Osvetlenie terasy

Osobitná atmosféra osvetlenia so zapusteným reflektorom, solárnym svetlom a spol.

Terasa sa už dávno stala druhou obývačkou. Aj čo sa týka osvetlenia, nie je horšie na tom ako Vaše „štyri steny“: Disponuje najnovšou technológiou LED a často je vybavená snímačom pohybu. O útulnú atmosféru za súmraku sa starajú stmievateľné svetlá alebo aj nepriame osvetlenie. Čo sa týka štýlov, je výber osvetlenia terasy veľký – od moderného osvetlenia chic, cez dizajnové až po oriental a retro je zahrnuté všetko.


Kombinácia robí rozdiel!

Perfektný koncept osvetlenia terasy

Aby ste pre príjemné večerné hodiny za súmraky perfektne vybavili terasu svetlom, je najlepším riešením kombinácia rôznych typov svietidiel: V závislosti od osobného vkusu môžete terasu napríklad orámovať podlahovými svietidlami a v prípade potreby sa spínateľné nástenné svietidlá môžu postarať o jasné svetlo. Eleganciu dodá aj stojanové svietidlo vedľa stola alebo ležadla. A čo by koniec koncov nemalo chýbať, sú dekoratívne svietidlá vytvárajúce atmosféru – od lampiónov, cez svetelné reťaze, až po prenosné stolové svietidlo s akumulátorom!

Pôsobivé orámovanie

Zapustené terasové reflektory

Jeden zapustený podlahový reflektor prichádza málokedy iba sám! Praktické svietidlá integrované do podlahy na vonkajšom okraji terasy sa postarajú nielen o príjemné akcentové osvetlenie, ale aj o orientáciu. Dokonale sa tak zviditeľní prechod na trávnik, ktorý je často aj malým schodíkom.

Objaviť viac

Eyecatcher par excellence

Nástenné svietidlá pre exteriér

To, že sú nástenné svietidlá pre terasu skutočným lákadlom pre oči, dokazujú naše najkrajšie dizajnové kúsky s výraznými farbami, bombastickými rozmermi alebo s nevšedným trendovým košikárskym dizajnom. Taktiež pôsobivé za súmraku: inteligentné modely s funkciou striedania farieb.

Objaviť viac

It-Pieces pre exteriér

Kúzlo a šarm obývačky so stojanovými svietidlami

Ak ide o to, urobiť z terasy druhú obývačku pod holým nebom, nesmie v žiadnom prípade chýbať jeden typ svietidiel. Ide o stojanové svietidlá vo všetkých predstaviteľných formách – s káblom alebo aj nabíjateľné s akumulátorom. Umiestnené samostatne vedľa jedálenského stola alebo v zoskupení na rámovanie terasy – akcent s eleganciou!

Objaviť viac

Dotvorená aktualizácia štýlu

Svietiace gule ako povinná výbava terasy

Geometrický tvar gule oslovil dizajnérov osvetlenia – to platí aj pre exteriér. Či už priamo na zem, na stojane ako stojanové svietidlo, ako závesná lampa zo stropu krytej terasy alebo s kolíkom do zeme na umiestnenie do trávnika – klasická nadčasová svietiaca guľa sa na terase postará o atmosféru plnú svetla!

Objaviť viac

So silou slnka

Pôsobivé solárne svietidlá

Solárne svietidlá sa postarajú o príjemné a elegantné osvetlenie na terase a balkóne. Ako prenosné alebo stabilné lampáše ich môžete veľmi flexibilne umiestniť na stôl, zem alebo múr. S praktickým kolíkom do zeme ich môžete zapichnúť do trávnika okolo terasy.

Objaviť viac

Colour & Flair

So svetelnými lištami LED

Svetelné lišty LED sú predurčené na balkón alebo terasu, kde ide predovšetkým o efektívne, nepriame osvetlenie. Ako inteligentné varianty môžu svietiť pestrými farbami a rozprúdiť každú záhradnú párty. Namontované na schodoch sa navyše postarajú aj o nášľapnú bezpečnosť v tme.

Objaviť viac

High-light kreativity

S lampiónmi okolo terasy

Ak chcete, aby Vaša terasa za súmraku lákala svetlom, nemôžete obísť lampióny. Od okrúhlych po valcové, od bielych po farebné. Sú predurčené na steny, kríky a zábradlia, ako aj okolo pohodového posedenia vo vlastnej záhrade.

Objaviť viac

Takeaway-Chic

Svietidlá s akumulátorom sú praktické a štýlové

Svietidlo jednoducho umiestnite tam, kde je to práve potrebné – úplne bez zásuvky. Tento komfort poskytujú svietidlá s akumulátorom. Na terase nevyniknú iba na stole. Aj ako svetelný akcent na zemi vytvárajú absolútnu letnú pohodu! Ale pozor: V závislosti od stupňa ochrany IP, resp. krytia IP nenechávajte svietidlá v noci na daždi!

Objaviť viac

Praktické do záhrady

Stĺpiky so zásuvkami

Nič nie je otravnejšie, ako nedostatok zásuviek. Napraviť to môžu praktické stĺpiky so zásuvkami, ktoré môžete umiestniť kdekoľvek v záhrade a samozrejme aj na terase. Okrem elektrických prípojok pre viaceré zariadenia sa niektoré modely postarajú aj o svetlo.

Objaviť viac

Chladný vánok na terase

Ventilátory pre vonkajšie použitie

Keď je v lete naozaj horúco a na záhrade ani stopy po vánku, postarajú sa o príjemné ochladenie ventilátory – úplne pohodlne ovládané diaľkovým ovládačom. Všetko, čo potrebujete na inštaláciu, je zastrešená terasa alebo zastrešený balkón, ako aj elektrická prípojka. Mimochodom: Niektoré ventilátory dokážu dokonca aj svietiť!

Objaviť viac


ČASTO KLADENÉ OTÁZKY: Často kladené otázky o osvetlení terasy

Získajte zľavový kupón v hodnote 10 !

Registrácia Vás nič nestojí, ale čakajú na Vás skvelé propagačné akcie, ktoré sa oplatí využiť.

10 Poukážka

*Platí na nákup nad 75 €. Jeden kupón na zákazníka a objednávku. Kupón nie je možné kombinovať s inými zľavovými akciami a nie je možné ho následne odpočítať z faktúry. Poukaz nie je možné uplatniť na vylúčených výrobcov. Poukaz je platný 21 dní od jeho prijatia.