Top kategórie

Najobľúbenejšie

Svetlá.sk Professional | Ideálny partner pre firmy

Dobré osvetlenie potrebuje profesionálneho partnera

Svetlá.sk Professional

Svetlá.sk Professional je ideálnym partnerom pre nákup svietidiel všetkých kategórií, s výhodnými cenami a vynikajúcou kvalitou. Súčasťou našich služieb je technické poradenstvo a plánovanie osvetlenia - najmä pre stravovacie zariadenia, hotely, logistiku, kancelárie a veľtrhy. Malý alebo veľký projekt, tím odborníkov na osvetlenie spoločne nájde optimálne riešenie osvetlenia priamo u zákazníka. 3D plánovanie a inštalácia priamo pre vás.

Svetlá.sk Professional:
Svetlo vhodné na každé použitie

Svetlá.sk Professional ponúka služby pre developerov, architektov a elektrikárov. Sortiment prispôsobený ich projektu a výber z viac ako 400 značiek.
Ak si želáte, naplánujeme váš projekt osvetlenia - transparentne a nezávisle od našich rôznych produktov. Sme flexibilní a prispôsobíme našu ponuku vášmu projektu!
Svetlá.sk Professional uplatňuje prístup šitý na mieru podľa technických a architektonických podmienok, ale aj podľa želaní spoločnosti a jej rozpočtu. Diskutujte s priamym konzultantom, ktorý s vami prediskutuje celý projekt.
Je dôležité, aby sme pochopili vaše požiadavky a mohli tak dlhodobo spolupracovať.

Prečo si vybrať Svetlá.sk Professional? Objavte svoje výhody:

  • Svetlá.sk servis od návrhu osvetlenia až po výber najlepších produktov.
  • Široký sortiment s 1,2 milióna okamžite dostupných produktov a viac ako 400 značkami
  • Až 50 % zľava pre zákazníkov
  • Záruka až 5 rokov
  • Váš account manager je k dispozícii telefonicky alebo e-mailom

Zoznámte sa s našimi referenciami na stránke Svetlá.sk Professional

Za viac ako 20 rokov náš tím zrealizoval množstvo projektov v oblasti osvetlenia. Kaviarne, Leonine alebo spoločnosť Rhönenergie sú len niektorí z našich renomovaných klientov v Nemecku, ktorí sa zverili do rúk spoločnosti Svetlá.sk. Objavte našich zákazníkov a ich príbehy.

Svetlá.sk Professional: Začnite s nami svoj projekt bez záväzkov

100 % spokojnosť zákazníkov.Navyše mnoho výhod, ako napríklad záruka až 5 rokov a špeciálne zľavy z našich cien až do výšky 50 %. Neváhajte! Ideálny partner pre firemných zákazníkov.
Môžete nás tiež kedykoľvek kontaktovať telefonicky alebo e-mailom:
TEL.: +421 233 45 6100

Získajte zľavový kupón v hodnote 10 !

Registrácia Vás nič nestojí, ale čakajú na Vás skvelé propagačné akcie, ktoré sa oplatí využiť.

10 Poukážka

*Platí na nákup nad 75 €. Jeden kupón na zákazníka a objednávku. Kupón nie je možné kombinovať s inými zľavovými akciami a nie je možné ho následne odpočítať z faktúry. Poukaz nie je možné uplatniť na vylúčených výrobcov. Poukaz je platný 21 dní od jeho prijatia.