UŽITOČNÉ INFORMÁCIE

Bezdrôtové nabíjanie pomocou Qi lampy s nabíjaním

Qi lampy s nabíjaním v sebe spájajú každodenný predmet a inovatívnu technológiu nabíjania Qi, ktorá je tiež známa ako indukčné nabíjanie. Vďaka tomu netreba pri nabíjaní smartfónov kompatibilných s technológiou Qi kábel – postačí len kontakt s nabíjacou stanicou. A tá je zabudovaná do nábytkového prvku, ktorý potrebuje každý – do stolnej lampy!


Ako funguje technológia Qi?

Technológia Qi

Qi je štandard pre zariadenia, ktoré sa nabíjajú pomocou indukcie. Túto formu prenosu energie už dlho využívajú napríklad elektrické zubné kefky. Batérie smartfónov – ak sú kompatibilné – možno nabíjať aj pomocou technológie Qi.

Batéria mobilného zariadenia obsahuje cievku prijímača. Druhá cievka je umiestnená v nabíjacej základni spotrebného predmetu: stolnej lampy. Akýkoľvek smartfón s podporou technológie Qi umiestnený na nabíjacej ploche sa automaticky nabíja – bez kábla.


Aké sú výhody technológie Qi?

  • Nabíjajte svoj smartfón bezdrôtovo*: jednoducho ho položte na nabíjaciu plochu Qi

  • Žiadne problémy s formátom káblov: Zariadenia s technológiou Qi fungujú pre výrobky rôznych výrobcov

  • Len jedna zásuvka pre svietidlo: Žiadna ďalšia zásuvka pre nabíjací kábel

  • Praktické svietidlo bez kompromisov: Svietidlá s technológiou Qi ponúkajú osvetlenie vysokej kvality a pohodlné nabíjanie

*Smartfón musí byť kompatibilný s technológiou Qi.


Kde je najvhodnejšie použiť lampy s nabíjaním Qi?

Lampy s funkciou nabíjania Qi v sebe spájajú praktické osvetlenie s inovatívnou funkciou bezdrôtového nabíjania. Možno ich použiť kdekoľvek, kde trávite dlhší čas, napr. v obývačke, pracovni alebo spálni.

Na nočnom stolíku

Stačí večer pred spaním položiť smartfón na indukčnú nabíjaciu plochu stolnej lampy na nočnom stolíku a cez noc ho nechať nabíjať. Nekomplikované a bezdrôtové.

Stolové lampy

Na príručnom stolíkom

Ďalším optimálnym miestom využitia je príručný stolík vedľa pohovky. Surfujte a četujte na smartfóne a v prípade potreby ho jednoducho nabíjajte.

Na stole

S nabitou batériou v práci: Bezdrôtová nabíjacia stanica priamo na stole prispieva k plynulosti práce.

Na prenosné použitie

Jednoduché a praktické: Diskrétne orientačné svetlo s nabíjacou stanicou navyše môžete použiť takmer kdekoľvek.


Získajte zľavový kupón v hodnote 10 !

Registrácia Vás nič nestojí, ale čakajú na Vás skvelé propagačné akcie, ktoré sa oplatí využiť.

10 Poukážka

*Platí na nákup nad 75 €. Jeden kupón na zákazníka a objednávku. Kupón nie je možné kombinovať s inými zľavovými akciami a nie je možné ho následne odpočítať z faktúry. Poukaz nie je možné uplatniť na vylúčených výrobcov. Poukaz je platný 21 dní od jeho prijatia.