Bezplatné vrátenie do 60 dní
Doprava zadarmo nad 20 €
Garancia najlepšej ceny
žiadne položky
Najpredávanejšie

Nenašli sa žiadne produkty!

Zmeňte svoje kritériá vyhľadávania a skúste to znova. Ak stále nenájdete nič relevantné, navštívte domovskú stránku a vyskúšajte niektoré z našich bestsellerov!

Osvetlenie predsiene

Venujte predsieni pozornosť, ktorú si zaslúži

Predsiene patria medzi najpoužívanejšie priestory v domácnosti, ale často zabúdame mať radi toto miesto, ktoré nás spája s okolitým svetom a s miestnosťami, v ktorých jeme, spíme, smejeme sa a ľúbime.

Či pomáhate deťom vychystať sa do školy, rýchlo si nanášate rúž alebo sa v strede noci tmolíte nadol z poschodia dať si niečo pod zub, naša ponuka svietidiel na strop, stenu či s detektorom pohybu rozjasní chodby vo vnútri vašej domácnosti.

Ktoré svietidlá sú najlepšie na osvetlenie predsiene?

Neexistuje správna alebo nesprávna odpoveď.

Každá predsieň je totiž iná čo do šírky a dĺžky, preto osvetlenie bude závisieť od jej konkrétneho usporiadania.

Pre mnohých ľudí predstavujú zápustné stropné svetlá alebo LED panely ideálnu voľbu, pretože ich plochý dizajn môže opticky predĺžiť alebo zväčšiť chodby, ktoré sú krátke alebo majú nízky strop. Na druhej strane nástenné svietidlá upútajú pozornosť a vytvárajú komunikačné miesto, najmä svietidlá s moderným dizajnom.

Bodové svetlá osvetlia individuálne oblasti, pričom dlhým chodbám dodávajú dômyselnú eleganciu, zatiaľ čo koľajnicové systémy osvetlenia sú vynikajúce na osvetlenie lomených chodieb.

svetlo do chodby led panel

LED panely sú vhodné do chodieb s nízkymi stropmi.

svetlo do chodby

Moderné nástenné svietidlá dokážu vytvoriť naozajstné komunikačné miesto.

svetlo do chodby

Nastaviteľné bodové svetlá osvetľujú individuálne priestor chodby.

Aké sú výhody používania LED svetiel v predsieni?

V poriadku, rozumieme, svetlo vo vašej predsieni zrejme nesvieti dlhé časové úseky. Sú to však tie oblasti domu, kde sa svetlo pravidelne zapína a vypína – najmä ak máte dom plný detí!

Žhaviace žiarovky sa pri nadmernom zapínaní a vypínaní ľahko poškodia na rozdiel od LED svetiel, ktoré sú odolné voči zapínaniu a vypínaniu. A vďaka tomu, že okamžite poskytujú jas na úrovni 100 %, už nikdy viac si nerozmažete mejkap pred zrkadlom ani nebudete šmátrať po kľúčoch v tme.

svetlo do chodby

Oplatí sa použiť do predsiene detektor pohybu?

Hoci detektory pohybu nie sú vhodné do každej izby v domácnosti, jedným z miest, kam s istotou patria, sú predsiene.

Sú nielen praktické, keď máte ruky plné nákupných tašiek, ale sú aj skvelým prvkom pri rozsiahlejších schodiskách v domácnosti alebo na verejných miestach.

Ak si zvolíte detektor pohybu, odporúčame vám kombinovať ho s LED svetlom, pretože ponúka okamžite jas na úrovni 100% na rozdiel od žhaviacich žiaroviek.

svetlo do chodby so senzorom

Chcete sa dozvedieť viac o svietidlách do predsiene? Alebo o akejkoľvek inej téme, ktorá sa týka osvetlenia predsiení? Ak áno, náš tím odborníkov vám ochotne odpovie na akékoľvek otázky. Zavolajte nám ešte dnes na telefónne číslo +421 (0) 258 419 273 alebo nás kontaktujte e-mailom.

Zákaznícky servis
SME TU PRE VÁS Po - Pia: 8:00 - 17:00 0 258 419 273
Feedback
MÁTE OTÁZKY? Potrebujete pomoc s objednávkou? Obráťte sa na nás
NAJČASTEJŠIE OTÁZKY
NAJČASTEJŠIE OTÁZKY Nájdite odpoveď na vaše otázky. Ísť na FAQ