LED vnútorné osvetlenie

Naše odporúčania týkajúce sa kategórie

  Vnútorné LED osvetlenie: moderná technológia s dlhou životnosťou

  Prechod z klasického svietidla na ledkové je podobné prechodu z VHS kaziet na DVD nosiče – jednoducho sa tomu nevyhnete. Za klasickými žiarovkami však smútiť nemusíte. Koniec koncov, určite nie po tom, ako spoznáte vysokokvalitné LED svietidlá priamo v akcii. Skvelý spôsob, ako s nimi začať, je vyskúšať vstavané svetlo s touto LED technológiou.

  Svetlá so vstavanými LED-kami majú moderný futuristický dizajn aj preto, že v porovnaní s vyčnievajúcimi a výraznými sklenenými žiarovkami sú skoro neviditeľné. V prípade, že ste veľkým fanúšikom vymeniteľných žiaroviek, odporúčame vám použiť LED žiarovky, ktoré poskytnú všetky benefity moderného LED osvetlenia.

  Nejde tu len o to, že LED svetlá skvelo vyzerajú, ale sú tiež ekologickéfinančne dostupné. Veď kto po tom všetkom netúži?

  Aké sú výhody LED svetiel?

  Všetci dnes o LED osvetlení veľa hovoria a majú na to dobrý dôvod. Od vzniku tradičných žiaroviek v roku 1879 sa LED svetlá stali asi najinovatívnejším výdobytkom svetelného priemyslu. Sú akýmsi moderným ponímaním svetiel. Je to technológia, ktorá spája dopyt po pohodlnom osvetlení a šetrnosti k životnému prostrediu.

  Najlepšie na tom je, že vývoj LED osvetlenia ešte ani náhodou neskončil. Ich kvality sa ukazujú najmä pri využití v smart domácnostiach.

  Aké sú jeho kvality a benefity?

  • LED-ky šetria obrovské množstvo energie, a to až 90 % oproti tradičným žiarovkám.
  • Sú ekologické vďaka vysokej svetelnej účinnosti (málo wattov, ale vysoký jas).
  • Majú dlhú životnosť vďaka schopnosti svietiť až 50-tisíc hodín.
  • Ponúkajú okamžitý a 100 % jas bez toho, aby ste museli čakať na to, kým sa zapnú (stáva sa to pri žiarivkách).
  • Neobsahujú ortuť, takže sú vhodné aj do detských izieb.
  • Kvalitu svetla si môžete prispôsobiť podľa osobných preferencií – farbu svetla si môžete nastaviť od teplej bielej cez studenú bielu až po dennú bielu.
  • Majú vynikajúci farebný index hodnoty RA 80 alebo vyššie, ktorý sa hodí napríklad nad jedálenský stôl.
  • Vznikajú nové dizajny vďaka kompaktným „neviditeľným“ vstavaným LED-kám.
  LED vnutorne svietidla

  Ako si vyberiem to správne LED osvetlenie?

  LED žiarovky sa preukázali ako veľmi účinné vo väčšine priestorov, kde treba kvalitné osvetlenie. Takže ďalšou otázkou je, kde presne chcete LED svetlo použiť? Či už hľadáte útulné osvetlenie do obývačky, alebo chcete presvetliť miesto, kde doma pracujete, nájdete to aj u nás: stropné LED svietidlá, nástenné LED svietidlá, LED panely a na koniec aj stojacie LED lampy a mnoho ďalšieho!

  Viac odporúčaní si môžete prečítať v kategóriách jednotlivých druhov LED osvetlenia.

  LED vnutorne svietidla

  Stropné LED svietidlá

  Izby potrebujú základné osvetlenie a práve na to sú ideálne stropné svetlá. LED technológia svietenia zmenila najmä to, že nemusíme loziť po rebríkoch a neustále meniť vyhorenú žiarovku. LED žiarovky totiž nepotrebujú žiadnu dodatočnú starostlivosť. Chcete od nej ešte viac? Pri kúpe sa poobhliadnite po stmievateľných stropných LED svetlách. Vďaka nim si môžete upraviť jas svojho obľúbeného svietidla podľa potreby a situácie.

  Prejsť na túto kategóriu

  Závesné LED svietidlá

  Schovajte všetko preč a spravte z jedálenského stola centrum pozornosti! Máme tu aj jeden super tip pre vás: Stmievateľné svetlá s možnosťou nastavenia ich výšky sú fakt skvelé. Zaobstarajte si závesné LED svietidlo s technológiou EasyDim a budete môcť na stmievanie použiť obyčajný vypínač, keďže schopnosť stmievania má toto svetlo v sebe priamo zabudované.

  Prejsť na túto kategóriu

  LED vnutorne svietidla
  LED vnutorne svietidla

  Bodové LED svetlá

  Jedno bodové svetlo na strope dokáže pritiahnuť pozornosť na konkrétne miesto. Na druhej strane, viac bodových svetiel na strope dokáže presvietiť celú miestnosť. Výhodou jednotlivo nastaviteľných bodových LED svetiel je, že dokážu presvietiť každý kút miestnosti bez ohľadu na to, koľko tých rohov a zákutí v miestnosti máte. Malý bonusový tip pre príjemnejšie prostredie: Buďte opatrní, pri výbere miest, ktoré chcete osvetliť. Dajte si najmä pozor na to, aby svetlo žiaroviek nesvietilo priamo na vás a neoslepovalo vás.

  Prejsť na túto kategóriu

  Zapustené LED bodovky

  Zapustené LED svietidlá nie sú len skvelým celkovým osvetlením (za predpokladu, že je v nich dostatok bodoviek), ale sú tiež modernéštýlové. Jeden tip pred samotnou kúpou: Ak si zapustené LED bodovky nainštalujete do malých izieb, budú vyzerať väčšie. Je to preto, že sa v nich nenachádza ďalšie svetlo, ktoré by izbu osvetľovalo a robilo ju menšou.

  Prejsť na túto kategóriu

  LED vnutorne svietidla
  LED vnutorne svietidla

  Nástenné LED svietidlá

  Nič nezvýrazní dizajn moderných LED svetiel rovnako ako nástenné svietidlá. Pravdupovediac, sú zvyčajne inštalované vo výške očí. Chcete, aby vaše nové nástenné svetlo bolo viac než na parádu? Tak ich použite nad posteľ ako svetlo na čítanie. Takže ak zaspíte a zabudnete svetlo vypnúť, vôbec to nevadí, pretože LED technológia je ekologická a má dlhú životnosť.

  Prejsť na túto kategóriu

  Stojacia LED lampa

  Existujú klasické stojacie LED lampy s nádhernými tienidlamielegantným rámom, no tiež poznáme aj dizajny futuristické, o ktorých by ste ani nepovedali, že sú to stojacie lampy. Nech je, ako chce, radi by sme vám posvietili na špecifický typ stojacej LED lampy a tou je tá do kancelárie alebo na štúdium. Vo veľkých firmách totiž redukujú obrovskú energetickú spotrebu, čo výrazne pomáha nášmu životnému prostrediu.

  Prejsť na túto kategóriu

  LED vnutorne svietidla
  LED vnutorne svietidla

  LED lampa uplighter

  LED uplighter je perfektný ku kreslám. Na začiatok musíte len natiahnuť ruku a zapnúť svetlo alebo ho stlmiť zo stojanu (dajte na to pozor v prípade pri výbere, ak chcete túto stmievateľnú funkciu). Taktiež si môžete užiť druhé flexibilné svetlo na čítanie, ktoré presvetlí stránky knihy lepšie než stropné svietidlo (hľadajte funkciu čítania v produktových detailoch). Čerešničkou na torte je, že táto stojanová LED lampa svieti aj smerom nahor (preto uplighter), takže poskytuje dodatočné osvetlenie celej miestnosti, ako aj rozdelenie priestoru. Vaše kreslo tak bude mať svoj vlastný malý zdroj svetla.

  Stolná LED lampa

  Čo robí zo stolnej LED lampy lepšie svetlo než ktorékoľvek iné? Je to len o šetrení energie, dlhej životnosti, krásnom rovnomernom svetle? Vlastne áno. Ale je to aj o výnimočnom dizajne! S LED technológiou môžete mať zdroj svetla zabudovaný priamo do dizajnovej stolnej lampy. Lákali vás niekedy tenké a futuristické dizajny lámp s krivkami? Tak v tom prípade vás naša široká ponuka stolných LED lámp odrovná.

  Prejsť na túto kategóriu

  LED vnutorne svietidla
  LED vnutorne svietidla

  Kancelárska LED lampa

  Krčíte sa nad knihami alebo dokumentmi až do neskorej noci? Kancelárska LED lampa vám to zjednoduší. Tieto lampy majú pridanú hodnotu, ktorá ich oddeľuje od obyčajných kancelárskych lámp a tou je možnosť zmeniť farebnú teplotu a jas (dajte si na to pri kúpe pozor). Jedno svietidlo dokáže vyžarovať studené biele svetlo, ktoré je ideálne na prácu. To isté svietidlo sa však dokáže prepnúť do relax módu a presvietiť izbu stmievateľným a príjemne teplým bielym svetlom, ktoré je skvelé na čítanie alebo zaspávanie.

  Prejsť na túto kategóriu

  LED panely

  LED panely sa umiestňujú buď do sadrokartónovej steny (so samostatným inštalačným rámom), alebo do kazetových stropov (pre špeciálne štandardizované veľkosti). Nemáte a ani neplánujete inštaláciu tohto typu stropu? To nie je problém. Ak chcete napriek tomu využiť výhody LED panelu, môžete ho nainštalovať alebo zavesiť ako klasické stropné svietidlo.

  Prečo sa nám LED panely tak veľmi páčia? Sú jednoduchým a štýlovým zdrojom svetla a úplne pretočia koncept „svietidiel“ naruby. Sú výrazne odlišné od svetelných zdrojov ako napríklad tradičné žiarovky. S LED panelom sa rozsvieti kompletne celý povrch a niektoré typy dokonca obsahujú RGB funkciu, ktorá im umožňuje meniť farby. Zaručia vám rovnomernéjasné osvetlenie bez odleskov, pričom sa postarajú o veľkolepé svetlo, vďaka jednej z najštýlovejších metód svietenia tejto doby. Super tip pre väčšie pohodlie: Zaobstarajte si LED panely na diaľkové ovládanie.

  Prejsť na túto kategóriu

  LED vnutorne svietidla

  Stále máte nejaké otázky týkajúce sa LED svetiel, na ktoré sme ešte neodpovedali? Pozrite si rôzne kategórie LED osvetlenia – niektoré odpovede nájdete v ich informáciách. Alebo máte nejakú špecifickú otázku, napríklad koľko zapustených bodových LED svetiel potrebujete pre konkrétnu izbu? Stačí, ak ozvete nášmu tímu špecialistov na telefónnom čísle +421 258 419 273 alebo vyplníte kontaktný formulár.

  Získajte zľavový kupón v hodnote 10 !

  Registrácia Vás nič nestojí, ale čakajú na Vás skvelé propagačné akcie, ktoré sa oplatí využiť.

  10 Poukážka

  *Platí na nákup nad 75 €. Jeden kupón na zákazníka a objednávku. Kupón nie je možné kombinovať s inými zľavovými akciami a nie je možné ho následne odpočítať z faktúry. Poukaz nie je možné uplatniť na vylúčených výrobcov. Poukaz je platný 21 dní od jeho prijatia.