Back to the woods

Drevené svietidlá – povinná výbava

Brúsené, lakované, leštené a pod. – tak ako to vytvorila príroda: Drevo je také mnohotvárne, že z neho možno vytvoriť nekonečné množstvo svietidiel najrozmanitejších vzhľadov. Od veselo svetlých drevených lámp, cez rustikálne svietidlá z masívnych konárov, až po drevené lampy v mixe materiálov s textilom alebo závesné svietidlá z jemných drevených lamiel, sa tu niečo nájde pre každý vkus.


Light & natural


Svietidlá so svetlými drevenými prvkami, ktoré sa spoliehajú na prirodzenosť, vnášajú do nášho interiéru svetlo a radosť. Od dizajnov s viedenskou sieťovinou, až po svietidlá v mixe s papierom je zahrnuté všetko – s teplým bielym svetlom prichádza útulnosť do našich obytných priestorov!

Nakupovať teraz

Voľne visieť


Drevené trámy, ako ich príroda stvorila, alebo aj sformovala, tvoria javisko pre celý húf objímok žiaroviek, ktoré okolo nich voľne ovíjajú svoje káble. Úplne bez všetkého a iba s filamentovými osvetľovacími prostriedkami sú rovnako potešením, ako s klietkovými alebo betónovými tienidlami.

Nakupovať teraz

Mix materiálov v štýle hygge


To sú skutoční škandinávski favoriti: Keď drevo prechádza do symbiózy s látkovými alebo papierovými tienidlami, je na rade útulnosť v štýle hygge. Pretože cez tienidlá pôsobí svetlo príjemne mäkko a teplo.

Nakupovať teraz

Vzletná nenútenosť


Svietidlá s drevenými lamelami sú štýlové pútače pohľadov, ktoré nádherne zapadnú do individuálnych interiérov. Drevené lamely vytvárajú svojím filigránskym usporiadaním živé svetlo a priateľskú atmosféru.

Nakupovať teraz

Unikáty vytvorené prírodou


Drevo vo svojej pôvodnej forme, bez zložitého opracovania, je perfektné pre nápady na osvetlenie s individuálnym charakterom. Z konárov, ktoré prirodzene vyrástli, z markantného naplaveného dreva, alebo z použitých drevených stĺpov z pastvín, sa stanú štýlové pútače pohľadov.

Nakupovať teraz

Získajte zľavový kupón v hodnote 10 !

Registrácia Vás nič nestojí, ale čakajú na Vás skvelé propagačné akcie, ktoré sa oplatí využiť.

10 Poukážka

*Platí na nákup nad 75 €. Jeden kupón na zákazníka a objednávku. Kupón nie je možné kombinovať s inými zľavovými akciami a nie je možné ho následne odpočítať z faktúry. Poukaz nie je možné uplatniť na vylúčených výrobcov. Poukaz je platný 21 dní od jeho prijatia.