Bezplatné vrátenie do 60 dní
Doprava zadarmo nad 70 €
Garancia najlepšej ceny

Mosadzné a zlaté stropné svietidlá

Z roku 1920 do roku 2020, jediným šťuknutím spínača

Mosadzné a zlaté stropné svietidlá. Predstavujú pre vás kúsok štýlu art deco z obdobia roku 1920?

Zamyslite sa. Ak ich skombinujete s čiernymi alebo bielymi dekoráciami, mosadz a zlato vyzerajú úchvatne aj v modernom interiérovom dizajne, najmä v klasických nástenných svietnikoch alebo moderných dizajnérskych lampách. Poďte na to, presuňte rok 1920 do roku 2020!

mosadzne stropne svetlo mosadzne stropne svetlo

Prečo si vybrať moderné mosadzné a zlaté stropné svietidlá?

Mosadzné a zlaté stropné svietidlá sa zvykli spájať len so štýlom „art deco“. Ale už to viac neplatí. Teraz sú považované za moderné – najmä v trendových kombináciách čiernej alebo bielej so zlatou. Vyzerajú nielen nadčasovo, ale v spojení s umeleckým a futuristickým dizajnom vnášajú do miestnosti obdivuhodný nový vzhľad.

zlate stropne svetlo mosadz stropne svetlo

Akú žiarovku mám použiť do mosadzných a zlatých stropných svietidiel?

Naša ponuka moderných stropných svietidiel z mosadze a zlata obsahuje dve možnosti žiaroviek:

1. trvalo nainštalované LED svetlá,

2. vymeniteľné žiarovky.

Ak chcete vytvoriť v miestnosti príjemnú atmosféru, v prípade trvalo nainštalovaných LED svetiel zabezpečte, aby teplota osvetlenia v miestnosti bola teplá biela s hodnotou menej ako 3 300 stupňov Kelvina a aby úroveň jasu zodpovedala veľkosti miestnosti. V prípade vymeniteľných žiaroviek je najlepšie zvoliť si LED žiarovky namiesto klasických žiaroviek s uhlíkovým vláknom.

Prečo?

Pretože nielen ušetria energiu, ale aj vydržia dlhšie! Ak chcete vytvoriť vzhľad a atmosféru „starých čias“ so žiarovkou v „otvorenej lampe“, použite žiarovku s LED vláknom , ktorej návrh vychádza z inšpirácie klasickými žiarovkami s uhlíkovým vláknom. Ďalšou štýlovou alternatívou, najmä pre mosadzné a zlaté stropné svietidlá, sú čelové zrkadlové lampy, najmä tie s reflexnými hlavičkami žiaroviek zlatej farby.

zlate mosadzne stropne svetlo mosadzne stropne svetlo

Chcete sa dozvedieť viac o našich mosadzných a zlatých stropných svietidlách? Alebo o akejkoľvek inej téme, ktorá sa týka stropných svietidiel? Ak áno, náš tím odborníkov vám ochotne odpovie na akékoľvek otázky. Zavolajte nám ešte dnes na telefónne číslo +421 (0) 258 419 273 alebo nás kontaktujte e-mailom.

Zákaznícky servis
SME TU PRE VÁS Po - Pia: 9:00 - 20:00 So: 9:00 - 14:00 0258419273
Feedback
MÁTE OTÁZKY? Potrebujete pomoc s objednávkou, alebo nám chete dať spätnú väzbu? Obráťte sa na nás
NAJČASTEJŠIE OTÁZKY
NAJČASTEJŠIE OTÁZKY Nájdite odpoveď na vaše otázky. Ísť na FAQ