Bezplatné vrátenie do 60 dní
Doprava zadarmo nad 70 €
Garancia najlepšej ceny

Lištové svietidlá Paulmann U-Rail

Na správnej koľaji

Ak máte veľkú miestnosť zložitých tvarov, zistíte, aké zložité je osvetliť ju. Ale vďaka lištovým svietidlám Paulmann U-Rail neostanete nikdy sedieť potme, či už máte miestnosť v tvare U, L, T alebo akomkoľvek inom.

Čo sú lištové svietidlá Paulmann U-Rail?

Lištové svietidlá Paulmann U-Rail predstavujú koľajnicový systém s napájaním 230 V, ktorý získal ocenenie Red Dot Design Award. Pripojíte ich priamo do sieťového zdroja napájania, pričom nevyžadujú transformátor ako medzičlánok.

Systém U-Rail má kapacitu 1 000 Wattov a vďaka flexibilite lištového vedenia dokážete osvetliť aj tie najzložitejšie miestnosti v tvare L, T alebo U. K dispozícii sú aj dodatočné diely, vďaka ktorým už viac nebudú problémom ani zošikmené strechy do 45°.

urail od paulmann so stmievanim

Musím niečo vopred naplánovať pred inštaláciou lištového systému U-Rail?

Áno!

Pred inštaláciou je potrebné naplánovať, kde sa budú inštalovať lišty systému U-Rail, čo bude závisieť od tvaru vašej miestnosti.

Najprv musíte vziať do úvahy, kde v miestnosti bude umiestnený zdroj napájania a príslušné pripojenie. Bude to závisieť od toho, či bude elektrická zásuvka počiatočným bodom lištového systému alebo nie. Pomocou správneho príslušenstva môžete vzájomne prepojiť zdroj napájania a počiatočný bod lištového systému káblom do vzdialenosti 50 cm.

Ďalšie lišty sú dostupné v dĺžkach 10 cm, 50 cm, 1 m a 2 m. Ak by ste potrebovali dlhší diel lišty, môžete pomocou priamych konektorov navzájom prepojiť dve lišty.

K lištám môžete v prípade potreby ďalších vetiev alebo zmeny smeru pridať aj ďalšie konektory vrátane nasledujúcich:

● konektory v tvare L pre uhly 90°,

● flexibilné konektory pre rozličné veľkosti uhlov,

● konektory v tvare T a X pre vetvenie a kríženie koľajníc.

Sortiment lištového systému Paulmann U-Rail ponúka aj bodové a závesné svetlá vysokej kvality, ako aj panely LED a dekoratívne svetelné prvky.

urail od paulmann so stmievanim

Koncovka napájania

urail od paulmann so stmievanim

Vypínač

urail od paulmann so stmievanim

Flexibilný konektor

Ako sa inštaluje lištový systém U-Rail?

Najprv sa k sieťovej zásuvke pripevní prívod napájania. V ideálnom prípade by ste mali mať nakreslené línie, ktorými povedú lišty systému U-Rail na strope, ešte pred ich montážou na dané miesto. Ak lištu nemožno nainštalovať priamo na strop, môžete použiť oddeľovače.

Po umiestnení lišty vám už ostáva len pripevniť k nej zvolené svietidlá.

Upozornenie: Jednoznačne odporúčame, aby lištový systém U-Rail inštaloval kvalifikovaný elektrotechnik pri dodržaní všetkých bezpečnostných predpisov.

A aby vás aj ušetril od nepríjemného šoku!

urail od paulmann so stmievanim

Chcete sa dozvedieť viac koľajnicovom systéme osvetlenia U-Rail? Alebo o akejkoľvek inej téme, ktorá sa týka koľajnicových systémov osvetlenia? Ak áno, náš tím odborníkov vám ochotne odpovie na akékoľvek otázky. Zavolajte nám ešte dnes na telefónne číslo +421 258 419 273 alebo nás kontaktujte e-mailom.

Zákaznícky servis
SME TU PRE VÁS Po - Pia: 9:00 - 20:00 So: 9:00 - 14:00 0258419273
Feedback
MÁTE OTÁZKY? Potrebujete pomoc s objednávkou, alebo nám chete dať spätnú väzbu? Obráťte sa na nás
NAJČASTEJŠIE OTÁZKY
NAJČASTEJŠIE OTÁZKY Nájdite odpoveď na vaše otázky.