Papierové lampy

Teplá svetelná atmosféra s noblesným nádychom

Papierové lampy sú filigránske a mnohotvárne! V odtieňoch bielej a béžovej rozvinú rovnaký pocit pohody, ako v odtieňoch hnedej. V pestrofarebných variantoch sa postarajú o veselé kontrasty a to nielen v detskej izbe. A podľa potreby sú k dispozícii kreácie svietidiel z papiera ako stropné, závesné a stojanové svietidlá. Na Vianoce, samozrejme, ako pôvabné hviezdy.


Čo sa týka vnútorného zariadenia ponúkajú papierové lampy prejavy najrôznejších preferencií. S jasnými lampami z ryžového papiera a bambusovými detailmi možno zrealizovať typickú japonskú, ako aj škandinávsku atmosféru. Každý, kto sleduje najnovší trend, staví na zmes týhto dvoch štýlov s názvom Japandi. Taktiež obľúbené: Svietidlá vyrobené z lunopalu, ktoré sú na dotyk ako papier a pôsobia dojmom papiera – sú ale oveľa robustnejšie. Ľahšie sa čistia a v porovnaní sú oveľa stabilnejšie, čo prospieva k dlhej životnosti a trvalej udržateľnosti.

Papierové lampy v japonskom štýle


Skutočné svetelné umelecké diela zo starostlivo a ručne modelovaného papiera zdobia ako elegantné svetelné skulptúry japonský štýl zariadenia. Každý, kto miluje a žije tento štýl interiéru, bude s nadšením hľadať biele papierové svietidlá alebo modely v bledožltých farbách a vo farbách champagne – v spojení s teplým bielym svetlom sa útulnosť dá zvýšiť už iba ťažko.

Nakupvať papierové lampy

Stojacie lampy z papiera


Len máločo robí kútik na čítanie tak útulným ako stojacia lampa. Keď rozdeľuje svoje svetlo cez filigránsky poskladané tienidlo, hrozí, že s vašou obľúbenou knihou jednoducho zabudnete na čas. V závislosti od vkusu existujú stojanové svietidlá s papierovým tienidlom ako oblúkové svietidlo alebo ako bežný zvislý variant.

Nakupovať papierové stojacie lampy

Závesné svietidlá z papiera


Nie je žiadnym tajomstvom, že závesné svietidlo vdýchne každému obytnému priestoru veľmi osobitnú útulnosť a individualitu. Či už nad jedálenským stolom, sedacou súpravou, nočným stolíkom alebo vo vchode: Závesné svietidlá formujú svojím štýlom charakter celého priestoru. Ako papierové varianty podčiarkujú rozmanitosť tohto materiálu z hľadiska farby a dizajnového jazyka.

Nakupovať papierové lampy

Stropné svietidlá z papiera


Stropné svietidlá z lunopalu v jednoduchej bielej farbe s filigránskymi tónmi dreva sa veľmi dobre hodia k japonskému štýlu. Ale aj tienidlá z tapety s kvetinovou potlačou vnášajú do osvetlenia zmenu. Plus z hľadiska kreativity a vítaná zmena pre náruživých bytových architektov.

Nakupovať papierové lampy

Papierové lampy do detskej izby


Papierové lampy sa vynikajúco hodia na potlač vo všetkých farbách. A tým sú zároveň aj zábavným faktorom a optickým magnetom pre detskú izbu. Presvietené teplým bielym svetlom, sa obľúbené zvieratá, jednorožce, piráti, futbal a spol. stanú jedinečnými stredobodom v útulnej izbe našich najmenších. Taktiež perfektné ako kreatívny a nevšedný darček pre deti.

Nakupovať papierové lampy

Papierové hviezdy pre vianočné obdobie


Vianočné hviezdy z papiera sú „povinnou výbavou“ v zimnom období. Rovnako ako svetelná reťaz a svietiaca figúrka sú súčasťou adventného obdobia a vytvárajú útulnú sviatočnú atmosféru. Vianočné hviezdy z papiera sú dostupné v jednoduchých bielych alebo béžových variantoch, ale môžete priznať aj farbu – napríklad tmavou vínovočervenou alebo do zlata prechádzajúcim žltým tónom.

Vianočné hviezdy z papiera

Získajte zľavový kupón v hodnote 10 !

Registrácia Vás nič nestojí, ale čakajú na Vás skvelé propagačné akcie, ktoré sa oplatí využiť.

10 Poukážka

*Platí na nákup nad 75 €. Jeden kupón na zákazníka a objednávku. Kupón nie je možné kombinovať s inými zľavovými akciami a nie je možné ho následne odpočítať z faktúry. Poukaz nie je možné uplatniť na vylúčených výrobcov. Poukaz je platný 21 dní od jeho prijatia.