Kladkové svietidlo Arta od Domus

2600110
Kladkové svietidlo Arta od Domus
659,90 €

Dodacia lehota: 4-7 pracovných dní

 • Bezplatná doprava
 • Vrátenie zadarmo do 30 dní
 • Záruka najlepšej ceny
Zdieľať:

Ste podnikateľ alebo firma? Nakupujete často alebo vo veľkom množstve?

Kontaktujte našich predajcov

Technické Špecifikácie

Domus

Kladkové svietidlo Arta od Domus

Položka č. 2600110
Výrobca DOMUS
Materiál jelšové drevo, lunolit
Farba hnedá, biela
Základný typ E27
Žiarovka 2 x 75 W
Stmievateľný Áno
Stmievač Nie je súčasťou
Výška (v cm) 26
Priemer ( v cm) 55
Prevádzkové napätie vo voltoch 230
Napájacie napätie 230
IP kód IP20
Trieda ochrany II
Žiarovka súčasťou balenia Nie

Popis výrobku

 • Flag of Germany Vyrobené v Nemecku

Závesné svietidlo DOMUS Arta s lankovým ťahom


Jedná sa o elegantné káblové tiahlo, ktoré navrhol známy dizajnér Mario Vivaldi. Luk z filigránskeho jelšového dreva robí toto niečo veľmi výnimočné. Drevená guľa z jelšového dreva naopak vyzerá dosť masívne a pôsobí dôkladne ušľachtilým dojmom. tienidlo na lampu závesnej lampy Arta poskytuje nielen niekoľko svetlých akcentov, ale poskytuje aj príjemné svetlo. Svietidlo je možné voliteľne namontovať aj odsadené od stropného pripojenia, aby bola zaručená ešte väčšia voľnosť v dizajne. V prípade ručnej výroby žiaroviek v Nemecku výrobca tiež zaručuje, že ich funkčnosť je plošne presvedčivá a že je možné ich naďalej vyrábať čo najudržateľnejšie. Preto sa napríklad zaobídete bez farby a stále dokážete vykúzliť pôsobivý svetelný predmet, ktorý je možné na želanie dokonca stlmiť.

Materiál Lunopal necháva toto zvláštne prívesné svetlo svietiť v správnom svetle. Pretože aj keď táto surovina vyzerá ako papier, ukázala sa ako oveľa robustnejšia a odolnejšia bez toho, aby sa majiteľ tejto krásnej lampy musel zaobísť bez útulného svetla. tienidlo na lampu žiarovky je navyše odolné voči UV žiareniu, dá sa úplne zmyť a žltnutie sa tiež neočakáva v prípade krehkého Lunopalschirm. Toto sú teda najlepšie predpoklady, aby ste si mohli mimoriadne umelecké káblové svetlo vychutnať čo najdlhšie. Mimochodom, výrobca DOMUS je týmto prístupom inšpiratívny už od roku 1966 a odvtedy je známy mimoriadne vysokou kvalitou spracovania, vďaka ktorej sú tieto svetlá skutočnými zberateľskými kúskami.

Potrebujete poradiť?

Náš tím expertov je vám k dispozícii Po - Pia: 9:00 - 17:00 .

0 258 419 273 Otázky ohľadom produktu
Naše odporúčania

  Získajte zľavový kupón v hodnote 10 !

  Registrácia Vás nič nestojí, ale čakajú na Vás skvelé propagačné akcie, ktoré sa oplatí využiť.

  10 Poukážka

  *Platí na nákup nad 75 €. Jeden kupón na zákazníka a objednávku. Kupón nie je možné kombinovať s inými zľavovými akciami a nie je možné ho následne odpočítať z faktúry. Poukaz nie je možné uplatniť na vylúčených výrobcov. Poukaz je platný 21 dní od jeho prijatia.