Osvetlenie obrazov

Naše odporúčania týkajúce sa kategórie

  Obrazové svietidlá – vystavte krásne spomienky do popredia

  Deň na pláži s rodinou, prvý deň vášho dieťaťa v škole alebo vaša svadba. To všetko sú momenty, ktoré si chcete navždy zapamätať a práve obrazové svietidlá dokážu vynikajúco zdôrazniť význam týchto záberov.

  Ako sa obrazové svietidlá inštalujú?

  Vo všeobecnosti sa obrazové svietidlá inštalujú rovnako ako bežné stropné alebo nástenné lampy. Prvým krokom je v záujme vlastnej bezpečnosti vždy vypnúť napájanie rozpojením ističa. Po uvoľnení skrutiek na základni svietidla môžete pripojiť vodiče. Potom pripevnite obrazové svietidlo k stene pomocou vhodných skrutiek a zapnite napájanie. Ak máte pochybnosti, či inštaláciu osvetlenia obrazu zvládnete sami, obráťte sa na kvalifikovaného elektrotechnika.

  Naši odborní poradcovia vám tiež radi pomôžu, ak máte prípadné otázky o inštalácii. Kontaktné údaje nájdete uvedené nižšie.

  Tip: Ak chcete, aby bol obraz perfektne viditeľný, umiestnite obrazové svietidlo niekoľko centimetrov nad stred fotografie alebo maľby. V prípade väčších obrazov bude možno potrebné nainštalovať viac ako jedno obrazové svietidlo. Upozornenie: Ak obraz obsahuje sklo, malo by byť antireflexné, aby sa pri rozsvietení svetla na ňom neobjavili nežiadúce odlesky.

  osvetlenie obrazov
  osvetlenie obrazov

  Aká technológia osvetlenia sa používa?

  Vo väčšine prípadov osvetlenie obrazov využíva technológiu LED. Je to kvôli mnohým výhodám svetiel LED, napríklad ich kompaktnému dizajnu. Umožňujú zachovať tenký a nenápadný vzhľad svietidiel, pričom centrom pozornosti vždy ostane samotný predmet, ktorý osvetľujú.

  Výhody technológie LED v skratke:

  • Spotrebujú o 80 – 90 % menej energie než tradičné žiarovky.
  • Vydržia až 50-krát dlhšie ako tradičné žiarovky.
  • Sú veľmi odolné – neexistuje žiadny typ vlákna, ktoré by mohlo vybuchnúť.
  • Ihneď po zapnutí svietia s jasom na úrovni 100 %.
  • Vydržia až 50 000 hodín.

  Z akých materiálov sú obrazové svietidlá vyrobené?

  Materiál je vhodné vyberať podľa typu príslušnej fotografie alebo štýlu umeleckého diela. Použite filter „Materiál“ a môžete si zobraziť rozličné dostupné materiály. Od mosadze a hliníkabambusu a skla až po nehrdzavejúcu oceľ a plasty – pre každého sa nájde ten vhodný druh. Ak máte akékoľvek otázky o materiáli, jednoducho sa obráťte na našich odborných poradcov.

  V akých farbách sú dostupné obrazové svietidlá?

  Vyhovuje vám viac farba, ktorá ladí alebo ktorá výrazne kontrastuje? Výber je na vás. V internetovom obchode len použite filter „Farba“. Môžete si vybrať čiernu, bielu a sivú alebo chrómovú, bronzovú a drevenú, ak uvedieme len zopár možností.

  V akých štýloch sú dostupné obrazové svietidlá?

  Vyhovuje vám viac farba, ktorá ladí alebo ktorá výrazne kontrastuje? Výber je na vás. V internetovom obchode len použite filter „Farba“. Môžete si vybrať čiernu, bielu a sivú alebo chrómovú, bronzovú a drevenú, ak uvedieme len zopár možností.

  Aké špeciálne funkcie ponúkajú obrazové svietidlá?

  Chceli by ste viac než len osvetliť obraz? Niektoré modely ponúkajú dodatočné funkcie:

  • Stmievateľné
   Prezrite si podrobnosti produktu a zistíte, či má stmievateľnú funkciu. Možnosť nastavenia úrovne jasu je výborný spôsob, ako dosiahnuť ideálne osvetlenie.
  • Bezdrôtové
   Je to nezvyčajné, ale existujú aj obrazové svietidlá na batériu. Prečítajte si opis položky a dozviete sa ďalšie informácie.

  Máte ešte otázky alebo potrebujete radu o osvetlení obrazov? Zavolajte našim odborným poradcom na telefónne číslo +421 258 419 273 alebo použite kontaktný formulár.

  Získajte zľavový kupón v hodnote 10 !

  Registrácia Vás nič nestojí, ale čakajú na Vás skvelé propagačné akcie, ktoré sa oplatí využiť.

  10 Poukážka

  *Platí na nákup nad 75 €. Jeden kupón na zákazníka a objednávku. Kupón nie je možné kombinovať s inými zľavovými akciami a nie je možné ho následne odpočítať z faktúry. Poukaz nie je možné uplatniť na vylúčených výrobcov. Poukaz je platný 21 dní od jeho prijatia.