Nástenné svietidlo Loop gaštanový olej

2600275X
Nástenné svietidlo Loop gaštanový olej
169,90 €
A++

Dodacia lehota: 4-7 pracovných dní

 • Bezplatná doprava
 • Ready for shipping
 • Vrátenie zadarmo do 30 dní
 • Záruka najlepšej ceny
Zdieľať:

Ste podnikateľ alebo firma? Nakupujete často alebo vo veľkom množstve?

Kontaktujte našich predajcov

Technické Špecifikácie

Domus

Nástenné svietidlo Loop

Položka č. 2600275X
Výrobca DOMUS
Energetická trieda A++

Popis výrobku

 • Flag of Germany Vyrobené v Nemecku

Výnimočné nástenné svetlo Loop s lunopalom


Vzrušujúca tieňohra, ktorá sa odráža vďaka výraznému nástennému svetlu Loop na vlastnej stene, vytvára veľmi zvláštne čaro tohto svietidla. Nástenné svetlo Loop určite fascinuje svojím trochu nekonvenčným tvarom a je isté, že upriamuje pozornosť všetkých prítomných. Tento dizajn je možný iba preto, že v tomto svetle sa používa vysokokvalitná surovina lunopal. Je to obzvlášť odolný plast, ktorý sa skutočne vizuálne podobá papieru, ale je zložený z oveľa stabilnejších materiálov. Tento plast ponúka aj celý rad ďalších pozitívnych vlastností výrobku. Napríklad, je odolný voči UV žiareniu a neočakáva sa žiadne zožltnutie. Okrem toho je tienidlo svietidla Loop veľmi ľahko udržiavateľné, pretože je umývateľné a vďaka zvolenému vysokokvalitnému materiálu sa neočakáva zlomenie tienidla.

S ohľadom na environmentálnu udržateľnosť týchto svietidiel výrobca značky DOMUS obstojí. Nejde len o vytváranie svietidiel, ktoré poskytujú príjemné svetlo, ale aj o to, že sú vyrobené tak, aby boli vyrobené v ľudskej dôstojnosti a šetrné k životnému prostrediu. Preto sa tieto svetlá vyrábajú s láskou ručne vo výrobných závodoch v Nemecku. V dôsledku toho sa dopravné trasy výrazne znižujú, čo je skutočne dôležitá výhoda, pokiaľ ide o ochranu životného prostredia. Svietidlo Loop bolo samozrejme nielen dokonale spracované, ale je tiež stmievateľné, aby umožnilo svojmu novému majiteľovi všetko pohodlie, ktoré si možno predstaviť. Toto odolné svietidlo sa rýchlo stane vrcholom vašej obývačky.

Potrebujete poradiť?

Náš tím expertov je vám k dispozícii Po - Pia: 9:00 - 17:00 .

258 419 273 Otázky ohľadom produktu
Naše odporúčania

  Získajte zľavový kupón v hodnote 10 !

  Registrácia Vás nič nestojí, ale čakajú na Vás skvelé propagačné akcie, ktoré sa oplatí využiť.

  10 Poukážka

  *Platí na nákup nad 75 €. Jeden kupón na zákazníka a objednávku. Kupón nie je možné kombinovať s inými zľavovými akciami a nie je možné ho následne odpočítať z faktúry. Poukaz nie je možné uplatniť na vylúčených výrobcov. Poukaz je platný 21 dní od jeho prijatia.