Bezplatné vrátenie do 60 dní
Doprava zadarmo nad 20 €
Garancia najlepšej ceny

Stačí skopírovať príslušný zľavový kupón a vložiť ho do nákupného košíka.

5 % zľava*na nákup nad 100 €:

SK21-DOM-5

10 % zľava*na nákup nad 150 €:

SK21-DOM-10

15 % zľava*na nákup nad 250 €:

SK21-DOM-15

*Platí od 6.9. do 19.9.2021 na všetky svietidlá, aj zľavnené | 5% zľava na nákup nad 100 € | 10% zľava na nákup nad 150 € | 15% zľava na nákup nad 250 € | Zľavu nemožno použiť v kombinácii s akýmkoľvek iným zľavovým kódom, kód je možné použiť iba raz | Zľavu nemožno následne odpočítať z faktúry | Akcia neplatí na produkty značiek &Tradition, ABUS, Artemide, AwoX, Axo Light, B-Leuchten, BANKAMP, Baulmann, Berliner Messinglampen, Nanoleaf, Blaupunkt, Catellani & Smith, Decor Walther, Eglo connect, Engel, Escale, EVE, FLOS, Fontana Arte, Foscarini, GUBI, HerzBlut, Holtkötter, Homematic IP, Idual, Ingo Maurer, Jieldé, Knapstein, Ledvance Smart +, LE KLINT, LIFX, LiquidBeam, Louis Poulsen, Luke Roberts, LZF Lamps, Marchetti, Masiero, Menu, Nemo, Ozonos, Philips, Philips Hue, Q-Smart-Home, Rademacher, Steinel, Schellenberg, Sengled, Senic, Tecnolumen, Tint, Wiz, YOUVEE a UMAGE.


Prírodné svetlá

Prírodné vibrácieU vás doma

S ratanom, bambusom a ďalšími materiálmi premeníme naše obytné priestory na harmonické a útulné miesto s prírodným nádychom. Tieto svietidlá z udržateľných materiálov v svetlohnedých tónoch v kombinácii s množstvom zelených rastlín prinášajú pocit pobytu v prírode.

Nakupujte teraz

Svietidlá Urban Jungle

Mestská džungľaPriemyselný šik

Štýlový mestský loft dopĺňame odtieňmi botanickej elegancie. Pre náš interiér to znamená: svietidlá z dreva, betónu a kovu dopĺňame zelenými rastlinami, ktoré poskytujú viac útulnosti. V našom interiéri tak vznikne zelená džungľa s továrenským šarmom!

Nakupujte teraz

Čierne svetlá

Čierne dizajnovkyBohaté kontrasty

V móde je kombinácia čiernych prvkov, ktoré udávajú tón, a zelených odtieňov so sviežimi izbovými rastlinami. Bohaté čierne svetlá možno použiť na nastavenie bohatých akcentov - či už sú puristické, alebo extravagantné s výrazným efektom.

Nakupujte teraz

Zlaté mramorové svietidlá

Zlato a mramorLesk a pôvab

Pri kombinácii svetlých stien, zelených rastlín a svietidiel s prvkami zlata a mramoru pôsobí náš interiér sviežo, luxusne. Tieto svietidlá sa výborne hodia k zmesi rôznych materiálov, ale rovnako dobre fungujú samostatne.

Nakupujte teraz
Zákaznícky servis
SME TU PRE VÁS Po - Pia: 8:00 - 17:00 0258419273
Feedback
MÁTE OTÁZKY? Potrebujete pomoc s objednávkou? Obráťte sa na nás
NAJČASTEJŠIE OTÁZKY
NAJČASTEJŠIE OTÁZKY Nájdite odpoveď na vaše otázky. Ísť na FAQ