lampy pre záhradný domček

Interiérové svietidlá LED

Osvetlenie LED spotrebuje menej elektriny. Osvetlenie interiéru je vďaka tejto technike takmer bezhraničné – závesnými svietidlami, stojanovými a stolovými svietidlami sa z domčeka na záhrade stane to správne, útulné miesto. Ak ho budete využívať ako odkladací priestor, mali by byť svietidlá funkčné: Najvhodnejšie sú stropné alebo nástenné reflektory, ktoré možno nasmerovať.

Zistiť viac

Exteriérové svietidlá so snímačmi pohybu

Exteriérové svietidlá pre záhradný domček, ktoré sú vybavené snímačmi pohybu sa starajú o vyššiu bezpečnosť a komfort. V každom ročnom období osvetľujú bezpečnú cestu tam aj späť tak, že spoľahlivo zapnú svetlo, ak je treba. Odporúčané sú chodníkové svietidlá, soklové svietidlá a exteriérové nástenné svietidlá.

Zistiť viac

Solárne fasádne svietidlá

Solárne svietidlá využívajú slnko ako trvalo udržateľný zdroj energie. Pre záhradný domček je obzvlášť praktické, že netreba klásť žiadne káble. Fasádne svietidlá nespôsobujú žiadne náklady na elektrickú energiu, ale v závislosti od produktu vyžadujú na nabitie určitý počet hodín slnečného svetla.

Zistiť viac

Dekoratívne lampy

Keď ste sa postarali o zabezpečenie praktického osvetlenia záhradného domčeka, zdokonaľujú dekoračné svietidlá celkový obraz individuálnym spôsobom. Tradičnými guľovými lampami, atraktívnymi svetelnými reťazami a svietidlami so zemným kolíkom s akcentom, sa koncept osvetlenia okolo oázy pokoja štýlovo rozšíri.

Zistiť viac


Tipy na osvetlenie v záhradnom domčeku a okolo neho

Lampy pre záhradný domček s batériami/akumulátorom

Predovšetkým, ak sa záhradný domček využíva ako miesto na oddych alebo párty, je flexibilné osvetlenie osobitne dôležité. Prenosné svietidlá LED s nabíjateľným akumulátorom možno pohodlne položiť na stôl a neskôr vziať späť dovnútra.

Zistiť viac

Inteligentný záhradný domček

Či už pásy LED, inteligentné chodníkové a soklové lampy alebo reflektory na zemných kolíkoch: S inteligentným osvetlením domova sa stupňuje pohoda a individualita okolo záhradného domčeka. V neposlednom rade sa farby meniace svetlá postarajú o atmosféru spoločného večera vonku.

Zistiť viac

Získajte zľavový kupón v hodnote 10 !

Registrácia Vás nič nestojí, ale čakajú na Vás skvelé propagačné akcie, ktoré sa oplatí využiť.

10 Poukážka

*Platí na nákup nad 75 €. Jeden kupón na zákazníka a objednávku. Kupón nie je možné kombinovať s inými zľavovými akciami a nie je možné ho následne odpočítať z faktúry. Poukaz nie je možné uplatniť na vylúčených výrobcov. Poukaz je platný 21 dní od jeho prijatia.