Osvetlenie príjazdovej cesty z nerezovej ocele

Naše odporúčania týkajúce sa kategórie

  Stĺpikové svietidlá z nerezovej ocele

  Ultramoderný štýl pre domácnosť a záhradu

  nerezove stlpikove svietidla

  Stĺpikové svietidlá z nerezovej ocele dodajú vašej záhrade ultramoderný vzhľad a sú ideálne na zvýšenie bezpečnosti vašej domácnosti a osvetlenie chodníkov, príjazdových ciest, terás, kvetinových záhonov a okrajov.

  Naše stĺpikové svietidlá z nerezovej ocele sa jednoducho čistia a sú odolné voči korózii. Navyše s ponukou možností solárneho napájania nielen ušetríte náklady na energiu, ale získate aj viac hodín osvetlenia na jediné nabitie.

  Určite vás teda čaká veľa jasných nocí.

  Sú dostupné aj stĺpikové svietidlá z nerezovej ocele s detektormi pohybu?

  Mnohé z našich stĺpikových svietidiel z nerezovej ocele sú k dispozícii aj s detektorom pohybu, pričom pohodlie navyše ponúka aj súmrakový snímač, takže svietidlá nesvietia počas dňa.

  K chodníkom odporúčame nastaviť detektor pohybu s uhlom detekcie najmenej 120 stupňov.

  nerezove stlpikove svietidla
  nerezove stlpikove svietidla

  Používate svietidlá LED na osvetlenie chodníkov?

  My áno!

  A tu je dôvod: Technológia LED je vynikajúca pre stĺpikové svietidlá z nerezovej ocele a v podstate pre akékoľvek vonkajšie osvetlenie, pretože okamžite ponúka 100 % jasu.

  Tieto svietidlá majú navyše až 25-krát dlhšiu životnosť ako bežné žiarovky a ušetríte 90 % nákladov na energie.

  Úžasné!

  Máte stĺpikové svietidlá iba na solárne napájanie?

  Predávame stĺpikové svietidlá z nerezovej ocele s elektrickým aj solárnym napájaním, pričom solárne napájanie ponúka tieto výhody:

  • Nikdy nebudete platiť náklady za energie
  • Nemusíte klásť elektrické rozvody

  Osvetlenie chodníkov so solárnym napájaním je ideálne najmä v lete, na terasách a v záhrade, kde môžete sledovať západ slnka a potom rozsvietenie svetiel, ktoré ožiaria idylické prostredie.

  nerezove stlpikove svietidla
  nerezove stlpikove svietidla

  V akom rozstupe by sa mali umiestniť stĺpikové svietidlá z nerezovej ocele?

  Stĺpikové svietidlá z nerezovej ocele vám ponúknu najlepší efekt vtedy, ak ich umiestnite dostatočne blízko seba, aby ste predišli ostrým kontrastom svetla a tmy. Ak chcete čo najviac osvetliť určitú oblasť, musíte si vybrať stĺpikové svietidlá z nerezovej ocele s vyšším umiestnením svietiaceho bodu.

  Dôležité je venovať tiež pozornosť šíreniu svetla.

  Niektoré chodníkové svietidlá osvetľujú len chodník, zatiaľ čo „kruhové“ svietidlá osvetľujú bezprostredné okolie aj vedľa chodníka – závisí to len od efektu, ktorý chcete dosiahnuť.

  Chcete sa dozvedieť viac o našich stĺpikových svietidlách z nerezovej ocele? Alebo o akejkoľvek inej téme, ktorá sa týka svietidiel a osvetlenia? Ak áno, náš tím odborníkov vám ochotne odpovie na akékoľvek otázky. Zavolajte nám dnes na telefónne číslo +421 258 419 273 alebo nás kontaktujte nižšie.

  Získajte zľavový kupón v hodnote 10 !

  Registrácia Vás nič nestojí, ale čakajú na Vás skvelé propagačné akcie, ktoré sa oplatí využiť.

  10 Poukážka

  *Platí na nákup nad 75 €. Jeden kupón na zákazníka a objednávku. Kupón nie je možné kombinovať s inými zľavovými akciami a nie je možné ho následne odpočítať z faktúry. Poukaz nie je možné uplatniť na vylúčených výrobcov. Poukaz je platný 21 dní od jeho prijatia.