Moderné nástenné svietidlá

Naše odporúčania týkajúce sa kategórie

  Čo je také skvelé na moderných nástenných svietidlách?

  Slovo „moderné“ má niekoľko významov. Môže opisovať štýl nábytku, svetelnú technológiu – dokonca postoj k životu! Ale svojím vlastným unikátnym spôsobom spájajú moderné svetlá všetky tieto významy dokopy. Čo robí nástenné svietidlo moderným je nielen jeho vzhľad, ale tiež jeho použitá technológia (alebo aspoň jeho kompatibilita s inými modernými technológiami svietenia).

  Každý, kto tieto svetlá používa a zaujíma sa o vysokokvalitné produkty s dlhou životnosťou, musí mať tiež moderný a vedomý prístup k životu. Ak je vám práve toto podobné, môžete si pokojne vydýchnuť, pretože ste v správnych rukách stránky Svetlá.sk, ktoré aj vám pomôžu vybrať to správne moderné nástenné svietidlo.

  Ako sa moderné nástenné svietidlá dajú využiť v jednotlivých izbách?

  Či už je to obývačka, kúpeľňa, alebo chodba, moderné nástenné svietidlá vyzerajú skvelo v každej izbe! V každom prípade, vždy by ste sa mali uistiť, že dizajn nového nástenného svietidla korešponduje s dizajnom izby. V prípade vlhkých kúpeľní si musíte dať pozor na IP kódy jednotlivých svetiel.

  Moderne nastenne svietidla

  V obývačke

  Obývačka je izba, v ktorej vaši hostia trávia najviac času, tak prečo ich neohúriť vaším zmyslom pre štýl? Čo poviete na moderné drevené svetlá na stenu alebo vkusné betónové nástenné svietidlo?

  Moderné nástenné svietidlo presvetlí vybrané miesto skoro ako bodovky, pričom podporí základné osvetlenie nepriamym svetlom a vytvorí tak príjemné prostredie – predstavte si ten štruktúrovaný svetelný efekt vytvorený svetlom smerujúcim hore alebo dole po stene.

  Moderne nastenne svietidla

  Na chodbe alebo schodisku

  Na chodbe väčšinou nie je veľa miesta, takže vám odporúčame použiť také nástenné svietidlá, ktoré veľmi nevytŕčajú. Moderné nástenné osvetlenie s LED svetlom a plochým dizajnom sú skvelým riešením.

  Ich štýlový a futuristický vzhľad podporí aj fakt, že nepotrebujú klasické žiarovky. Svetlo takmer s „neviditeľnou“ technológiou svietenia vyzerá naozaj moderne!

  Moderne nastenne svietidla

  V kúpeľni

  V poslednom čase sa moderné nástenné svietidlá do kúpeľne zaraďujú pod kategóriu zrkadlových svetiel s akrylovými tienidlami a pochrómovanou konštrukciou.

  Existujú však limity pre použitie týchto typov nástenných svetiel v kúpeľni. Koniec koncov, nie je nič nebezpečnejšie, než otvorené žiarovky v nechránenom nástennom svetle a v miestnosti so zvýšenou vlhkosťou. Každé svetlo musí mať IP kód vhodný pre rôzne ochranné miesta v kúpeľni. Váš elektrikár vám o tom určite povie viac.

  Ak máte nejaké otázky, pokojne sa ozvite našim špecialistom. Kontakt na nich nájdete nižšie.

  Prečo sa považuje technológia nástenných svetiel za modernú?

  Je to kvôli LED technológii. Momentálne existujú dva druhy LED svetiel – tie so vstavanými žiarovkami a tie s vymeniteľnými žiarovkami.

  Vstavané LED žiarovky

  Vstavané LED žiarovky nie sú vymeniteľné, ale vydržia mnoho rokov – takže ich ani nikdy nebudete musieť meniť. Ďalšou výhodou vstavanej LED technológie je ich kompaktný dizajn. Svetlá môžu byť dokonca úplne ploché!

  Vymeniteľné LED žiarovky

  Ak nájdete ideálne nástenné svetlo, no nemá v sebe zabudovanú LED technológiu, nezúfajte! Jednoducho naň nasaďte LED žiarovku – inštaluje sa totiž rovnako ako tá klasická. Môžete si tak užiť svoje obľúbené nástenné svetlo s modernou LED technológiou.

  Moderne nastenne svietidla

  Prečo sú LED žiarovky skvelou voľbou pre moderné nástenné svietidlá?

  Jednoducho preto, že...

  • ušetria90 % energie a oproti tradičným žiarovkám sú oveľa lacnejšie,
  • vydržia svietiť až 50-tisíc hodín, vyprodukujú oveľa menej odpadu a nevyžadujú si žiadnu dodatočnú údržbu,
  • hneď po zapnutí svietia na 100 percent a bez zbytočného čakania,
  • úžasne presvetlia obývačku aj študovňu tým najkrajším možným svetlom.

  Sú moderné nástenné svietidlá stmievateľné?

  Bohužiaľ, LED technológia nemá vždy stmievateľnú funkciu. Preto vždy skontrolujte technickú špecifikáciu na produktovej stránke, aby ste zistili, či je nástenné svetlo stmievateľné alebo nie.

  Ako alternatívu môžete použiť jednoduchú stmievateľnú technológiu s názvom EasyDim. Názov hovorí za všetko – zjednodušuje stmievanie!

  Ako EasyDim funguje?

  • Stmievateľná technológia je vstavaná priamo do žiarovky, buď ako žiarovka samotná, alebo ako súčasť vstavanej LED žiarovky.
  • Nepotrebujete nijaké externé stmievače pripojené na vaše svetlo.
  • Na stmievanie nepotrebujete otáčací vypínač.
  • Jednoducho zapnite svetlo s obyčajným vypínačom a potom stlačte vypínač znova.
  • To naštartuje automatický súvislý stmievateľný proces.
  • Stlačte vypínač ešte raz a svetlo ostane nastavené na vami zvolenom jase.

   

  Moderne nastenne svietidla

  Pokojne sa ozvite našim špecialistom v prípade, ak by ste o stmievačoch potrebovali viac informácií.

  Ak by ste hľadali niečo ešte odvážnejšie, siahnite po smart home osvetlení. Jednoducho vložte smart žiarovku do vášho moderného nástenného svetla, otvorte aplikáciu a môžete sa pustiť do toho. Vďaka nim môžete svetlo stmievať, meniť jeho farebnú teplotu a mnoho iného.

  Stále máte nejaké otázky o moderných nástenných svietidlách? Naši špecialisti vám radi pomôžu. Zavolajte im na telefónne číslo +421 258 419 273 alebo použite náš kontaktný formulár.

  Získajte zľavový kupón v hodnote 10 !

  Registrácia Vás nič nestojí, ale čakajú na Vás skvelé propagačné akcie, ktoré sa oplatí využiť.

  10 Poukážka

  *Platí na nákup nad 75 €. Jeden kupón na zákazníka a objednávku. Kupón nie je možné kombinovať s inými zľavovými akciami a nie je možné ho následne odpočítať z faktúry. Poukaz nie je možné uplatniť na vylúčených výrobcov. Poukaz je platný 21 dní od jeho prijatia.