Starožitné lampy pre dom a záhradu

Čistá nostalgia pre mimoriadny vkus!

Lampy v starožitnom štýle kombinujú najmodernejšie technológie a nostalgiu. Vybavené inovatívnou technológiou LED ponúkajú všetky výhody súčasných a trendových svetelných konceptov a zároveň vnášajú do našich obývacích izieb a záhrad nádych minulých storočí. Takže to, čo na prvý pohľad vyzerá ako starožitnosť s kúzlom blšieho trhu, spĺňa všetky naše očakávania, pokiaľ ide o moderný svetelný dizajn.

Čím sa vyznačuje
starožitný štýl?

Starožitné lampy - alebo skôr starožitne vyzerajúce lampy - nie sú minimalistické. Majú pompézny štýl so širokými oblúkmi a krivkami, ktoré by sa hodili na stredoveký hrad. Nájdete tu všetko od prvkov podobných lampášom až po masívne lustre. Farebná schéma zostáva v tlmených tónoch od hrdzavej po čiernu, čiastočne v kombinácii so svetlými látkami- a sklenenými odtieňmi.

Všetky starožitné interiérové svetlá

Materiály v starožitnom štýle

Starožitné lampy sa vyrábajú predovšetkým z mosadze, medi a skla. Obľúbenými materiálmi sú aj drevo a krištáľ. Obľúbená je aj hrdza, látka a keramika v tlmených tónoch. Trendom je však aj starožitné železo a kovové materiály vrátane drsnej hrdze, starej mosadze a starožitných zlatých tónov.

Všetky starožitné interiérové svetlá

Vlákno namiesto starej
žiarovky

Keďže starožitné lampy vyvolávajú nostalgické pocity a prinavracajú život minulého desaťročia, postačí žiarovka v retro štýle. LED žiarovky v staromódnom štýle sa dokonale hodia k starožitnému osvetleniu. Vďaka najnovšej technológii LED je obnovený vzhľad žiarovky a teplé svetlo žiarovky.

Všetky LED žiarovky

Elegantné starožitné
nástenné svietidlá

Každý, kto miluje štýl starožitného nábytku, by mal nad cennú starú komodu umiestniť vhodnú lampu. Staré mosadzné stĺpiky, starožitne vyzerajúce káblové tyče a jantárovo sfarbené sklenené tienidlá svietidiel vytvárajú dokonalú symbiózu s teplým bielym svetlom.

Všetky starožitné nástenné svietidlá

Pompézne antické
lustre

Ak sa vo sne ocitnete na stredovekom hrade, určite sa ocitnete v mohutnej vstupnej hale s obrovským lustrom visiacim zo stropu. A luster nad slávnostným stolom vyzerá skvele. Prečo jednoducho nepreniesť tento starožitne vyzerajúci model do vašich obývacích izieb?

Všetky starožitné lustre

Klasické starožitné
stropné svietidlá

Starožitné stropné svietidlá elegantne poskytujú správne osvetlenie. Svetlo zhora je nádherne obklopené veľkoplošnými vzormi, jemnými kovovými prvkami a sklom. Pastva pre oči pri použití v akejkoľvek miestnosti.

Všetky starožitné stropné svietidlá

Elegantné starožitné stojacie lampy

Starožitné lampy, ktoré sa dajú premiestniť kamkoľvek chcete? To je možné pri stojacích lampách - ak je v blízkosti zásuvka. Dokonale lahodí oku vedľa zamatovej čalúnenej pohovky alebo nostalgického kresla.

Všetky starožitné stojacie lampy

Elegantná starožitnosť
stolové lampy

Zdobená komoda by jednoducho nebola kompletná bez stolnej lampy! Ak svoju hrdo zakúpenú starožitnosť doplníte stolnou lampou v starožitnom štýle, nebudete mať problém preniesť sa do dôb dávno minulých - poteší vás vkus a vkus.

Všetky starožitné stolové lampy

Štýlové a starožitné
závesné svetlá

V starožitnom interiéri by nemala chýbať vhodná závesná lampa nad masívnym jedálenským stolom. Pre menšie alebo okrúhle stoly je vhodný model s jedným plameňom, zatiaľ čo pre väčšie stoly sa odporúčajú lampy s viacerými plameňmi.

Všetky starožitné prívesné svetlá

Rustikálne-starožitné
vonkajšie lampy

Starožitné lampy sa dokonale hodia k malebnej záhrade a vydláždenému nádvoriu. Najlepšie so snímačom pohybu a súmrakovým snímačom - čo znamená, že svetlo sa rozsvieti vždy, keď je to potrebné. Sklenené a mosadzné tienidlá svietidla, ktoré vyžarujú teplé biele svetlo, šíria očarujúcu atmosféru v tmavom vonkajšom priestore.

Všetky starožitné vonkajšie svetlá

Získajte zľavový kupón v hodnote 10 !

Registrácia Vás nič nestojí, ale čakajú na Vás skvelé propagačné akcie, ktoré sa oplatí využiť.

10 Poukážka

*Platí na nákup nad 75 €. Jeden kupón na zákazníka a objednávku. Kupón nie je možné kombinovať s inými zľavovými akciami a nie je možné ho následne odpočítať z faktúry. Poukaz nie je možné uplatniť na vylúčených výrobcov. Poukaz je platný 21 dní od jeho prijatia.