Bezplatné vrátenie do 60 dní
Doprava zadarmo nad 20 €
Garancia najlepšej ceny
žiadne položky
Najpredávanejšie

Nenašli sa žiadne produkty!

Zmeňte svoje kritériá vyhľadávania a skúste to znova. Ak stále nenájdete nič relevantné, navštívte domovskú stránku a vyskúšajte niektoré z našich bestsellerov!

Svietidlá do spálne pre každú príležitosť – od čítania knihy až po obliekanie

Spálňa si vyžaduje osvetlenie pre rôzne druhy aktivít. Od večerného listovania knihy až po každodenné obliekanie a úpravu účesu. Jedna obyčajná lampa v spálni nestačí na toľké množstvo rôznych situácií.

Aké lampy do spálne potrebujem?

Keď sme si už povedali, že jedno svetlo v spálni nestačí, poďme sa pozrieť na to, aké druhy lámp vo svojej spálni určite potrebujete.

 • **Stropné svietidlo do spálne
  **Stropná lampa poskytuje generické osvetlenie miestnosti. To by však malo byť podporené svetlom pre navodenie atmosféry a atraktívnym akcentovým osvetlením. Výsledkom je jednotný svetelný koncept, s ktorým zvládnete akékoľvek „spálňové“ situácie.
 • **Nástenné svietidlo do spálne
  **Nástenné svietidlo do spálne zvládne viac než generické osvetlenie. Ak sa nad posteľ nainštaluje v správnom uhle, stane sa konkurenciou pre lampy určené priamo k posteliam. Nástenné lampy s oddeleným svetlom na čítanie môžete ľubovoľne ohýbať, čo je veľmi užitočné.
 • **Závesné svietidlo do spálne
  **Závesné osvetlenie je dekoratívnou voľbou pre tých, ktorí chcú lampou zaujať aj vtedy, keď nesvieti. Po zapnutí dokáže vytvoriť ešte štýlovejší ostrovček svetla pre vašu najintímnejšiu miestnosť domova.

Svietidla do spalne

Svietidla do spalne

Svietidla do spalne

 • **Lampa k posteli
  **Jedným z „najspálňovejších“ osvetlení, ktoré netreba ignorovať, je lampa k posteli. Ak ste vášnivý čitateľ, ktorý sa od knihy nedokáže odtrhnúť ani pred spaním, určite by ste si takúto lampu mali zadovážiť. Existuje mnoho modelov, z ktorých si môžete vybrať – určite nájdete takú, ktorá sadne vášmu štýlu a chuti.
 • **Luster do spálne
  **Ak zbožňujete luxus, určite oceníte luster do spálne. Veď prečo nie? Nemusíte obmedzovať svoje štýlové a okázalé chúťky. Vaša privátna miestnosť si predsa tiež zaslúži extra dávku luxusu.

Svietidla do spalne

Svietidla do spalne

 • Stojacia lampa do spálne
  Toto je skvelá voľba pre tých, ktorí chcú získať atmosférický ostrovček svetla. Ak máte dostatok miesta, môžete si vybrať rozsiahle svietidlo, ktoré zaberie veľa miesta, ako napríklad atraktívnu stojaciu lampu na trojnožke v podkrovnom štýle.
 • **Osvetlenie do šatníka
  **Už sa vám niekedy stalo, že ste sa snažili nájsť svoj obľúbený kúsok oblečenia a nakoniec ste skončili s kombináciou, ktorá vyzerala na dennom svetle veľmi zle? To sa už nikdy nemusí opakovať, ak si nainštalujete osvetlenie do šatníka alebo LED pásy.

Svietidla do spalne

Svietidla do spalne

Ako v spálni vytvorím romantickú atmosféru?

Po prvé, svetlo by nemalo byť príliš jasné. Tlmené alebo nepriame osvetlenie je najlepšie. Určite by ste si na svoj zoznam mali pripísať stmievateľný model. Nechcete sa predsa pozerať priamo do žiarovky, ale ideálne na jemné a príjemné svetlo, ktoré sa odráža od stropu alebo steny a vytvára tak atmosféru, v ktorej sa cítite dobre.

Je nepriame svetlo vhodné do spálne?

To určite áno, ale nemali by ste sa tým nechať obmedzovať. Existuje mnoho prípadov, keď priame svetlo v spálni veľmi oceníte. Napríklad pri čítaní, obliekaní alebo úprave účesu.

Svietidla do spalne

Je vhodné použiť do spálne LED-ky?

Moderná LED technológia má mnoho výhod nielen pre vás, ale aj pre životné prostredie. Presvedčte sa sami:

 • S LED-kami ušetríte peniaze a ochránite životné prostredie.
 • V porovnaní s tradičnou žiarovkou LED-ka zožerie až o 80 – 90 % menej energie.
 • LED-ky vydržia naozaj veľmi dlho – ich životnosť je asi 50-krát dlhšia oproti tradičným žiarovkám.
 • LED žiarovky v pohode zvládnu svietiť skoro 50-tisíc hodín.
 • LED technológia zabezpečí excelentné rozloženie tepla v lampe.

Aké ďalšie funkcie môžu svietidlá do spálne mať?

Akákoľvek lampa v spálni dokáže vytvoriť atraktívne osvetlenie, ale nie každá lampa má zaujímavé pridané funkcie. Pozrite sa na ne bližšie a nájdite si tú správnu lampu.

Stmievateľné

Ráno by vám vaše stropné svietidlo malo poskytnúť perfektné svetlo na obliekanie. Naopak, večer je ten správny čas na relax. A na to potrebujete trošku menej jasu. Stmievateľné modely vám to poskytnú pomocou dotykového stmievača alebo vďaka EasyDim funkcii. Ak máte akékoľvek otázky o tom, ktoré bude pre vás najlepšie, jednoducho kontaktujte našich expertov.

**Na diaľkové ovládanie

**Radi si užívate nedeľné ráno v posteli? Tak to určite nechcete vstávať len preto, aby ste mohli zažať svetlo, stmaviť ho alebo zmeniť jeho farebnú teplotu. Diaľkové ovládanie je v tomto prípade veľmi praktické. Pozrite si produktové detaily v našom e-shope pod sekciou „Obsah balenia“.

**Smart technológie

**Smart home ponúka množstvo benefitov: bezpečnosť, pohodlie, zábavu, tak prečo si nevybrať aj smart lampu do spálne, ktorú môžete ovládať pomocou aplikácie alebo hlasových povelov ako súčasť integrovaného smart home systému? Chcete vedieť, aké sú prvé kroky pre ich získanie? Stačí osloviť našich expertov. Kontaktné informácie nájdete nižšie.

Ktoré štýly svetiel sa do spálne najviac hodia?

Existuje mnoho dostupných štýlov a je len na vás, ktorý si zvolíte – stačí si vyfiltrovať „Štýl“ a môžete si pozrieť širokú ponuku plnú inšpirácií.

Svietidla do spalne

Svietidla do spalne

Svietidla do spalne

Prehľad najpopulárnejších štýlov:

 • Moderný – nadčasové jednoduché modely s technickými vylepšeniami
 • Dizajnový – osvetlenia od slávnych dizajnérov – stačí navštíviť naše značkové stránky
 • Vidiecky – rustikálny štýl s množstvom dreva
 • Marocký – Orientálne svietidlá v štýle arabských nocí
 • Stredomorský – pre teplý južanský pocit
 • Škandinávsky – jednoduchý a prírodný
 • Vintage – kúzlo blších trhov s dotykom nostalgie

V akých farbách sa svietidlá do spálne vyrábajú?

Či už dávate prednosť jednoduchým farbám ako biela, čierna a sivá, alebo máte radi žiarivé farby, či túžite po niečom odvážnejšom, ako je zlatá farba, určite si na našom webe vyberiete to svoje. „Farby“ môžete jednoducho filtrovať podľa svojich preferencií.

Svietidla do spalne

Svietidla do spalne

Z akých materiálov sa vyrába osvetlenie do spálne?

Ste osoba, ktorá si potrpí si na kontakt a dotyky? V tom prípade hrajú pri vašom výbere veľkú úlohu materiály lámp. Ak si chcete vybrať lampu do spálne len na základe materiálu, jednoducho použite vo filtri kolónku „Materiál“ a zistíte tak, z čoho je lampa vyrobená. Možno tam nájdete inšpiráciu a vyskúšate niečo nové, ako napríklad drevo, betón, bambus alebo hlina. Možností je neúrekom, neobmedzujte sa.

Zákaznícky servis
SME TU PRE VÁS Po - Pia: 8:00 - 17:00 0 258 419 273
Feedback
MÁTE OTÁZKY? Potrebujete pomoc s objednávkou? Obráťte sa na nás
NAJČASTEJŠIE OTÁZKY
NAJČASTEJŠIE OTÁZKY Nájdite odpoveď na vaše otázky. Ísť na FAQ