Nenechajte si ujsť žiadnu akciu!

Naše bulletiny sú plné zaujímavých informácií a udalostí:

InšpiráciaInšpirácia
Inšpirácia
InteriérInteriér
Interiér
ZáhradaZáhrada
Záhrada
ZnačkyZnačky
Značky
AmbasádoriAmbasádori
Ambasádori
ŠtýlyŠtýly
Štýly
TrendyTrendy
Trendy
Zľavy a propagačné akcieZľavy a propagačné akcie
Zľavy a propagačné akcie

Ako na to:

Stačí zadať všetky svoje údaje a kliknúť na "Prihlásiť sa" buď v okne nad, alebo pod týmto textom. Na vašu e-mailovú adresu bude zaslaný potvrdzujúci e-mail. Je to preto, aby sa zabránilo zneužitiu vášho mena a e-mailu niekým iným, ak zadá váš e-mail namiesto vás. Po potvrdení vám zašleme váš zľavový kód. Zľava vám príde do e-mailu okamžite, ale napriek tomu vás prosíme o trpezlivosť alebo prípadnú kontrolu nevyžiadanej pošty.

Podmeinky kupónu:

Platí na stránke Svetla.sk jedenkrát pre jedného zákazníka a nie je možné ho kombinovať s inými zľavovými ponukami. Na produkty Homematic IP a Philips Hue sa ponuka nevzťahuje. Úplný zoznam nájdete tu. Zľavový kód je potrebné zadať pri pokladni, na neskoršiu reklamáciu nie je možné prihliadať. Kupón nie je možné vymeniť za peňažné sumy. Minimálna výška nákupu 99 €. Tento kód je platný len 21 dní odo dňa prijatia tohto newslettera.

Zásady ochrany osobních údajů:

Všetky informácie sú nepovinné s výnimkou vašej e-mailovej adresy a slúžia výlučne na personalizáciu newslettera. Vaše údaje sú prísne dôverné a nebudú poskytnuté tretím stranám. Budete dostávať iba špeciálne ponuky a reklamy od portálu Svetla.sk; nezasielame žiadne materiály od tretích strán. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať. Odber noviniek môžete zrušiť jediným kliknutím. Odkaz na odhlásenie nájdete v každom newsletteri alebo na info@svetla.sk.

Ak potrebujete viac informácií, kliknite sem.

Prečiarknuté ceny na svetlá.sk zodpovedajú doporučenej maloobchodnej cene výrobcu.
Všetky ceny produktov sú uvedené v €, vrátane 20 % DPH a bez prepravných nákladov.

© 2023 Lampenwelt GmbH