Paulmann URail

Naše odporúčania týkajúce sa kategórie

  Lištové svietidlá Paulmann U-Rail

  Na správnej koľaji

  Ak máte veľkú miestnosť zložitých tvarov, zistíte, aké zložité je osvetliť ju. Ale vďaka lištovým svietidlám Paulmann U-Rail neostanete nikdy sedieť potme, či už máte miestnosť v tvare U, L, T alebo akomkoľvek inom.

  urail od paulmann so stmievanim

  Čo sú lištové svietidlá Paulmann U-Rail?

  Lištové svietidlá Paulmann U-Rail predstavujú koľajnicový systém s napájaním 230 V, ktorý získal ocenenie Red Dot Design Award. Pripojíte ich priamo do sieťového zdroja napájania, pričom nevyžadujú transformátor ako medzičlánok.

  Systém U-Rail má kapacitu 1 000 Wattov a vďaka flexibilite lištového vedenia dokážete osvetliť aj tie najzložitejšie miestnosti v tvare L, T alebo U. K dispozícii sú aj dodatočné diely, vďaka ktorým už viac nebudú problémom ani zošikmené strechy do 45°.

  Musím niečo vopred naplánovať pred inštaláciou lištového systému U-Rail?

  Áno!

  Pred inštaláciou je potrebné naplánovať, kde sa budú inštalovať lišty systému U-Rail, čo bude závisieť od tvaru vašej miestnosti.

  Najprv musíte vziať do úvahy, kde v miestnosti bude umiestnený zdroj napájania a príslušné pripojenie. Bude to závisieť od toho, či bude elektrická zásuvka počiatočným bodom lištového systému alebo nie. Pomocou správneho príslušenstva môžete vzájomne prepojiť zdroj napájania a počiatočný bod lištového systému káblom do vzdialenosti 50 cm.

  Ďalšie lišty sú dostupné v dĺžkach 10 cm, 50 cm, 1 m a 2 m. Ak by ste potrebovali dlhší diel lišty, môžete pomocou priamych konektorov navzájom prepojiť dve lišty.

  urail od paulmann chrom matny

  K lištám môžete v prípade potreby ďalších vetiev alebo zmeny smeru pridať aj ďalšie konektory vrátane nasledujúcich:

  • konektory v tvare L pre uhly 90°,
  • flexibilné konektory pre rozličné veľkosti uhlov,
  • konektory v tvare T a X pre vetvenie a kríženie koľajníc.

  Sortiment lištového systému Paulmann U-Rail ponúka aj bodové a závesné svetlá vysokej kvality, ako aj panely LED a dekoratívne svetelné prvky.

  urail od paulmann

  Koncovka napájania

  urail od paulmann stmievac

  Vypínač

  urail od paulmann konektor

  Flexibilný konektor

  urail od paulmann cierne

  Ako sa inštaluje lištový systém U-Rail?

  Najprv sa k sieťovej zásuvke pripevní prívod napájania. V ideálnom prípade by ste mali mať nakreslené línie, ktorými povedú lišty systému U-Rail na strope, ešte pred ich montážou na dané miesto. Ak lištu nemožno nainštalovať priamo na strop, môžete použiť oddeľovače.

  Po umiestnení lišty vám už ostáva len pripevniť k nej zvolené svietidlá.

  Upozornenie: Jednoznačne odporúčame, aby lištový systém U-Rail inštaloval kvalifikovaný elektrotechnik pri dodržaní všetkých bezpečnostných predpisov.

  A aby vás aj ušetril od nepríjemného šoku!

  Chcete sa dozvedieť viac koľajnicovom systéme osvetlenia U-Rail? Alebo o akejkoľvek inej téme, ktorá sa týka koľajnicových systémov osvetlenia? Ak áno, náš tím odborníkov vám ochotne odpovie na akékoľvek otázky. Zavolajte nám ešte dnes na telefónne číslo +421 258 419 273 alebo nás kontaktujte e-mailom.

  Nenechajte si ujsť ponuky na Black Friday!

  Prihláste sa na odber nášho newslettera a využite najlepšie ponuky!

  10 Poukážka

  *Platí na nákup nad 75 €. Jeden kupón na zákazníka a objednávku. Kupón nie je možné kombinovať s inými zľavovými akciami a nie je možné ho následne odpočítať z faktúry. Poukaz nie je možné uplatniť na vylúčených výrobcov. Poukaz je platný 21 dní od jeho prijatia.