LE KLINT 105 Large závesná lampa, Ø 30 cm, PVC

6086279X
LE KLINT 105 Large závesná lampa, Ø 30 cm, PVC
629,90 €

Dodacia lehota: 3 – 4 týždne

 • Bezplatná doprava
 • Vrátenie zadarmo do 30 dní
 • Záruka najlepšej ceny
Zdieľať:

Ste podnikateľ alebo firma? Nakupujete často alebo vo veľkom množstve?

Kontaktujte našich predajcov

Technické Špecifikácie

LE KLINT

LE KLINT 105 Large závesná lampa, Ø 30 cm

Položka č. 6086279X
Značka LE KLINT

Popis výrobku

 • Prémiová kvalita

Závesné svietidlo 105 Large s ručne skladaným tienidlom v bielom oválnom tvare


Závesné svietidlo 105 Large zaujme ručne skladaným tienidlom, ktoré upúta pozornosť svojou zvláštnou štruktúrou. Oválny tvar dodáva lampe pokojný výraz a pripomína vzhľad klasického japonského papierového lampáša. Vďaka bielemu, nadčasovému farebnému dizajnu sa závesné svietidlo bez problémov začlení do mnohých prostredí a môže skvele fungovať ako samostatné svietidlo alebo sa kombinovať s inými svietidlami z kolekcie. Svetlo preniká do miestnosti cez tienidlo bez oslňovania. Svetelný zdroj nie je súčasťou dodávky a možno si ho ľubovoľne vybrať podľa príslušnej zásuvky. Výrobca odporúča používať svetelný zdroj LED, aby sa zabránilo zahrievaniu vo vnútri tienidla.

Návrh závesného svietidla 105 pochádza z roku 1945 a jeho autorom je Mogens Koch. Výrobu má na starosti dánsky výrobca svietidiel Le Klint, ktorého špecialitou sú ručne skladané tienidlá. Myšlienka techniky skladania siaha aj do 20. storočia, keď architekt P. V. Jensen-Klint zložil tienidlo na petrolejovú lampu. Tejto koncepcii zostáva Le Klint verný dodnes, pričom technika sa neustále vyvíja.

Potrebujete poradiť?

Náš tím expertov je vám k dispozícii Po - Pia: 9:00 - 17:00 .

0 258 419 273 Otázky ohľadom produktu
Naše odporúčania

  Získajte zľavový kupón v hodnote 10 !

  Registrácia Vás nič nestojí, ale čakajú na Vás skvelé propagačné akcie, ktoré sa oplatí využiť.

  10 Poukážka

  *Platí na nákup nad 75 €. Jeden kupón na zákazníka a objednávku. Kupón nie je možné kombinovať s inými zľavovými akciami a nie je možné ho následne odpočítať z faktúry. Poukaz nie je možné uplatniť na vylúčených výrobcov. Poukaz je platný 21 dní od jeho prijatia.