Nuura Anoli 1 závesná lampa, 1-pl. Ø 16 cm, biela

7029001X
Nuura Anoli 1 závesná lampa, 1-pl. Ø 16 cm, biela
379,90 €

Dodacia lehota: 2 – 3 týždne

 • Bezplatná doprava
 • Vrátenie zadarmo do 30 dní
 • Záruka najlepšej ceny
Zdieľať:

Ste podnikateľ alebo firma? Nakupujete často alebo vo veľkom množstve?

Kontaktujte našich predajcov

Technické Špecifikácie

Nuura Anoli 1 závesná lampa, 1-plameňová, zo skla

Položka č. 7029001X
Značka Nuura Aps

Popis výrobku

 • Prémiová kvalita

Škandinávska dizajnová závesná lampa Anoli 1 v pôvabnom tvare kvapky


Dizajnové svietidlo Anoli 1 od spoločnosti Nuura Aps je navrhnuté pre najvyššie nároky. Navrhla ho dánska dizajnérka osvetlenia Sofie Refer a vyrobila ho z práškovo lakovaného kovu a ručne fúkaného skla. Refer, absolventka Dánskej kráľovskej akadémie výtvarných umení, už získala medzinárodné ocenenia za svoje návrhy svietidiel a lámp, ktoré umne spájajú škandinávsku jednoduchosť s extravagantným vzhľadom.

Súhra ľahkosti a pôvabu sa odráža aj v elegantnom tvare kvapiek a zlatistom teple severného svetla, s ktorým je závesné svietidlo Anoli 1 navrhnuté. Úplne v duchu tradície severského dizajnu, ktorá je založená na jednoduchosti a úcte k prírode a životnému prostrediu, je navrhnutý pružný a pôvabný tvar tienidla. Závesné svietidlo Anoli 1 sa vďaka svojmu svetelnému dizajnu s optikou kvapiek bez problémov hodí do každej miestnosti a stane sa dekoratívnym zdrojom osvetlenia. Vďaka otvorenému tienidlu na spodnej strane sa svetlo šíri homogénne smerom nadol, takže sa v miestnosti môže šíriť priamo a bez oslnenia.

Závesná lampa so svetelným zdrojom, ktorý šíri príjemné a teplé biele svetlo, vytvára útulnú a harmonickú atmosféru, vďaka ktorej je každý domov ešte útulnejší. Anoli 1 je dokonalá lampa do spálne alebo do obývačky a jedálne, kde vytvorí maximálnu pohodu. Napriek tomu sa výborne hodí aj na použitie v komerčných a gastronomických priestoroch, aby hosťom ponúkol útulnú atmosféru.

Potrebujete poradiť?

Náš tím expertov je vám k dispozícii Po - Pia: 9:00 - 17:00 .

0 258 419 273 Otázky ohľadom produktu
Naše odporúčania

  Získajte zľavový kupón v hodnote 10 !

  Registrácia Vás nič nestojí, ale čakajú na Vás skvelé propagačné akcie, ktoré sa oplatí využiť.

  10 Poukážka

  *Platí na nákup nad 75 €. Jeden kupón na zákazníka a objednávku. Kupón nie je možné kombinovať s inými zľavovými akciami a nie je možné ho následne odpočítať z faktúry. Poukaz nie je možné uplatniť na vylúčených výrobcov. Poukaz je platný 21 dní od jeho prijatia.